-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Brązowa :lol:, super napisałaś. Idę po nowemu ogłaszać. -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tekst jest ok., foty tez. Musimy człowieka upolować dla niego. Poszedł dziś na miejskie. -
Co ty gadasz. Ogon tylko mizerny, reszta niczego sobie. Tego psa zżera stres. On chce do domu i tyle.
-
O słodzizna biedna nasza :lol: Miałam wczoraj zapytać, co za kocisko na fotosiku masz. Ty się Brązowa nie znasz, ale po jego sierści widać, że był w wielkim stresie. Szuwarku, pisz!!!!! i foty z nowego domu chcemy! :multi:
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdrowiej ciociu, kciuki trzymamy! :lol: Czy psy mogą sie od nas zarazić? Umieram ze śmiechu za każdym razem, gdy widzę stempel agata51 :evil_lol: On z minionej epoki trochę hihihihi. Może mafijny w tym typie opracujemy? -
Mała świruska, no... zamroczyło szaloną głowę. Pewnie guza ma na pamiątkę. Dobrze, że już naprawiona :lol: Aramisek wystawia się do drapanka :evil_lol:, pieszczoch czyli. Cieszę się, że okazuje swoje sympatie. fajny jest. Myślę, że on dzieci najnormalniej w świecie nie zna. Boi się nieznanego i dlatego szczeka czy podchodzi z rezerwą. I co, pewnie mu się na sznurku podobało, mógł sobie polatać?
-
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nieeee cioteczki, ja nie tajemnicza. Mi z tej radości nie przyszło do głowy, żeby opisywać. Wybaczcie kochane!!!! :lol: Zulu, Pani pisze do mnie, dopytuje, kiedy może zabrać Fuksa, co z nim. Martwi się, czy nadal taki smutny. Dzisiaj też napisała. Mam nawet fotki domowników, zapytam się czy mogę wkleić. Dom pod Gdańskiem, a w nim 3 pieski. Jeden większy, sliczny misiek, tez ze schroniska i dwa mniejsze pieski. Sunia tak skrzacikowata, śmieszniutki drobiażdżek i długowłosy chłopak. Trzy kotki jeszcze, wszyscy żyją zgodnie. Ludzie kochający zwierzęta. Dom ogrodzony, z wybiegiem. No idealnie dla Fuksa. Musi się udać!!! Trzymamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbs: -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tekstu potrzebuję!!!! A Baltazar domu!!!! -
Musicie tyle postów trzaskać jak ja w pracy? Zwolnią mnie kiedyś, bo ja albo gazety o psach, albo "na psach" przesiaduję :eviltong: Maupo, to nie grypa żołądkowa - TO GRYPA KIESZENIOWA :evil_lol: Co się Żwiras będzie szczypał, full wypas kroplówy potrzebował, to dostał! Mamusia kocha białaska, to załatwiła. Masz super dziewczyny Maupo, spisały sie na medal. Wychowałaś.... [quote name='Bila']Nie gdzieżby:evil_lol::evil_lol:, na pewno Akucha słówka nie pisnęła:evil_lol:[/quote] Dzięki Bilo, dzieki... no co, pewnie, że wygadałam!!!!!!!!!! A nadopowiadałam ile, a wątkiem na dogo poparłam, a owszem. EDUKACJA to jest, postęp rozwija polską wieś. Zresztą, wszystkie moje stażystki i koleżanki rozpoczynają, razem ze mną, dzień od kawy i ulubionych watków na dogo. Orientowały się więc, o kim gazeta pisze. Nooo, a dzisiaj do mamuni lecę!
-
Maupo, ja sobie dziś z taką sama przyjemnością poczytałam w pracy :lol:, z kolezankami do towarzystwa. W domu znowu z Tz-etem. Jutro pewnie z mamą poczytam. A wiesz, tez pomyślałam, że teraz powinni o głucholcach artykuł zrobić. Tyle ich porzuconych, ludzie pozbywają się ich jakby gorsze były, widac na portalach ogłoszeniowych. To podobne zjawisko jak ze slepaczkami, a wychowanie i nauka takiego psa to też wyzwanie. Przydałoby się zwrócić na to uwagę. No i pokazać, że ślepy z głuchy, ze zdrowymi i wyeksploatowanymi mogą żyć normalnie, że są nornmalne. Trzeba tylko chcieć :lol: [SIZE="1"]W takiej gazecie powinny być umieszczane ogłoszenia tylko o rodowodowych miotach i psach w potrzebie. A tak... pełen asortyment pseudo :shake:[/SIZE]
-
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Z kim pomaszerował, wiadomo? -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiadomo o jego adpocji? -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jejjjjjjj :loveu: :loveu: :loveu: A najpiękniejsze to serduszkowe!!! Najładniejsz sopocianka, bez dwóch zdań!!!!! co porabiacie? Trzeba zrobić na trójmiejskie wątek informacyjny o adopcjach starszych piesków i wkleić Waciulkę na czołówkę. Niech ludzie na oczęta przejrzą. -
Dzięki Mareksy za kolejną porcyjkę boskich fotek :lol: No rewelka, te psy są fantastyczne. Dora to mała terapeutka, ona kazdego psa na prosta wyprowadzi, niesamowicie sympatyczna jest. Cudeńko. A napisz, jak Aramis się zachowuje, jaki ma strosunek do ciebie. Ciekawa jestem, co z niego wyrosło. Odmłodniał bardzo! Powiem wam, że mi ten wielbłąd tez się potoba. Niczego sobie, mógłby taki po łąkach spacerować.
-
Maupo, dostałam przesyłkę :multi: :multi: :multi: dziekuję! Ale fantastycznie móc sobie poczytać o o was i pomysleć: eeee, co ta dziennikarka zobaczyła, co ona wie. Migota potrafi jeszcze 100 innych sztuczek :evil_lol:, a bulwy, a to i tamto. Chciałoby się więcej jeszcze. Piękne zdjęcie zamieścili!!! Gdzie wszyscy się podziali, co tu taka cisza???????
-
:evil_lol: Lubię zyrafy, ale... wysoki baba ze mnie i w szkole tak mnie nazywali, to sama rozumiesz. Policz oliwskiej żyrafie łaty, zobaczymy, które mają ich więcej. Stawiam, że trójmiejskie górą! [SIZE="1"]Szczegóły skandalu: W wakacje mama postanowiła mnie zabrać do zoo, bo ja od dziecka przepadałam za zwierzakami, pasjonowały mnie głównie wilki. Pewnie od Czerwonego Kapturka się zaczęło. Musiałyśmy bladym switem wyjechać z Grudziądza, dzień upalny, ale co tam - JEDZIEMY DO WILKÓW!!! Ja grzeczna jak nigdy, żyłam spotkaniem z ulubieńcami. Przedreptałam cierpliwie cały ogród zoologiczny, wybieg wilków był na samym końcu. Pamiętam, że szłyśmy pod górkę do czegoś w rodzaju zagajnika. Dochodzimy do wybiegu... i kicha. Obiekt w remoncie, wilków nie ma, zamknięte w pawilonie :placz: Jak załkałam żałośnie, jak zaczęłam wyć, histeryzować, rozpaczać, to mama nie wiedziała, co ze mną zrobić. Spociła się, wystraszyła, sama poryczała. A ja swoje. Mą rozpacz usłyszeli pracownicy zoo, pomyśleli chyba, ze jakiś wypadek, bo przybiegły 4 osoby. Na nic tłumaczenia mojej rodzicielki, miłych pań i panów. Dziecko w rozpaczy, aż sine. I wyobraż sobie, ze zabrali mnie do pawilonu!!!!! :multi: I pokazali mi wilki, opowiedzieli o nich i nawet piękną fotografię dostałam. Pewnie mnie długo jeszcze tam pamiętali. Za rok pojechałam znowu, zakochałam się w miniaturowych kózkach. Bylam wtedy na etapie bajki o 12 kozach porwanych przez wilka :evil_lol:
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Dostałam dwa zapytania o małą z allegro, oba z Trójmiasta. Pierwsza kobieta mocno niecierpliwa, zestresowana, że dodzwonić sie nie może. Druga fajna. Mieszkanie (kawalerka), samotna kobieta, która mieszka z adoptowanym ze schroniska kotkiem. Zatroskana tym, czy nie ma za małego mieszkania i czy Lorka dogada się z kotem. Napisałam co wiedziałam i desłałam do ciotek lorkowych. -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaki ten los przewrotny bywa. Gizmo wisiał tyle miesięcy i cisza. Dzisiaj dostałam zapytanie o niego od fajnej babeczki, takie sprawia wrażenie. Chciała jechać jutro po niego. Mam nadzieję, że dobrze trafił i będzie szczęsliwy. -
Chcę zdjęć jeszcze więcej, rewelacja, ach! A widzicie, że Aramis się uśmiecha??? :multi: Fota, gdzie Dora triumfuje nad "nieżywym" miśkiem wymiata!!! Ona jest moją ulubienicą, zdecydowanie! Gladiatorka :loveu: Mareksy, Aramis ma ładne zęby, prawda? Nie dziadulo on... Gameto :evil_lol:, dlaczego akurat zyrafy? Jako 2 letnie dziecko byłam autorką skandalu w oliwskim zoo. O wilki chodzilo :roll:
-
O kurczaki, Brązowa, chciałam sobie podworować ze strzyżonego Koksa, ale... nic z tego. Spisałaś się fantastycznie. GRATULACJE!!!! :lol: Gameto, zawsze miałaś pieknego pudla, nie ma dwóch zdań, ale traz masz mniamuśnego szczylka!!! :loveu: :multi: O jaaa... niewatpliwie talentliwa Brązowa jest.
-
[quote name='Maupa4']Dzisiaj czwartek ... Jeden z tych gorszych ... [IMG]http://images6.fotosik.pl/414/27419fd056eb6567.jpg[/IMG][/quote] To zdjęcie jest niesamowite! Takie nie z tej ziemi, aż coś łka w człowieku :-( Wyobrażam sobie, że ona tak własnie popatruje sobie na was, pilnuje i czeka. Też pamietam Monę z tych fotek ogłoszeniowych, była taka śliczna. Potem zobaczyłam na wątku zdjęcia z pierwszej wizyty u weterynarza i koszmarnie wyeksploatowaną Monę. Dramat. Karolina tuliła ją na tych fotkach. Pomyslałam, że ludzie, którzy ją przygarneli muszą być niezwykli. Nooo, szybko okazało sie, że nie pomyliłam się nic a nic:lol: Dla mnie Mona to patronka adopcji buldożków w potrzebie, jej historia poruszyła lawinę kolejnych, podarowała bulwom Maupę ;) A potem już poszło i dołączyły kolejne fantastyczne kobiety.
-
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ten KTOŚ, jest jak z naszych modlitw. Strach sie cieszyć. Fuks miałby towarzystwo psów i kotków, kozule nawet by miał i ptaszyniec do podgladania. Domek z tych kochających - z ogrodem, zna historię Fuksa, czytał już wątek... oj ciotki, trzymajcie mocno kciuki. Czekam na maila od kierownika schroniska. Musi się udac! Ja już nie wiem, jak on się nazywa. Brązowa, dlaczego w tym watku on jest Fix? Wszędzie mam Fuks :roll: