Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Bila, Brązowa załozyła wątek sopociakowi i dała tytuł: PIES PAKERA, PIES IDIOTKI... mnie on nieodparcie kojarzy się - nie wiedziec czemu - z Belą :evil_lol:
  2. A gdzie foki z nowej sesji? :razz:
  3. [quote name='ockhama']no to witaj :loveu: w klubie... wielbicielek uzależnionych od [COLOR="Magenta"]różu[/COLOR]... :diabloti: Belka... piękna... i foto Belki... tyż :lol: hmm... wiesz, czas nikogo nie oszczędza... :eviltong: ale w przyszłym roku... znowu będziemy "kwitnące" coś na zasadzie [I]jutro też jest dzień[/I]... :diabloti:[/QUOTE] "Piękna" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jeszcze nikt tak o niej nigdy nie powiedział. Ale dzięki :lol: Maupa aż zemdlała :megagrin: Siostro, ale pamiętaj, że to [B]więdnięcie[/B] florystyczne było, bez żadnych podtekstów. Ja normalna: 5 filiżanek :kaffee_2: dziennie, pasjami :sg168:... przemijanie mnie nie rusza. Ja ja czekam na ten tor aq, ale bedzie jazda! Maupo, ja zapomniałam napisać, że foty maluszków mnie rozwaliły dzisiaj w robocie :lol: Debisię tam jeszcze wypatrzyłam, daj jej szczenięce fociątka, co?
  4. Non stop na all., tylko jakoś nic to nie daje.
  5. A ten "lizak" dla akuchy to chyba na allegro zasługuje, co? Piekna sesja, mozna nią chyba powalczyć o dom! No dałam mu wyróżnione :lol:. Mam słabość do małych kurduplatych koczkodanków.
  6. Korasek też fajniuchny był. Piękna ta fota Kamila i jego pieska z Zoo... Odchowały go dwa charakterne i mądre rozczochrańce.
  7. O jaaaaaaaaaaaaaa :loveu: :lol: Bianko!!! On jest twój? Niewiarygodne :evil_lol:, czego u ciebie juz nie było, hahahaha. Cudny prosiek, jakie kopytka ma fajne!
  8. Raaz na różowo :diabloti:, to my też!!! Żeby nie było, że porowincja taka zapóźniona. w wersji XXL [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/113/d099e026bd6651a7.jpg[/IMG][/URL] I marna jakaś L-ka pewnie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/113/47ca810810b79b06.jpg[/IMG][/URL] Cześć ogrodniczki!!!! Ha, naszła mnie dzisiaj taka refleksja, że jak już będziecie florystycznie "przewiędłe", to u mnie bedzie kolorami buchać :cunao:
  9. Myślę, ze tak. Jakoś ludzie łapią się na takie kolorowe foty. Widok za kratami przez kilka miesięcy nie wzruszył. Może trzeba zmienić tło... sama nie wiem już.
  10. :evil_lol: :evil_lol::evil_lol: Nie ma jak siła argumentu!
  11. [quote name='Bila']Akucha, masz już aparat:evil_lol::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Aparat to ja cały czas mam, tylko obiektyw kitowy jakś. Maupo, a może one od cykania fotek tak rosną, co? Tak puchną, puchną w tych obiektywach i nabieraja przekonania, że słoń to przy nich istota niewielka?!
  12. :lol: TAK!!!!!!!!!!!!! Tym bardziej, ze on tak pięknie wydoroslał, takie fajne ma życie :razz:
  13. A jej nie można gdzieś na trawę na foty wyciągnąć?
  14. Świetna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale fany jest :loveu::multi:
  15. Przecież on bulwa jest, to normalne, że stół nalezy do niego. Moje na stole sypiają przecież. Brązowa, czy on na słońcu, w upalne dni tez zieje?
  16. Ona miała wyróznione 2 razy. Wisi już kilka miesięcy i od kilku dni ma gapa. Wyróżnione daję przy pierwszych aukcjach, potem ludzie już znają psy, bo na trójmiejskim dziale nie ma wielu. Z wyróżnionych dzwonią ludzie z całej Polski, a my nie wysyłamy psów. Ale jak chcecie, to moge jej wyróznić.
  17. Widzisz Kasiu, zero wdzięczności, od razu ostry ton. To nas sobie wychowała...
  18. Co z tymi białasami dzisiaj??? Z ciśnieniem coś nie hallo czy co? U mnie tez było tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/112/391c6aab895951e2.jpg[/IMG][/URL] Biała Colette w bieli i błękitach, białasy Maupy w białych beżach... hmmmm.... Trzeba zacząć białą pościel kupować - solidarnie i po babsku! :evil_lol: Szacun dla Ptysia! Przed siłą argumentów kilkudziesięcio kilowego bordoga niewielu by głowę popdniosło. Trzeba być bulwą widocznie :lol:
  19. Tak. A mnie najbardziej przeraża świadomość, że w każdej polskiej gminie jest kilkanaście psów takich jak Iza. O nich nigdy się pewnie nie dowiemy. Odejdą w cierpieniu, samotności, upodleniu... Gdy pojawia się dramatyczny przypadek na dogo, wstrząsa nami, budzi wiele emocji, to normalne. Ale ja zawsze sobie myślę: nie jest źle - jest na dogo, czyli jest już bezpieczny.
  20. O jaaaaaaaa.... jakoś szkoda mi Dżeka. Taki piękny, taki był szczęśliwy. On by nie zagryzł.
  21. Tyle sztuczek zna, taki posłuszny i zabawowy pies. Co on musial w schronie przezywać?! Ale blizna na klacie mu została. Fajny ma ten kolorowy pyszczek, a jaki z niego słodziak!
  22. Buchachachachachaaaaaaa.... nawiedzone, szurnięte wariatki!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ta ostatnia swinka to krzyżówka z dzikiem! Wiem! O wy.... rozmnażaczki, podłozyłyście świnkę dziczyźnie spod schroniska :-o :angryy: O ludzie!!!!!!!! SKANDAL!!!! Deedee, śliczne masz dziwczynki :loveu: :loveu: :loveu: Betbeciku, nie słuchaj, bywa, że świnki gryzą! Do dzisiaj mam bliznę na palcu po takiej jednej ze szkolnego terrarium.
  23. Następne jeszcze lepsze!!!! :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/108/bf6e6724a09f79a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/108/9f2596383d3ddaa4.jpg[/IMG][/URL] Piękne... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/108/8345daa415c440cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/108/cda42b7bfb09da69.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zachowaj Brązowa pazurki na walke z ludzką głupota :lol: Proszę cioteczki, częstujecie się: [I]Witamy i prosimy o przekazanie wiadomości do sopotu.Baltazar jest tak pięknym i mądrym pieskiem,że nie możemy się nadziwić co musi siedzieć w człowieku aby takiego psa się pozbyć.Do naszego domu wniósł tyle radości i podziwu.Przynosi kapcie gdy jego pani przychodzi z pracy.Uwielbia być czesany sam leci po szczotkę.Po spacerze przychodzi do pani aby zdjąć obroże i zanosi panu do przedpokoju.W lesie nie reaguje na nikogo innego tylko widzi nas.Od soboty jeszcze nie szczekał.Jest wesoły i cały czas nas zachwyca.Będziemy w kontakcie Pozdrowienia dla wszystkich którzy opiekowali się Baltazarem i dziękujemy Hania i Adam[/I] Napatrzeć się na te fotki nie mogę! :loveu: :multi: :loveu: Piękny jest prawda? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/108/09dc5b39e880e5a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/112/e32df029326407bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/112/17e55a5062a1c142.jpg[/IMG][/URL] Na stole? :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/112/7c343ca6eb805891.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/112/b7d8fb4022f8e950.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...