-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Baja (Trojmiasto) odeszla w schronisku za TM.
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętam. Dzisaj 25, rocznica. Tyle miesięcy, lata minęły. To mój pierwszy sopocki pies pożegnany na dogo. Zawsze będę ja pamietać. Śpij spokojnie psino [ ' ] -
[quote name='Bila']Do zdjęcia:diabloti: Maupa weźmie chyba bejsbola, jak to poczyta:mad: albo innego kijoka:-x:evil_lol:[/QUOTE] Haaa... niech tylko spróbuje, to swoje prosiaki bojowe z łańcucha spuszczę! One z bejsbolem jak z patyczkiem. Uczone! :jumpie: :sweetCyb: Maupo, odłączyli cię znowu? :razz:
-
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: To szybko czesz!!!! -
Pilnie poszukujemy domku dla zorzy s.husky 3-miasto!!!ma dom
akucha replied to bibi-Inga's topic in Już w nowym domu
Jednak??? Cholera, szukałam na stronie gdyńskiego schronu ogłoszenia o niej, ale już zdjęli. Brązowa, nie mogę znaleźć na dogo watku Rity, usunęli czy co? Masz jakieś jej foty? -
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Frolik wsadzony do ogłoszeń. A rudaska wystawiamy? -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja też zazdroszczę!!! :lol: Jej we wszystkim do twarzy, nawet w budzie :evil_lol: -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Enusiu, jak tam "na froncie"? :lol: Co u was słychać? -
Pilnie poszukujemy domku dla zorzy s.husky 3-miasto!!!ma dom
akucha replied to bibi-Inga's topic in Już w nowym domu
Podesłałam link Brązowej1, będzie wiedziała, jesli ktoś jej poszukiwał w sopockim schronie. -
Eniu, wiesz, jak o tym samym pomyślałam, gdy przeczytałam wpis Pipi. Wiejscy listonosze... wiadomo "Wolna Europa" No nic, teraz przynajmniej wiemy, że na dogo są Ludzie i marni ludożercy. Ale przecież damy radę! ;) jak będzie trzba, to staniemy za Pipi murę i poradzimy sobie z bezdusznymi urzędasami!!! Dzisiaj wysłałam 2 paczki z rzeczami dla psów i martwię się, że będą przyczyną jakichś głupich domniemywań. Pipi, głowa do góry! Sama mieszkam na wsi, wiem, jak życzliwi są sąsiedzi i gminne urzędasy - mogłabym książkę napisać, bo pomagamy rodzicom naszych uczniów w borykaniu się z ich niekompetencją :evil_lol: Kij im w oko! Wychyliłaś się ponad przeciętność, masz przerost serca, więc spać spokojnie nie mogą. To uczuciowe karły, taki polski folklor. Jak sunie po sterylce, doszły już do formy?
-
Dostałam pierwsze zapytanie od bardzo miłej osoby: Witam.Chciałabym wiedzieć dokładnie,jak ma wyglądać opieka nad psem-piszecie o problemach zdrowotnych...:( Wiek nie ma dla mnie znaczenia...Mam niestety 3 własne psy,wilczycę,collie i corgi-same suczki,bardzo przyjazne i miłe-czy znajdzie z nimi kontakt?Teraz przeprowadzam się do malutkiego domku z ogródkiem,psy miałyby możliwość być niemal cały czas na dworze-tylko dlatego uwazam,ze mogę wziąć 4 psa...a Ona mi się bardzo podoba.pozdrawiam i czekam na odp.... Cioteczki odpowiedzcie na pytanie, bo ja nie mam pojęcia. Podałam pani Iwonie link do tego wątku, więc może tu zajrzy.
-
Poczciwy Owczarkowaty Starszy Misio za TM[*]
akucha replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A wiecie cioteczki, że ja dzisiaj ogąldałam sobie zdjęcia uśmiechnietego, domowego misiowego pychola :lol: Rany, nawet nie wiecie, jak on wspaniale trafił! Najlepiej jak można. Mama jego właścicielki z duma opowiadała mi dzisiaj o wswojej córce (studentce) i jej decyzji przygarnięcia psa ze schroniska.Cała historię Misia poznałam "miłości od pierwszego wejrzenia". Gdy zobaczyłam fotki w felefonie, coś mi zaskoczyło, że ten pies był na dogo :lol: Znam Marlenę osobiście, urodzona psiara, kociara... resztą, czego ona w domu nie miała. Misiu ma raj, ci ludzie kochają zwierzęta. Bedzie sobie przyjeżdżał na wywczasy agroturystyczne i spędzał dnie na wesołych gonitwach z owczarkowata panią. Bardzo kocha swoją Panią, towarzyszy jej na każdym kroku, pomaga się uczyć. Ma wybitną cierpliwość do wspólnego powtarzania materiału. Grzeczny. Ulubieniec sasiadów. Aaaa i wyglada już inaczej, to domowy pieszczoch o uśmiechniętej mordce. -
A wy sprytnie i spostrzegawcze jestescie :lol: Z tym laniem to się mam, ale coż... tak mi się trafilo.