-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Wielki biały dominator-Blady-tylko dla odważnych!!!
akucha replied to deedee77's topic in Już w nowym domu
A gdzie foki z nowej sesji? :razz: -
[quote name='ockhama']no to witaj :loveu: w klubie... wielbicielek uzależnionych od [COLOR="Magenta"]różu[/COLOR]... :diabloti: Belka... piękna... i foto Belki... tyż :lol: hmm... wiesz, czas nikogo nie oszczędza... :eviltong: ale w przyszłym roku... znowu będziemy "kwitnące" coś na zasadzie [I]jutro też jest dzień[/I]... :diabloti:[/QUOTE] "Piękna" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jeszcze nikt tak o niej nigdy nie powiedział. Ale dzięki :lol: Maupa aż zemdlała :megagrin: Siostro, ale pamiętaj, że to [B]więdnięcie[/B] florystyczne było, bez żadnych podtekstów. Ja normalna: 5 filiżanek :kaffee_2: dziennie, pasjami :sg168:... przemijanie mnie nie rusza. Ja ja czekam na ten tor aq, ale bedzie jazda! Maupo, ja zapomniałam napisać, że foty maluszków mnie rozwaliły dzisiaj w robocie :lol: Debisię tam jeszcze wypatrzyłam, daj jej szczenięce fociątka, co?
-
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Non stop na all., tylko jakoś nic to nie daje. -
O jaaaaaaaaaaaaaa :loveu: :lol: Bianko!!! On jest twój? Niewiarygodne :evil_lol:, czego u ciebie juz nie było, hahahaha. Cudny prosiek, jakie kopytka ma fajne!
-
Raaz na różowo :diabloti:, to my też!!! Żeby nie było, że porowincja taka zapóźniona. w wersji XXL [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/113/d099e026bd6651a7.jpg[/IMG][/URL] I marna jakaś L-ka pewnie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/113/47ca810810b79b06.jpg[/IMG][/URL] Cześć ogrodniczki!!!! Ha, naszła mnie dzisiaj taka refleksja, że jak już będziecie florystycznie "przewiędłe", to u mnie bedzie kolorami buchać :cunao:
-
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Myślę, ze tak. Jakoś ludzie łapią się na takie kolorowe foty. Widok za kratami przez kilka miesięcy nie wzruszył. Może trzeba zmienić tło... sama nie wiem już. -
Fant-11 lat w schronisku, 7 lat na Dogo. Idealny pies ma idealny DOM.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: :evil_lol::evil_lol: Nie ma jak siła argumentu! -
Larry,juz pojechał z nowa pania do nowego domu w Niemczech.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:lol: TAK!!!!!!!!!!!!! Tym bardziej, ze on tak pięknie wydoroslał, takie fajne ma życie :razz: -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A jej nie można gdzieś na trawę na foty wyciągnąć? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Przecież on bulwa jest, to normalne, że stół nalezy do niego. Moje na stole sypiają przecież. Brązowa, czy on na słońcu, w upalne dni tez zieje? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Widzisz Kasiu, zero wdzięczności, od razu ostry ton. To nas sobie wychowała... -
Co z tymi białasami dzisiaj??? Z ciśnieniem coś nie hallo czy co? U mnie tez było tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/112/391c6aab895951e2.jpg[/IMG][/URL] Biała Colette w bieli i błękitach, białasy Maupy w białych beżach... hmmmm.... Trzeba zacząć białą pościel kupować - solidarnie i po babsku! :evil_lol: Szacun dla Ptysia! Przed siłą argumentów kilkudziesięcio kilowego bordoga niewielu by głowę popdniosło. Trzeba być bulwą widocznie :lol:
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
akucha replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak. A mnie najbardziej przeraża świadomość, że w każdej polskiej gminie jest kilkanaście psów takich jak Iza. O nich nigdy się pewnie nie dowiemy. Odejdą w cierpieniu, samotności, upodleniu... Gdy pojawia się dramatyczny przypadek na dogo, wstrząsa nami, budzi wiele emocji, to normalne. Ale ja zawsze sobie myślę: nie jest źle - jest na dogo, czyli jest już bezpieczny. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tyle sztuczek zna, taki posłuszny i zabawowy pies. Co on musial w schronie przezywać?! Ale blizna na klacie mu została. Fajny ma ten kolorowy pyszczek, a jaki z niego słodziak! -
Buchachachachachaaaaaaa.... nawiedzone, szurnięte wariatki!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ta ostatnia swinka to krzyżówka z dzikiem! Wiem! O wy.... rozmnażaczki, podłozyłyście świnkę dziczyźnie spod schroniska :-o :angryy: O ludzie!!!!!!!! SKANDAL!!!! Deedee, śliczne masz dziwczynki :loveu: :loveu: :loveu: Betbeciku, nie słuchaj, bywa, że świnki gryzą! Do dzisiaj mam bliznę na palcu po takiej jednej ze szkolnego terrarium.
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Następne jeszcze lepsze!!!! :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/108/bf6e6724a09f79a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/108/9f2596383d3ddaa4.jpg[/IMG][/URL] Piękne... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/108/8345daa415c440cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/108/cda42b7bfb09da69.jpg[/IMG][/URL] -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zachowaj Brązowa pazurki na walke z ludzką głupota :lol: Proszę cioteczki, częstujecie się: [I]Witamy i prosimy o przekazanie wiadomości do sopotu.Baltazar jest tak pięknym i mądrym pieskiem,że nie możemy się nadziwić co musi siedzieć w człowieku aby takiego psa się pozbyć.Do naszego domu wniósł tyle radości i podziwu.Przynosi kapcie gdy jego pani przychodzi z pracy.Uwielbia być czesany sam leci po szczotkę.Po spacerze przychodzi do pani aby zdjąć obroże i zanosi panu do przedpokoju.W lesie nie reaguje na nikogo innego tylko widzi nas.Od soboty jeszcze nie szczekał.Jest wesoły i cały czas nas zachwyca.Będziemy w kontakcie Pozdrowienia dla wszystkich którzy opiekowali się Baltazarem i dziękujemy Hania i Adam[/I] Napatrzeć się na te fotki nie mogę! :loveu: :multi: :loveu: Piękny jest prawda? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/108/09dc5b39e880e5a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/112/e32df029326407bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/112/17e55a5062a1c142.jpg[/IMG][/URL] Na stole? :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/112/7c343ca6eb805891.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/112/b7d8fb4022f8e950.jpg[/IMG][/URL]