-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[quote name='Maupa4']Bila - to sie nazywa nieład ... NIEŁAD ARTYSTYCZNY ... :mad: Cóż ... jak ślimaki kiedyś tam fotografowałam to też sie poświęcałam ... Czasochłonne to było zajęcie ... bardzo czasochłonne. Czy Ty wiesz Bila jak one dłuuuugo lezą nawet na krótkim dystansie ... :roll: a ile czasu zajmuje im wystawienie rogów ... :roll: ... Chociaż pisałam też że w pewnym momencie zrobiły myk-myk i już ich nie było ... Ciężka i pełna niespodzianek i ... poświęceń jest "praca" fotografa amatora ... :siara: [/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin: pasji to ci nikt nie odmówi! Serkiem go kusiłaś? Warto buyło czekac te 8 minut na otworzenie się wątku :cool1: Kurde, takie statyczne foty z Debi, az trudno uwierzyc, że ona taka grzecznaaaa. Maja niedopieszczona, ty widzisz, jak ona w obiektyw patrzy? Urodziła się, żeby gwiazdorzyć. Gdzie te tłumy wielbicieli??? A Żwirek co ma, piórko? Miałaś papugę w domu?
-
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak???? Cioteczko Gabo :buzi::jumpie: Ciekawa jestem wrażeń z poznania Elmo. Charcie on ma serce? -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czyli nie taki on potffór :razz: -
Post nr 275, cioteczki, może któraś z Was moglaby wspomóc karmą? Dramatyczna historia, kobieta mieszka na białostoczczyźnie, została z psami praktycznie sama: http://www.dogomania.pl/forum/f28/przygarnelam-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-blagam-o-wsparcie-karma-128124/index28.html
-
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja już nie, bo nie zadzwonił dzisiaj. telefon dostał wczoraj. :shake: -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No własnie!!!!! :placz: Taki cudny pies. -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
akucha replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Bambaryle tylko łapeczki nie urosły....Poza tym to super pies! A jak patrzę na avatarek Akuchy to widzę że niektórym tzw. rasom gorsze nieszczęścia sie trafiaja... hi..hi..[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaaa :-x Biedne prosiaki, biedne. Świat w pogardzie je ma :placz: Dobrze, że przynajmniej różowe nie są i skrzydełek nie maja jak te, z avatarka Charli :eviltong: To jakie wietnamka ogłoszenia już ma? Dom potrzebny!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, jesteś tą "wybraną"? -
Aniu :evil_lol:, dlaczego tak o sobie piszesz, co??? Fajna kobietka jesteś i już! Uwielbiam twoje teksty, uśmieję się z nich zawsze. Lavinia to prawdziwa Matka Bulwa :megagrin:, przebiła wszystkich! Biały brat fajny jest. Kto on? Maupo, kwiateczki śliczne :loveu: U nas jeszcze zima... Najlepszego Babiszony!!! ŚWięto dzisiaj nasze :p
-
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Że też ludzie tego nie widzą. szkoda. -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Grzeczny jegomośc, fakt. A Trejsi czeka... -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To co, losujemy, która go do domu zabiera? On taki śliczny, reszta się ułoży. Brązowa, a jak jego nóżki? Zdrowe? na główkę przeszło? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Eee, do kitu... myslałam, że on w tym tygodniu to na bank do domu poleci. -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy facet, który do mnie pisał, zadzwoni do Ciebie. -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
akucha replied to APSA's topic in Już w nowym domu
"karykaturalne rasy" :evil_lol: Konktet proszę! W góre podnosimy wietnamkę!