-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zula131']Wszystkiego najlepszego z okazji 2 wspólnych radosnych latek !!! Co??? To już? :-o A Muszka coraz piękniejsza. Uśmiechnięta, szczęsliwa :lol: Pies?, dziękuję za ten usmiech!!! -
aaaaaaaaaaaa, już wiem :multi: Ja jż wtedy tak nazwałam, pokazałaś mi fotkę, gdzie trzymałaś ją na dłoni.Ujęcie "z góry" doskonale pokazywało tę kratkę. Ale się pięknie wybarwiła :loveu:
-
Cześć gaduły, witam z rańca! :lol: [quote name='Maupa4'] No to - a propos tych wszystkich traum będących następstwem szaleństw niektórych osobników obciążonych dziedzicznie ADHD - mam ... [B]ja [/B]mam nadzieję, że w końcu i [B]ja[/B] się spotkam z pełnym zrozumieniem [B]moich[/B] problemów związanych z wyczynami osobniczki o wdzięcznym imieniu Debilia-Motylia ... :lmaa:[/QUOTE] Wielka siostro, masz jak w banku. Jestem chodzącym zrozumieniem dla wszystkich twych traum zwiaznych z posiadaniem w/w osobniczki o wymownym imieniu Debilia :lol: Mało tego, płaczę i zaśmiewam się do łez wespół z tobą, czytając opowieści o jej życiu, przygodach, pomysłach - o swiecie ADHD w wersji terrier :evil_lol: Opowiadaj, jak w nocy sprawdzasz czy żyja. No mów. Szturchasz, gdy przestają oddychać? Przekładasz na inny bok, bo się pewnie płuco zapadło? Podkładasz poduchę pod ciężki łepek, gdy za głośno chrapie? Wyciagasz spod kołdry, bo któregoś nie słychac i tam pewnie już powietrza zabrakło? Denerwuję się, gdy ogladam florystyczne foty :placz: U nas nic jeszcze nie kwitnie. Chlera, łyso i już.
-
O jaaaaaaaaaaa :loveu:Ależ one maja oryginalne umaszczenie! ta krótkowłosa jest niesamowicie pomalowana. Dlugowlosa cudeńko! Jak się nazywaja?
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
akucha replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny z Elblaga, wy tak prężnie działacie, tyle was jest, macie wsparcie OTOZ-u, przyjaciół, rodzin. Zorganizujcie w Elblagu mszę za zwierzęta ofiary okrucieństwa człowieka. Przygotujcie plakaty z każdym psem, a na nich imię psa i miejscowości, z której pochodzi. Powieście je przed wejściciem do kościoła i wewnątrz. Poproście lokalne media o zamieszczenie informacji o tym wydarzeniu wraz ze zdjęciami psów. Wam się uda, macie ogromną siłę przebicia. Niech w końcu na tej polskiej, bezdusznej wsi sąsiad zacznie przygladać się sasiadowi. Jeżeli nie sumienie, to może języki ludzkie ich ruszą. No nie może tak być... -
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
akucha replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Te zdjęcia to juz niewiele komentarza potrzebują. One same krzyczą :-( -
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
akucha replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Człekokształtni. Tylko oni tak potrafią. Życzę im wszystkiego najgorszego. -
[quote name='Bila']Odlot, całkowity :evil_lol::evil_lol:. Bywało już, że jak obserwowałam, co wyczynia, to tylko zamykałam oczy i czekałam, czy przeżyje:cool3:. Teraz i tak już jest lepiej. Trochę się uspokoił i odpały miewa tylko od czasu do czasu. Kiedyś były na porządku dziennym, i ile nie godzinowym. Jak uda się utrwalić, jak on subtelnie pływa...:evil_lol:. A raczej, co robi zanim popłynie:cool1:[/QUOTE] Muszę to napisac, bo mam te same odruchy - zamykanie oczu w najbardziej dratycznycvh chwilach. Kiedyś przeczytałam na watku Czarodziejki o bardzo przykrym wypadku jej suni. Biegła tak energicznie, ze zarzuciło jej zad i najnormalniej w świecie skręciła kark. Tak było. I tak wbiłam sobie ten przypadek do łba, że teraz na widok tolkowych skoków, salt, śrub i innych szaleństw - zamykam oczy i potem ze strachem sprawdzam, czy jeszcze dycha. Rozumiem twoją traumę siostro.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Fioletko czy ty nie rozumiesz, że dla nas ważne jest dobro zwierząt, że gdy trwa weryfikacja domu starającego się o adopcję- należy rozwiać wszelkie wątpliwości .... że osoba, która daje pozory braku wiarygodności....nie dostaje zwierzaka. Wyadoptowywanie zwierząt nie jest łatwe...inna sprawa jeśli domek jest polecony, sprawdzony itp. Ludzie, którzy wyadoptowuja zwierzęta starają się, żeby trafiły do domu "ze złotymi klamkami", najlepszego z najlepszych. [/QUOTE] Dorobella, czy ty przeczytałas wątek? Niby niby o jakiej weryfikacji się wypowiadasz, czemu to ma słuzyć? -
Plamka do całowania może być tylko jedna :lol: Moje mają ich pelno, ale one w takim zagęszczeniu nie sa już ... hmmm ... seksowne? :evil_lol: Maupo, ja się absolutnie nie nabijam, co to to nie! Cieszę się, oczyma wyobraźni widze już to zbiorowe, białe szaleństwo. Przerywane nutą beżu i marengo of kors :megagrin: A co będzie, gdy Majutka z Groszkiem chrapanko w tunelu zaplanują? Hahahahahahaaaa, Atnoś-sąsiad tak kolorystycznie się dopasował!
-
Widzisz Charli, jakie z was szczęściary :lol: Do pani Gebert wtedy też dzwoniłam, chciała mi budę dać i karmę, ale ja nie miałam gdzie jej postawić. Nie potrafiłam złapać psa. To był piękny, biały owczarek długowłosy, dziki i zachwycający. Wędrował po okolicznych wsiach, spał na łąkach. W końcu potwory go zastrzeliły, bo podobno kury zabijał. Taaa, on tak bał się ludzi, że nawet nie podchodził do michy, którą mu wystawiałam na łace za wsią. Znikąd pomocy. U nas jest wiele podobnych do opisywanego w tym watku przypadków.
-
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
akucha replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, ważne! Taka fajna mała, może ktoś jednak mógłby pomóc? -
Jestem w szoku!!! Dopiero dziś wlazłam na dogo i trafiłam na ten wątek. To wszystko działo się 12 km ode mnie. Inna gmina, inny powiat, ale tak blisko... Jestem pełna uznania dla Ciebie Basiu i pracowników schroniska w Elblągu. Kilka razy dzwoniłam w podobnych sprawach do schroniska w Olsztynie, zawsze odprawiano mnie z kwitkiem. REJONIZACJA - działają tylko w promieniu 20 km od Olsztyna.
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kiedy będą foty? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Domku, czekmay tu na Was i na nowe wieści o Bazylu! -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:razz:No nie powiem, nudno z Dino nie jest! -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja zupełnie nie rozumiem tej dyskusji. Jeżeli jest tak źle, to chyba są jakies organizacje w Trójmieście, które mogą podjąc interwencje i jeśli zarzuty się potwierdzą, zabrać zwierzęta?! Zabrana została przecież ze schronu prowadzonego przez OTOZ. Czy to taki niebotyczny problem? Jakieś zarzuty, podteksty, tajni winowajcy. To może ja się ujawnię, jestem winna!!! Wystawiałam Daszę na allegro, tam wypatrzyła ją fioletka. -
Fant-11 lat w schronisku, 7 lat na Dogo. Idealny pies ma idealny DOM.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: Zależy kto będzie chciał. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pojecia nie mam o czym piszesz :roll: Ja mam jakiś nowy psi stres co 5 min. średnio. -
Aleśta naćwierkały ciotki przez te kilka dni :lol: Przeczytałam i obejrzałam wszystko! Czekam na tor przeszkód :multi:, ale się będzie działo, już się cieszę i śmieje na samą myśl!!! Krakowska białeczka ma taki cudny pieprzyk do całowania :loveu: Skad wytrzasnęłyście Antosia? Bila, wstydu nie masz, tylko jedna fota :bad-word: Dawaj więcej swiruska!
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
A co ma fundacja do wczesniej zaginionych psów? A cóż to za zasługi? Może z wdzięczności krzyżem mamy lezeć? Prywatne fundacje - prywatna sprawa założyciela. Dobrze pamietamy, jak się te psie dobrodziejstwa tworzyły i czyim kosztem. Jak długo bedziemy przeszłośc wspominać? Tak długo dopóki nie dowiemy się tego, co się stało z Perraszkiem. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia1977']Tj Nie oskarżajmy na siłe tej kobiety tylko pomóżmy tym zwierzętom bo tak jak na samym początku napisałam pewnie ona nie chce źle, tylko po prostu tak wychodzi ale nas, miłośników i obrońców zwierząt nie interesują zamiary opiekunów tylko realne warunki życia i realny stan zdrowia zwiarzaków. [/QUOTE] Rozumiem, że tam byłaś. Co zrobiłaś? Piszesz o pomocy, jakie masz propozycje? -
Wielki biały dominator-Blady-tylko dla odważnych!!!
akucha replied to deedee77's topic in Już w nowym domu
Ojjjjjj :shake: Witaj ponownie łobuzie. smutne, ze pojawił się znowu.