-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
masz rację Brązowa. Oj ten Piruś, az się roześmiałam :lol: Celiko, ta rwa pewnie powoduje jeszcze wieksze bóle stawów, co? Mojej kolezance zaatakowała chore od wielu lat kolano. Tez bardzo cierpi. Ostatnio tak jakoś dobrali jej leki, ze noce przesypia i bół złagodniał. Trzymam mocno kciuki za Twoje zdrowie!
-
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam pojęcia, może w schronie była w szoku jakimś. Wredna jest, histeria zaraz TAAAAKA. Zepsuli ją, same widzicie, bezstresowe wychowanie po akusze przejęłi chyba. -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To ja czekam na te pozostale historyjki. Coraz bardziej go lubię! :lol: A masz jakieś aktualne foty? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Akuszka, ty widzałaś co za oknem? Jak w taką pogodę nie spać do 14tej ??[/QUOTE] Nooo... to masz pociągnięcie :evil_lol: U na to samo, ale ja jak pies Pawłowa - 6.00 pobudka! Wstawiłam nowe zdjęcia do allegro, dziewczyna super!!!! -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Grunt to DOBRE wychowanie! [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec023.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7082/tofimarzec023.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam mamusiu :bye: :diabloti: [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec027.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3823/tofimarzec027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec028.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3277/tofimarzec028.jpg[/IMG][/URL] Wcale nie jest taka grzeczna, podgryza, szczypie, skacze, warczy. I nie dała sobie obciąc pazurów :mad: [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec032.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4802/tofimarzec032.jpg[/IMG][/URL] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Śpicie jeszcze??? Pobudka! Balbinka domu szuka, nie zastanawiać się, brać i mocno kochac księzniczkę :lol: -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:-? Myslisz??? I taki skarb wywalili... Baltazar czeka!!! -
Duzy,stary Bukiet juz nie czeka-za TM :(
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja mam nadzieję, że kiedyś - gdzieś tam - podam mu lapę. Uściskam to sopockie towarzystwo, poznamy się w lepszym świecie. Bdziemy pamiętać Bukieta :-( -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ponieważ rzeczone plany to wymysł ostatnich kilku dni. Wcześniej Karmelek był nieadopocyjny :cool1: Hahahaha, Karmelek super jest!!! małe, nerweowe, wredne cudo!!! Wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: On potrzebuje wysokiej baby! Mi do gardła by nie podskoczył :evil_lol: Baby potrzebuje, bo one wszystko w imię milości wybaczą. To profil fizyczno-psychologiczny przyszłego właściciela juz mamy :lol: Gdybym tylko mogła, to już bym rządziił w moim domu... ino kudly by fruwały... A swoją drogą, to z ta łapką nieźle ściemniał - skoczek jeden. Maupo, przenoś nas!!!!!!!!! -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Denerwuje się. Nie chcę, a ciągle o nim myślę. Moja chęć wysłania go do domu jest ogromna. Boszszszsz, niech już bedzie poniedziałek. -
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Poprosze o tekst dla rudzielca. Pokazujemy się, chlopaki w góre! -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wypchnąć młode i od nowa. Nie ma rady.