-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wiosny u nas jeszcze nie czuć, ale królewskie życie kwitnie :loveu: To nie pies, to sama słodycz. Rozpuscili ją, no jak inaczej? [COLOR=pink]Po stole łazi!!!![/COLOR] -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
akucha replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Piękna!!! I mistrzowskie foty ma! -
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dlaczego my tych chlopakówe nie ogłaszamy???? -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE="3"][COLOR="Red"]W P O N I E D Z I A Ł E K[/COLOR][/SIZE][/B] wielka mobilizacja!!!!! Trzymajcie mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan kierownik schroniska przygotował pięknie Fixa do nowego domu :lol: Mały zostal w ubiegłą srodę wykastrowany. Nawet nie wie, co go czeka. No niech on w końcu będzie szczęsliwy -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mala ogloszona, trzymajcie za dobry dom! Elmo sliczny :loveu: Ma 3 gapów na a. Znaczy się, ładny, podoba się. Kradnę fotki do ogłoszeń :lol: -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
widocznie on z tych, co to swoje musza odsiedziec i w ogłoszeniach powisiec. -
Moim zdaniem potrzebne sa 2 dodatkowe wątki. Pierwszy, który ogarnął by akcje pomocową. W pierwszym poście: - deklaracje wpłat na sterylk, kastrację, szczepienia. Darczyńcy stali - do czasu zakończenia zabiegów, jednorazowi, bazarki. - najpilniejsze potrzeby, Drugi watek ogłoszeniowy, w pierwszym poście: - opisy psów z jednym zdjęciem i link do fotosika, który wkleiła Pipi. - lista osób wystawiających - kto kogo. Wielu z nas wystawia swoje schroniskowce na różnych portalach i na allegro. Weźmiemy pod opięke po jednym psie. Wątek będzie podawał aktualne informacje o psach Jak jeszcze można to wszystko skoordynowac? Piszcie, kto przygotowuje paczkę i z czym. Pozostali będa wiedzieli, co poszło. Łatwiej będzie planować kolejne.
-
No noo nooooo, żadne "zleję" ona ma dupinke do zalotnego kręcenia a nie do trzepania :eviltong: Tak, niech do akuchy przyjdzie! Posadzę na podusi i będziemy z kurką kawkę pić i plotkować. Opowie mi, jak to było. Cuda panie, cuda!!!! Wczoraj na gg napisałam Olence: Dogo to potęga! Chociaż wkurza coraz bardziej... Olenka pewnie już jest w Elblągu :multi:
-
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']nie wierze,nie wierze,nie wierze.Zatkalo mnie na amen. Ola,jak Ty jej teraz nie zalozysz adresatki,to osobiscie pojde i... :mad: nie ściagaj jej obrozy juz nigdy-z adresatka,prosze,prosze,prosze. [/quote] Na śruby Olenko przykręć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Lalalalaaaa la la lala, no ja tu pracować, gdy TAKI dzień dzisiaj. Ależ twardzielka z tej FIgi - typowa sopocianka, tyle kilometrów przeczłapać. Olenko, ja myślę, ze ona do ciebie szła, wiesz. To jeszcze wam napiszę, że gdy otwierałam pierwszą stronę elbląskiego wątku - przy ładowaniu jej - pierwsze foty, jakie mi się wyswietliły, to foty Figi i tytuł: TURYSTKA. Przytkało mnie od razu jak zobaczyłam ślepka. To była magia, żaden przypadek. Wierzę w to! -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Dzieki Ci Panie Boże!!!!!!!!! Nie usnę z radości chyba. Nie wiem, co mnie na pierwszą stronę elbląskiego watku poniosło, palec Opatrzności chyba :multi: Ślepuńka nasza jutro w domu będzie Hurrra!!!! -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy to nie jest ta sunia? [IMG]http://images33.fotosik.pl/284/b9da9dbbf551f5b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/229/107a5e901367c70bmed.jpg[/IMG] -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Skąd ona się wzięła w schronisku?