Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Oszczekuje bo ile może czekać? dlaczego nikt go nie chce?
  2. Tak serio, to wydaje mi się, ze leki z przeszłości zdominowały caly jej swiat. Ona wiele lat zyła koszmarnie. To wciąż głęboko w niej siedzi. Isabela, wiem, ze nie jest z nią łatwo. To nie jest pies, który potrafi pokazać, że jest szczęsliwy. Może nie potrafi... Tym bardziej dziękuję ci za dom dla niej!
  3. A ktoś próbował? :evil_lol: No... nie taki straszny ten Karmelek! Robię mu dziś allegro. CZAS NA DOM! [url=http://www.allegro.pl/item603613846_karmelek_psina_niewielka_piszemy_historie.html]Karmelek psina niewielka... Piszemy historię... (603613846) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  4. Jak przychodzili, to znaczy, że im zalezało. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze! A jak Fred?
  5. Czyli obrażalska!!! :evil_lol: Nie łatwa to panna do opieki. Kapryśnica. Zamiast cieszyć się, że taki super dom ma, to ona fochy strzela. Duupsko przetrzepać trzeba :razz:
  6. Gdy my się opalamy i podziwiamy wiosenne kwatki To barbarzyńcy obok :angryy:
  7. Dawaj Belka, dasz radę! No może dasz... Co robi Pynia, gdy akucha fotografuje? a nawet... Kokocha!!!! :lol: Belka zawsze w kadrze. Nie przejmuje się, że warunków brak :evil_lol:
  8. Nic tak nie zbliża jak wspólny smorodek :cool3: Bela już szczęśliwa Spocznę obok siostro... Tam ktoś się ppojawił... I tam też... Więc z powodu wybujałej miłości siostrzanej staruchy, zmuszone byłyśmy do powrotu na własne smieci...
  9. Prosiaki witały inaczej Co ty gadasz?! Ciepła! Potwierdzam! Z tej strony też ciepła! To lecę!!! Ja dziękuję, nie tym razem...
  10. Potem przeniosła się na rozgrzaną ziemię. Dupkę tez trzeba powygrzewać;) Śliczna kaczuszka wiosenna
  11. Zaświeciło!!!! Mieliśmy słoneczny dzień :lol: Pynia powitała wiosnę TAK: :evil_lol: Będę się opalać akucho mamrotanie duszy... śmiej się, śmiej...
  12. Mało radosna ta adopcja. Mam nadzieję, że nie będzie na tej działce sama :shake: Biedna Czarnula, cos jej się nie szczęści.
  13. Trzymaj się Froliczku, szczęśliwy bądź!!! :lol: Starsi państeo pewnie bardzo go pokochają... mam nadzieje. Teraz rude cudo. Jak tam z jego poznaniem? Co o nim wiadomo?
  14. Dzięki Maupo za monisiowe fotki! Piękna była... właściwie to ona taki Ludek bardziej niż bulwa. Niesamowite spojrzenie. Maupo, czy ona się uśmiechała? Tupoczące "biale mewy" - REWELACJA!!! :evil_lol: Migotyna jest niesamowita i niezmordowana! Dorwała się wreszcie do prosiaczka?
  15. Właśnie! Gdzie kolejna hkarmelkowa historyjka?
  16. A to Tinka! Takiego stracha napędzić... Ciekawe co dzieje się w tych psich główkach, dlaczego tak się zachowuja? Możew wystarszyła się czegoś.
  17. Cudeńka!!!! :loveu::loveu::loveu: Ale moim faworytem jest wielka bullowata morda!
  18. 2 w 1 :evil_lol: Dzisiaj czwartek, wpominamy Monę. Maupo daj jej fotki, pogrzeb w swoich szufladach. Śliczna ta jej różowa sukienka. Pokaż nam Monię Paris Hilton...
  19. :evil_lol: Ale mnie rozszyfrowałyście po tym numerze kodu. Pipi, muszę słac jeszcze jedną paczkę, bo w ferworze pakowania zapomniałam o jeszcze 2 poduchach dla psów. Dozbieram jeszcze jakieś rzeczy i wyślę. Nie było mnie kilka dni, a tu tyle wieści. To taki radosny wątek. Mam nadzieję, że sprawa Misi szybko się wyjaśni. Oby szczęśliwie dla psiny. Moja miesięczna deklaracja przelana na koto.
  20. Świnie, żeby im los stosownie tą podłość policzył!
  21. Takiemu staruchowi to i rok by starczył, żeby tylko go skazali na odsiatkę i karę finansową... Mam nadzieję, że nasze sądy się wreszcie obudzą! Oby jak najszybciej. Weroniu, a te biedne, owrzodzone ślepka leczycie im? To bolesne schorzenie, widać, że niektóre psy mają powiększone gałki oczne. Garncarz tlumaczył mi, że podwyższone ciśnienie w gałkach powoduje silne bóle całej głowy. Leczenie czu jest długotrwałe niestety, a pekiny mają wyłupiaste wrażliwe ślepka.. Boże, takie kruszynki... A rzepki, stawy da się wyleczyć czy to zadawnione schrorzenia? Może trzeba ogłosić zbiórkę leków na oczy i preparatów na stawy?
  22. Nawet na dogo zniżkuje :-( Biedny mały bulwik.
  23. Dziewczyny!!!!! Nikt Czesia nie uśpi!!!! Sopot nie usypia psów, będzie tkwił w tym schronie do końca, do późnej starości. Ten wpis o piatku, to taki czarny humor Brązowej czy akt desperacji, sama nie wiem?! Ale przyznajcie, ruch u Czesia się zrobił :cool1: O matko, ale się narobiło...
×
×
  • Create New...