Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Ciekawa jestem, czy "nowości" dalej w schronie?
  2. Pipi, zamówiłam na twój adres środki czyszczące w sklepie Gold Max. Powinny przyjść do ciebie w ciągu najbliższych dni, przesyłka priorytetowa - Poczta Polska. Wszystko opłacone, daj znać, gdy dojdą.
  3. Brawo ciotki!!!! :multi: :multi: :multi: Czy ktoś wysyłał tabletki na odrobaczanie, srodki przeciwpchelne?
  4. Wiosny u nas jeszcze nie czuć, ale królewskie życie kwitnie :loveu: To nie pies, to sama słodycz. Rozpuscili ją, no jak inaczej? [COLOR=pink]Po stole łazi!!!![/COLOR]
  5. Powiedziałabym, ze wygląda dostojnie :lol: Ma swoich ludzi, przestrzeń, własne miejsce na ziemi. Super!
  6. Odpowiadam, chociaz nie wiem, czy mój post nie wskoczy np. na pierwszą stronę. Bo poprzedni... Otóż: Słowa z cytatu skierowane były do sędziny Bila :diabloti:, która z równie diaboliocznym uśmiechem podała przyczynę aresztowania. Których Groch nawalał? :evil_lol: Córeczka się udała!!!! Baby górą!!!
  7. Aaaa, to zmienia postać rzeczy. Biedacwo, nawet łepek połozył na "szafocie". Pewnie na znak, że ma dosyć. Śpioszek, burczybrzuszek kochany :loveu:
  8. [quote name='Bila']Jak to za co? Za niewinność:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Przecież on tylko siedział i się przyglądał :placz: jest dokumentacja na to Wysoki Sądzie!!! Żądam ułaskawienia!
  9. Dlaczego my tych chlopakówe nie ogłaszamy????
  10. No tak, ale zobacz, to się dopiero wszystrko organizuje. Póki co, to jeszcze nie wiemy na czym stoimi dokładnie. Kto podejmie się założenia nowych watków?
  11. [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]W P O N I E D Z I A Ł E K[/COLOR][/SIZE][/B] wielka mobilizacja!!!!! Trzymajcie mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan kierownik schroniska przygotował pięknie Fixa do nowego domu :lol: Mały zostal w ubiegłą srodę wykastrowany. Nawet nie wie, co go czeka. No niech on w końcu będzie szczęsliwy
  12. Mala ogloszona, trzymajcie za dobry dom! Elmo sliczny :loveu: Ma 3 gapów na a. Znaczy się, ładny, podoba się. Kradnę fotki do ogłoszeń :lol:
  13. widocznie on z tych, co to swoje musza odsiedziec i w ogłoszeniach powisiec.
  14. Hahahahahaaaaaa, Majuta jest BOSKA!!!!! :loveu: A za co Groszka aresztowali?
  15. Dorcia wygląda dostojnie, nie jest smutasek ;) No wpatrzona w kogoś taka, wpatrzona... Tylko jedna fotka, szkoda.
  16. Tak :multi::multi::multi:. Dokładnie tak Ponko. Tak sobie wyobrażałam powrót Figulca do domu. Wpada, w fafel boksera trzasnie, nawrzeszczy, napyskuje i zawołaj JESTEM!!!! Hahahaa, kocham kurkę :loveu:
  17. Moim zdaniem potrzebne sa 2 dodatkowe wątki. Pierwszy, który ogarnął by akcje pomocową. W pierwszym poście: - deklaracje wpłat na sterylk, kastrację, szczepienia. Darczyńcy stali - do czasu zakończenia zabiegów, jednorazowi, bazarki. - najpilniejsze potrzeby, Drugi watek ogłoszeniowy, w pierwszym poście: - opisy psów z jednym zdjęciem i link do fotosika, który wkleiła Pipi. - lista osób wystawiających - kto kogo. Wielu z nas wystawia swoje schroniskowce na różnych portalach i na allegro. Weźmiemy pod opięke po jednym psie. Wątek będzie podawał aktualne informacje o psach Jak jeszcze można to wszystko skoordynowac? Piszcie, kto przygotowuje paczkę i z czym. Pozostali będa wiedzieli, co poszło. Łatwiej będzie planować kolejne.
  18. No noo nooooo, żadne "zleję" ona ma dupinke do zalotnego kręcenia a nie do trzepania :eviltong: Tak, niech do akuchy przyjdzie! Posadzę na podusi i będziemy z kurką kawkę pić i plotkować. Opowie mi, jak to było. Cuda panie, cuda!!!! Wczoraj na gg napisałam Olence: Dogo to potęga! Chociaż wkurza coraz bardziej... Olenka pewnie już jest w Elblągu :multi:
  19. [quote name='brazowa1']nie wierze,nie wierze,nie wierze.Zatkalo mnie na amen. Ola,jak Ty jej teraz nie zalozysz adresatki,to osobiscie pojde i... :mad: nie ściagaj jej obrozy juz nigdy-z adresatka,prosze,prosze,prosze. [/quote] Na śruby Olenko przykręć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Lalalalaaaa la la lala, no ja tu pracować, gdy TAKI dzień dzisiaj. Ależ twardzielka z tej FIgi - typowa sopocianka, tyle kilometrów przeczłapać. Olenko, ja myślę, ze ona do ciebie szła, wiesz. To jeszcze wam napiszę, że gdy otwierałam pierwszą stronę elbląskiego wątku - przy ładowaniu jej - pierwsze foty, jakie mi się wyswietliły, to foty Figi i tytuł: TURYSTKA. Przytkało mnie od razu jak zobaczyłam ślepka. To była magia, żaden przypadek. Wierzę w to!
  20. :multi::multi::multi: Dzieki Ci Panie Boże!!!!!!!!! Nie usnę z radości chyba. Nie wiem, co mnie na pierwszą stronę elbląskiego watku poniosło, palec Opatrzności chyba :multi: Ślepuńka nasza jutro w domu będzie Hurrra!!!!
  21. Czy to nie jest ta sunia? [IMG]http://images33.fotosik.pl/284/b9da9dbbf551f5b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/229/107a5e901367c70bmed.jpg[/IMG]
  22. Skąd ona się wzięła w schronisku?
  23. Dobra, wstrzymujemy ślicznotę. A z resztą towarzystwa lecimy na pierwszą stronę!!!
×
×
  • Create New...