-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
U mnie też cisza, niestety. Podnioszę Kajtusia! -
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy misia, niech ktoś go pokocha! -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Trzeba go wziąć na trawę. Szkoda, że on taki niechodliwy :cool3: -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zosiu :evil_lol:, twoje gusta są niezmienne! Brązowa, to co, ogłaszamy go? -
Rozmawiałam z panem, jest bardzo zainteresowany i chce psa, ale trudno mu do tej decyzji przekonać mamę. To bardzo miły, pogodny człowiek i wielki miłośnik psów. Oni 10 dni temu stracili kilkunastoletniego pupila, mama bardzo rozpacza, nie pogodziła się z tym faktem. Pan jest zdeterminowany, mówił mi dziś, że myśli, iż minie ok. miesiąca zanim mama pogodzi się z myślą o przygarnięciu kolejnego psa. Paker jest identyczny jak pies, którego stracili. Myślę, że to może być powodem oporów ze strony kobiety. Nie usuwam jego ogłoszeń, wciąz szukamy domu i czekamy na decyzję. Paker musi mieć najlepszy dom, nic na siłę.
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Gabryjella']Isabel bardzo mi przykro. Ja też wierzę, że tam, "po drugiej stronie" spotkamy się z naszymi zwierzakami, a dzięki Tobie Tina ma tam na kogo czekać. Pięknie to Gabi ujęłaś, myślę dokładnie to samo. Żegnam Tinkę z wielkim smutkiem :-(:-(:-(. Dla mnie na zawsze pozostanie śliczną sopocianką z kitkami, która pojechała do Krakowa aby po raz pierwszy zaznać szczęścia, ludzkiego ciepła i dobroci. Jej się udało. Isabel, jesteś bardzo dobrym człowiekiem, dziękujemy losowi, że postawił Cię na drodze tego psiego nieszczęścia. Wiemy, że Tinki miłośc nie była łatwa. Ona nie okazywała jej tak radośnie, namacalnie, jak robi to wiele psów. Bywała zamknięta w sobie, kapryśna... Jestem jednak przekonana, że była u Was szczęśliwa i kochała swoją rodzinę całym sercem tak, jak potrafiła. Ściskam cię serdecznie. Żegnaj Tinko [ ' ], spij spokojnie... Piekne jest to zdjęcie wtatary. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tinka ma takie same objawy jak pies moich rodziców, któremu przyplątał się guz trzustki. Odmawianie jedzenia, wymioty, biegunka, problemy z chodzeniem (szczególnie po schodach). On wwyrywa kepki włosów z brzucha bo tam gdzies jaą boli :-( Biedactwo. Isabel, trzeba zrobić USG, ono pokaże, co w brzuszku siedzi, jesli siedzi. Biedna mała. Trzymajcie się dziewczyny! -
Emocje musiały być silne. Boi się, gdy zabieram ją na wyjazd. Jak jestem u rodziców, to tylko sio i koo na trawniczku pod oknem i ani kroku dalej, tak się zapiera. Na spacer samochodem jedzie, ale też jej one nie cieszą.
-
[quote name='Maupa4'] [B]Akucha - trzeba było ... ostrzegać ... [/B]:placz: Pisać wielkimi literami: "Maupo - zastanów się !!!! :mad:" I masz rację - [B]PRZYBYŁA [/B]i ciągle ma na ryjku to [B]PUF[/B]ffff... :diabloti: Pewnie że szkoda ... Chociaż w przypadku Debi to jednak jest duuuża ulga, że mimo wszystko wyrosła i chociaż troszeczkę zmądrzała ... :cool3:[/QUOTE] Zwariowałaś, ja pazury w konspiracji obgryzałam, żeby ona u ciebie została! gdzie jeszcze mogłaby po kominku latać?! Ona urodziła się, żeby debilić u Maupy :diabloti: Ciesze się, że ona [B]troszeczkę zmądrzała [/B], zawsze to coś :evil_lol: Ockhama, nie łapaj mnie za jęzor :ylsuper::megagrin: Kto normalny pomyśli o właścicelu bulw jak o człowieku w jesieni życia buhahahaaaaa... Już widzę uwiedniętą staruszkę spinająca się, żeby Debi na smyczy prowadzić. Staruszek z brzuszkiem to nawet nie dostrzeże co mu się pod mięśniem piwnym placze. O torze aq już nawet nie wsponę... Bulwa taką "jesień życia" obeżre, z łóżka wywali, jak pomysłowa to i z chałupy wymelduje. Psi terapeuci, specjaliści od terapii szokowej.
-
Maluch jest cudny :loveu: Dobre domy, ustawiajcie się w kolejce.
-
[quote name='Maupa4']Charakter Debi miała wypisany na własnej paszczy od samego początku ... tylko dlaczego nikt mi nie zwrócił na to uwagi ???? :placz: [/QUOTE] Zwróciłam, a jakże :evil_lol: Nie miałam tylko odwagi nic napisać. Przecież to córeczka maumsi, nie? Ona miała od początku na ryjku takie PUff... jakby chciała powiedzieć: [B]PRZYBYŁAM!!![/B] Debi w pozie na szelkach mogłaby służyć jako model pluszowej zabawki. Szkoda, że one wyrosły, nie?
-
Wybacz Basiu, ale uśmiałam się z tej akcji :evil_lol: Masz podejście do narodu!
-
Fant-11 lat w schronisku, 7 lat na Dogo. Idealny pies ma idealny DOM.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dajcie nowe fotki. Wystawiłam go na all., chętnie podmienię. -
WIERA- mix rhodesian ridgeback - ZNALAZŁA DOM :)
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna i smutna... W górę śliczna psino, niech ktoś ją pokocha! Tu szukają suni w tym typie. Ludzie z Gadańska, może warto skontaktowac się z nimi. Nie mają dostepu do Internetu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/gdansk-poszukiwana-ruda-czekoladowa-gladkowlosa-srednia-suczka-136463/[/url] -
Bila, one sa takie rewelacyjne, że to samo tak trafia :evil_lol: Żyją zgodnie z rytmem natury, szczęśliwe są. Boję się coś napisać, obawiam się, ze mój post może zaraz na pierwszej stronie wyladować :hmmmm: Dogo ostatnio ma wielkie KUKU! Chciałam tylko napisać, że WBM i jej maleństwo są cudne, rozczulające. Glutek dobrota jest. :loveu: A fotki znajdują się "jakbyco" na 965 stronie.
-
Pynia lasu nie lubi, boi się, marudzi, siada i czeka, kiedy bedziemy zbierac się do domu. Oj akucha, ciemno, obco, źle... Nigdzie nie idę... Slodki ciężar, trudno... Bukiecik w ruch, wracamy :multi: Kto najbardziej spragniony był? Wszystko te przeżycia...
-
:lol: Tak po prostu. Przyłączyło się prosię do Bianki i psów. Już te zwierzaki doskonale wiedza, którymi ściezkami dobrzy ludzie chodzą, maja jakiś zmysł. Ilu innych odgoniłoby malucha kopniakiem i tyle. Miał Homer duzo szczęścia. Bianka jest wspaniała!!! Od ratlerka po dzika - wszystko pcha się do niej.
-
Larry,juz pojechał z nowa pania do nowego domu w Niemczech.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa nie dała fotek, to ja dam :lol: Chociaż nie jestem pewna, czy poza nami dwiema, któraś ciotka jeszcze go pamięta :cool1: Dla niezorientowanych info: Larrego wypatrzyła w schroni i pokochała opiekunka młodzieży niemieckiej. Ich grupa odbywała prace społeczne na rzecz schroniska. Pani wróciła po niego, zapakowała i zabrała do swojego domu w Niemczech. Tak sobie teraz żyje nasz Larry: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/112/5ad4a7b23d6baa01med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/113/f3648a60c82eb1abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/113/33a6c9306ecf58e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/108/cfa1d1a285877f60med.jpg[/IMG][/URL]