Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. masz rację Brązowa. Oj ten Piruś, az się roześmiałam :lol: Celiko, ta rwa pewnie powoduje jeszcze wieksze bóle stawów, co? Mojej kolezance zaatakowała chore od wielu lat kolano. Tez bardzo cierpi. Ostatnio tak jakoś dobrali jej leki, ze noce przesypia i bół złagodniał. Trzymam mocno kciuki za Twoje zdrowie!
  2. A czyje ono, czyje? :loveu: ZUCH, w marszu maszerował! Łąpa dla maluszka.
  3. Ja nie mam pojęcia, może w schronie była w szoku jakimś. Wredna jest, histeria zaraz TAAAAKA. Zepsuli ją, same widzicie, bezstresowe wychowanie po akusze przejęłi chyba.
  4. Gameto, kura nie pies i nie czlowiek. One mają koguta swego i na noc zawsze do własnego kurnika trafią :eviltong:
  5. Acha, dziękuję. Bedę śledzić, może się polapię :lol: Jakby co, to moge wystawić któregoś, z tekstami pomóc czy coś.
  6. To ja czekam na te pozostale historyjki. Coraz bardziej go lubię! :lol: A masz jakieś aktualne foty?
  7. [quote name='gameta']Akuszka, ty widzałaś co za oknem? Jak w taką pogodę nie spać do 14tej ??[/QUOTE] Nooo... to masz pociągnięcie :evil_lol: U na to samo, ale ja jak pies Pawłowa - 6.00 pobudka! Wstawiłam nowe zdjęcia do allegro, dziewczyna super!!!!
  8. Czy są jeszcze psy, które nie mają allegro? Ciotki, pogubiłam się już trochę :oops:
  9. Śliczny Brunio :loveu: Celinko, dostajesz antybiotyk i przeciwbólowe? Trzymaj się!
  10. Pierwszy raz widze zdjęcia z kurami. I te foty zachwycają :-o Brązowa, one spacerują, nie widzisz? To wolne ptaki, w demokratycznym kraju zyją!
  11. Grunt to DOBRE wychowanie! [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec023.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7082/tofimarzec023.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam mamusiu :bye: :diabloti: [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec027.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3823/tofimarzec027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec028.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3277/tofimarzec028.jpg[/IMG][/URL] Wcale nie jest taka grzeczna, podgryza, szczypie, skacze, warczy. I nie dała sobie obciąc pazurów :mad: [URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=tofimarzec032.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4802/tofimarzec032.jpg[/IMG][/URL]
  12. Śpicie jeszcze??? Pobudka! Balbinka domu szuka, nie zastanawiać się, brać i mocno kochac księzniczkę :lol:
  13. Pesymizm nadmorski Brazowej jest jak ocean :cool3: Starrsze psy się ostaly w schronie. Przyjdzie czas, że i one do domu pójda. Misiek tez się doczeka, no...
  14. Bardzo ładny jest, ja to widzę. Jednak ludzie chca ogłądać psy w pięknych okolicznościach przyrody. Takie psy bardziej do nich pasują. No tak jest i już. Tych, których wzrusza widok psa-nieszczęśnika jakoś ostatnio mniej... żal.
  15. :-? Myslisz??? I taki skarb wywalili... Baltazar czeka!!!
  16. No sama przyznaj, fajna jest :loveu: Ma w sobie coś ta mała.
  17. A ja mam nadzieję, że kiedyś - gdzieś tam - podam mu lapę. Uściskam to sopockie towarzystwo, poznamy się w lepszym świecie. Bdziemy pamiętać Bukieta :-(
  18. Ponieważ rzeczone plany to wymysł ostatnich kilku dni. Wcześniej Karmelek był nieadopocyjny :cool1: Hahahaha, Karmelek super jest!!! małe, nerweowe, wredne cudo!!! Wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: On potrzebuje wysokiej baby! Mi do gardła by nie podskoczył :evil_lol: Baby potrzebuje, bo one wszystko w imię milości wybaczą. To profil fizyczno-psychologiczny przyszłego właściciela juz mamy :lol: Gdybym tylko mogła, to już bym rządziił w moim domu... ino kudly by fruwały... A swoją drogą, to z ta łapką nieźle ściemniał - skoczek jeden. Maupo, przenoś nas!!!!!!!!!
  19. Celinko, my wszystko rozumiemy, nie nadwyręzaj się. Odpoczywaj i zdrowiej.
  20. To czekamy na fotki psiaków! :multi: Prosimy o każdą pomoc dla podopiecznych Pipi! Może ktoś mógłby wspomóc nas bazarkami?
  21. Denerwuje się. Nie chcę, a ciągle o nim myślę. Moja chęć wysłania go do domu jest ogromna. Boszszszsz, niech już bedzie poniedziałek.
  22. Poprosze o tekst dla rudzielca. Pokazujemy się, chlopaki w góre!
  23. A to taki ładny dzieciak przeciez. ja nie rozumiem.
  24. Wypchnąć młode i od nowa. Nie ma rady.
×
×
  • Create New...