-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[SIZE="3"][SIZE="4"][B][COLOR="DarkOliveGreen"]Pojechał!!!!!!!!!!!! la la la laaa... [/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE] :cunao::cunao::cunao: :BIG: :B-fly::B-fly::B-fly: Nie macie pojęcia, jak się cieszę!!!! A jaki dom mu się trafił! Zamieszkał w Elblągu :lol:. Państwo są nim zachwyceni, takiego psa szukali. Dzwonili do mnie, żeby podziękować za Bazyla :oops:, do Wioli też. Jakie to miłe.. Bazyl zna dom, wspaniale jeździ samochodem. Ciągnął do klatki schodowej, chciał malutki do domu. W domu grzeczny, poznał już wszystki kąty - nie obsikał!!!! - teraz leży i odpoczywa, widać, że trochę zdezorientowany jest, nasłuchuje odgłosów z korytarza. Przytula się, daje wymyć łapki. Pani mówiła mi, że bardzie za nią jest :loveu: Nooo... po prostu jest CUDNY, ale wiedzialyśmy o tym, prawda? Dzięki ci św. Franciszku za ten dom, spadł nam z serca ogromny ciężar, uffff... Zaprosiłam nowych Państwa na dogomanie, już wysłałm link do wątku. Mam obiecane, że zalogują się! Ale piekna niedziela :multi: Maupo przenoś Bazyla do działu szczęsliwców! -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To już jutro!!!!!!!!!!!!!!!! :-o Brazowa, pamiętaj - [SIZE="3"][B]godz. 15.00 [/B][/SIZE]- trzeba ludzi wypatrywac! Podałam twój telefoooon. -
Zawieszam się nad fotami Perza, no jak on mi się podoba cholera :loveu: Wszystkie twoje bulwiszony fajne, wszystkie. I każdy inny, wyjątkowy - ale Perzasty cudo! Jak mu w tych "zielonych" fotach do twarzy... a łapki nie brudne, zazielenione tylko. Szkoda, że Belka ciachnięta. Pożeniłybyśmy :evil_lol:
-
A jaki w Betbet wpatrzony!!!! :loveu: :lol: Ciotki nasze! MOBILIZACJA!!! prosimy o głos dla sympatycznej zakonnicy, same 6 maja być!!!! Dove Konkurs Wchodzicie w zakładkę RANKING i glosujecie :lol: (przypominam - 6 pkt macie dac) Jak się dobrze przypatrzycie, to niespodzianka was czeka :evil_lol: I głosujecie, koniec głosowania w niedzielę o 24.00.
-
CHWDP,dwuipołkilowy Lenek,ofiara systemu.Jednak to miłosc! Odebrany :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol:, no fakt, ratlerczyk on! -
Fant-11 lat w schronisku, 7 lat na Dogo. Idealny pies ma idealny DOM.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Chcę go wysłać do zatwierdzenia. Dam tekst z pierwszej ze wstawkami Deedee. To o dzieciach tez pisać? -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cześć Karmelku! pospacerujmy, pokazujemy się! -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Noooo... w sobotę wielki dzień słodziaka!!! Wiewiórko, słyszysz? :razz: Zainteresowani nim ludzie dzwonili przed świętami, dzwonili dziś. Trzymajcie mocno kciuki, niech zaprezentuje się pięknie!!!! -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Fixowate durnowatw jest, ale takie urocze :loveu: Pieknie baawi się z sunią, widac, ze trzymają sztamę! Brzydal, żeby tak staruszka kotka tarmosić :cool3:. Może on czuje się najniżej w psiej hierarchii i probuje zdominować chociazby kota? Cwaniak taki... Enusiu, macie jamniczkę? Pozdrawiam!!! -
[quote name='ockhama']no popatrz ;) te Twoje białasy wyglądają... jak Twoje białasy trzy dni temu, 10 kwietnia... nic się nie zmieniły :diabloti: a u innych białasów... cuda... są bardziej białe... i siakieś inne... :lol:[/QUOTE] U kogo inne??? Ooooo, ja widzę, że Żwirek znowu zrobił sioo na spacerze :lol: Stepowe chłopaki też są super :loveu:
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Epe takie działanie moda jest dla mnie bardzo wymowne. Myślę, że przynosi więcej krzywdy niż korzyści. Przecież dogo to nie jedyny sposób informacji. Takie działanie nakręca spiralę podejrzeń. Chwalę Tundrę, bo to bardzo dobry człowiek, osoba oddana pomocy polskim psom od wielu lat. Działa bez poklasku, ale bardzo skutecznie i profesjonalnie, reprezentuje niemiecką fundację o wieloletniej tradycji, coś jakby odpowiednik polskiego TOZ, która cieszy się w Niemczech ogromnym szacunkiem. Pomogła nieadopcyjnym sopociakom, psom, które u nas były bez szans na adopcję - kalekim, niewidomym, wiekowym. Psy wyjeżdżają wtedy, gdy znajdą dom. Fundacja pokrywa koszty paszportu, chipa i transportu. Mamy wiesci z nowego domu, zdjecia. Tundra utrzymuje kontakt z właścicielami. Jej wypowiedzidzi miały taki charakter, ponieważ wielu dyskutantów wrzucało adopcje niemieckie do jednego worka i wyrażało się o nich tylko żle. Rozumiem, że mogło ją to zdenerwować. -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Niedobrze. Co tu robić? -
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla']Akucha, dziekuje :-) Prosze [SIZE=4][COLOR=red][URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Kajtus-(oddam-do-adopcji),18189"]CAFEANIMAL[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2]Kajtusiowego Allegro nie znalazlam[/SIZE][B]:shake:[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Kajtuś już jest na cafeanimal, mamy tam schroniskową stronkę, zapomniałam napisac :oops:Ale to nic, od przybytku głowa nie boli. Allegro Kajtuś ma, szukaj po tytule ogłoszenia: Mam talent... w grupie psów woj. pomorskiego. -
CHWDP,dwuipołkilowy Lenek,ofiara systemu.Jednak to miłosc! Odebrany :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy jeszcze kilka dni, może jednak go zabierze. -
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
akucha replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Nooo, zupełnie inny pies :lol: -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Aisak, napisałaś bardzo wazną rzecz: kilka osób, które są w to zaangażowane znają OSOBIŚCIE osoby z fundacji, szefową. To ważne, spały tam, piły kawe, widziały ich domy, ich psy, ich rodziny, ich podejście, ich prace. Znamy też prawie każdą osobę z fundacji oraz osoby z nimi współpracujące. Dla mnie to podstawa.