-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oszczekuje bo ile może czekać? dlaczego nikt go nie chce? -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak serio, to wydaje mi się, ze leki z przeszłości zdominowały caly jej swiat. Ona wiele lat zyła koszmarnie. To wciąż głęboko w niej siedzi. Isabela, wiem, ze nie jest z nią łatwo. To nie jest pies, który potrafi pokazać, że jest szczęsliwy. Może nie potrafi... Tym bardziej dziękuję ci za dom dla niej! -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A ktoś próbował? :evil_lol: No... nie taki straszny ten Karmelek! Robię mu dziś allegro. CZAS NA DOM! [url=http://www.allegro.pl/item603613846_karmelek_psina_niewielka_piszemy_historie.html]Karmelek psina niewielka... Piszemy historię... (603613846) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli obrażalska!!! :evil_lol: Nie łatwa to panna do opieki. Kapryśnica. Zamiast cieszyć się, że taki super dom ma, to ona fochy strzela. Duupsko przetrzepać trzeba :razz: -
Dawaj Belka, dasz radę! No może dasz... Co robi Pynia, gdy akucha fotografuje? a nawet... Kokocha!!!! :lol: Belka zawsze w kadrze. Nie przejmuje się, że warunków brak :evil_lol:
-
Nic tak nie zbliża jak wspólny smorodek :cool3: Bela już szczęśliwa Spocznę obok siostro... Tam ktoś się ppojawił... I tam też... Więc z powodu wybujałej miłości siostrzanej staruchy, zmuszone byłyśmy do powrotu na własne smieci...
-
Prosiaki witały inaczej Co ty gadasz?! Ciepła! Potwierdzam! Z tej strony też ciepła! To lecę!!! Ja dziękuję, nie tym razem...
-
Potem przeniosła się na rozgrzaną ziemię. Dupkę tez trzeba powygrzewać;) Śliczna kaczuszka wiosenna
-
Zaświeciło!!!! Mieliśmy słoneczny dzień :lol: Pynia powitała wiosnę TAK: :evil_lol: Będę się opalać akucho mamrotanie duszy... śmiej się, śmiej...
-
Beksa-Czarnula zaadaptowana i jest dobrze !!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mało radosna ta adopcja. Mam nadzieję, że nie będzie na tej działce sama :shake: Biedna Czarnula, cos jej się nie szczęści. -
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się Froliczku, szczęśliwy bądź!!! :lol: Starsi państeo pewnie bardzo go pokochają... mam nadzieje. Teraz rude cudo. Jak tam z jego poznaniem? Co o nim wiadomo? -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Właśnie! Gdzie kolejna hkarmelkowa historyjka? -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to Tinka! Takiego stracha napędzić... Ciekawe co dzieje się w tych psich główkach, dlaczego tak się zachowuja? Możew wystarszyła się czegoś. -
:evil_lol: Ale mnie rozszyfrowałyście po tym numerze kodu. Pipi, muszę słac jeszcze jedną paczkę, bo w ferworze pakowania zapomniałam o jeszcze 2 poduchach dla psów. Dozbieram jeszcze jakieś rzeczy i wyślę. Nie było mnie kilka dni, a tu tyle wieści. To taki radosny wątek. Mam nadzieję, że sprawa Misi szybko się wyjaśni. Oby szczęśliwie dla psiny. Moja miesięczna deklaracja przelana na koto.
-
PiSdZ - Likwidacja PSEUDOHODOWLI pekińczyków (Otwock) Opisy, str. 11,12
akucha replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Takiemu staruchowi to i rok by starczył, żeby tylko go skazali na odsiatkę i karę finansową... Mam nadzieję, że nasze sądy się wreszcie obudzą! Oby jak najszybciej. Weroniu, a te biedne, owrzodzone ślepka leczycie im? To bolesne schorzenie, widać, że niektóre psy mają powiększone gałki oczne. Garncarz tlumaczył mi, że podwyższone ciśnienie w gałkach powoduje silne bóle całej głowy. Leczenie czu jest długotrwałe niestety, a pekiny mają wyłupiaste wrażliwe ślepka.. Boże, takie kruszynki... A rzepki, stawy da się wyleczyć czy to zadawnione schrorzenia? Może trzeba ogłosić zbiórkę leków na oczy i preparatów na stawy? -
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To co, dajemy na a.? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nawet na dogo zniżkuje :-( Biedny mały bulwik.