-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Miodowe cudo szuka domu!!! -
[quote name='brazowa1'] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/75/e08e87841594bce3med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Lalunia w domku już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: [I]własnie zaadoptowalam tą suczke :) gdy ją zobaczylam odrazu sie w niej zakochalam jest slodka :) lezy kolo mnie i patrzy sie tak :) wrocilysmy z dlugiego spacerku :)[/I] Dostała dom od szczeniaka giganta :lol: Pani wybrała się po niego, a wróciła z astusią. I pięknie jest! Mam nadzieję, że będzie kochana i szczęśliwa.
-
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie o Kajtusia od bardzo konretnej pani. Dom pod lasem, spacery, wspólne wyjazdy. Pani własciwie zdecydowana na adopcję. Jednak... w domu jest kundelek wielkości ratlerka i kot. Czy Kajtuś się dogada? Nie mam pojecia... Czy Kajtuś jest szczekucha? Pani to nie przeszkadza, ale musiałby uprzedzic domowników. Brązowa, pisz mi jak z kotami i psami. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jaaaa... i Wiewióra też?! No nic, zazieleni się, pójdzie na fotki na zieloną trawke i wizerunek się ociepli. MUSI!!!! -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Allegro pudliszonka-polewaczka ma. I będzie miała aż do skutku. -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dokładnie! Naoglądają się pism kobiecych i jęczą... -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cholera, martwię się. Dlaczego tak z nim jest? Przecież to miły pies, a ma tendencje do samounicestwiania :-( -
Beksa-Czarnula zaadaptowana i jest dobrze !!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jeszcze na olsztyńskiej no... mnie to miasto kojarzy się ze stolica polskiego zadupia. niedobrze... -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O ja.... :shake:, szkoda kotka, bardzo. Enusiu, on pewnie się mocno wystraszył, minie mu. Twoje koty nie spodziewają się takiego zachowanie ze strony psów, sa ufne i stąd ta reakcja. Myślę, że u Fixa zadziałał taki instynkt, o jakim piszesz. Źle odczytał intencje pozostałych psów i zadziałał jak członek stada... Kot się postawił i Fix capnął. nie znał kotów i ich reakcji. Mam suczkę, która notorycznie poluje na nasza kotkę, potrafi tez ją potarmosić - szczególnie w kuchni. Fuja jest i już. Fix pewnie odpuści, wierzę, że ta wpadka wiele go nauczy. Głupol no... -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że Wacia jest IDEALNA!!! Okaz zdrowia i radości życia! Niech się wujcio wet nie czepia, słodkiego ciałka nigdy dosyć :loveu: Pokazałam dziś wacię mamie :lol: Była zachwycona! Ale czy to dziwne? :evil_lol: całuję Waciątko w czuprynkę, CMOK!!! (proszę przekazać) -
U nas dzisiaj też pochmurno :lol: Foty wczorajsze ;) Mareksy, mnie krew zalewa! Gmina szczyci się tytułem bocianiej gminy. Przebiega przez nia lwia część bocianiego szlaku, mamy słynne bocianie Żywkowo. I teraz, kiedy ptaszyska przyleciały, zakładają gniazda, to ci idioci wypalają łaki i nieużytki. Jedno wielkie popielisko gdy przejeżdżasz przez gminę. Szok! I nikomu to nie przeszkadza... Od kilku dni zyjemy w wielkim smrodzie, połowa wsi płonie. Miejscowi ochotnicy ze strazy samoi podpalają, maja potem interwencje przecież :angryy: remiza pijacka ma zniwa. Jakoś płomienie we wsi ich nie wzruszają. Kolega i sąsiad mogą przecież. Że już o dzikich wysypiskach nie wspomnę. Jurto jadę z TZ-etem szlakiem wysypisk i będę robić foty. Wyślę je gdzieś, w pierwszej kolejności na maila pani wójt. Worki po nawozach fruwają na krzakach... oto Polska właśnie.
-
[quote name='Equus']Właśnie dzwoniła do mnie pati - wracała od weta z Fibi bo mała dostała wysokiej gorączki i bardzo źle się czuła. Mówiła, że teraz Fibi ma ze 3 razy więcej strupków niż jak ją widziałam w środę, bardzo się wygryza. Ma jakiś ogólny duży stan zapalny:placz: Nie wiadomo co jej jest - pobrano jej krew na morfologię, dostała coś na zbicie temperatury. Wet twierdzi, że to może być alergia pokarmowa (będzie musiała dostawać jedzenie dla alergików, żeby się o tym przekonać) albo autoagresja komórek lub nowotwór. Naprawdę jest bardzo źle z nią. Boże - biedna psinka... :-([/QUOTE] Weszłam tu przypadkowo, skuszona ciekawością widoku morelowej pudliczki. I poczytałam sobie. Nie chcę się wtrącać, ale opis przypadłości Fibi przypomina mi historie mojej suki. Swędzące krosty na całym ciele, z wysiękiem ropnym. Bagno w uszach i wyciekanie mazistego smierdzącego płynu. Okazało się, że to gronkowiec. Wymaz z ucha wykazał dodatkowo, że zagnieździły się w nich też bakterie i grzyby. Badania robiłam w uniwersyteckim laboratorum weterynaryjnym w Olsztynie. Wet odpowiednio dobrał antybiotyk i po 3 miesiącach po chorobie nie było sladu. Na gruntowne czyszczeniu uszu jeżdziłam co 3 dni. W czasie choroby suka miała zaleconą karmę dla alergików. To świństwo nigdy nie wróciło. Życzę Fibi wszystkiego najlepszego!
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O ludziska :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: Ależ BOSKIE foty!!!!!! Markofix, jakie to wasze zdjęcie piękne! To nienormalne, ale cieszę się, ze ktoś oddał ją do schronu. Nie mogłaby miec lepszego domu i bardziej kochajacych Ludzi!!! Słoneczko nie pies :loveu: Uwielbiam jej czuprynke, która teraz ma króciutką :roll: myślę, że Wacia mogłaby miec kitkę! Jej pasuje. -
O ludziska :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: Ależ BOSKIE foty!!!!!! Markofix, jakie to wasze zdjęcie piękne! To nienormalne, ale cieszę się, ze ktoś oddał ją do schronu. Nie mogłaby miec lepszego domu i bardziej kochajacych Ludzi!!! Słoneczko nie pies :loveu: Uwielbiam jej czuprynke, która teraz ma króciutką :roll: myślę, że Wacia mogłaby miec kitkę! Jej pasuje.
-
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ale słodziaczki :loveu: Enusiu, prosimy o więcej fotek!!! Mało nam, mało... Ślepka już nie takie wystraszone, cudnie!