Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. [quote name='brazowa1'] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/75/e08e87841594bce3med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Lalunia w domku już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: [I]własnie zaadoptowalam tą suczke :) gdy ją zobaczylam odrazu sie w niej zakochalam jest slodka :) lezy kolo mnie i patrzy sie tak :) wrocilysmy z dlugiego spacerku :)[/I] Dostała dom od szczeniaka giganta :lol: Pani wybrała się po niego, a wróciła z astusią. I pięknie jest! Mam nadzieję, że będzie kochana i szczęśliwa.
  2. Dostałam zapytanie o Kajtusia od bardzo konretnej pani. Dom pod lasem, spacery, wspólne wyjazdy. Pani własciwie zdecydowana na adopcję. Jednak... w domu jest kundelek wielkości ratlerka i kot. Czy Kajtuś się dogada? Nie mam pojecia... Czy Kajtuś jest szczekucha? Pani to nie przeszkadza, ale musiałby uprzedzic domowników. Brązowa, pisz mi jak z kotami i psami.
  3. O jaaaa... i Wiewióra też?! No nic, zazieleni się, pójdzie na fotki na zieloną trawke i wizerunek się ociepli. MUSI!!!!
  4. Oba pieski mają już ogłoszenia :lol: Czuję, że o mordziatego wojna w schronie bedzie. !0 minut po wystawieniu sypnęły się zapytania, wszyscy BARDZO chętni. A najbardziel kobieta z 3letnią córeczką :cool3: Może go zdjąć czy co?
  5. Allegro pudliszonka-polewaczka ma. I będzie miała aż do skutku.
  6. Szybko Czekoladce poszło :lol:, ale z taką urtodą, wiadomo... Brązowa też się zakochała :evil_lol: Gogancik :lol:, o to dobre. Szczenię rasy gigant. Zaglądajcie ludzie, zakochujcie się w wielkiej mordzie i czarnulce-drobince!
  7. Dokładnie! Naoglądają się pism kobiecych i jęczą...
  8. Dokładnie! Naoglądają się pism kobiecych i jęczą...
  9. Witaj Celinko :loveu:, witajcie wiosenne jamiki-patyczaki!!! Jak dobrze, że już lepiej! :multi:
  10. Chociaż tyle... Olenko, nie smutaj, on nic się nie zmieni, wredniocha będzie jak była. Ale jak kochana :loveu:
  11. Cholera, martwię się. Dlaczego tak z nim jest? Przecież to miły pies, a ma tendencje do samounicestwiania :-(
  12. Jeszcze na olsztyńskiej no... mnie to miasto kojarzy się ze stolica polskiego zadupia. niedobrze...
  13. O ja.... :shake:, szkoda kotka, bardzo. Enusiu, on pewnie się mocno wystraszył, minie mu. Twoje koty nie spodziewają się takiego zachowanie ze strony psów, sa ufne i stąd ta reakcja. Myślę, że u Fixa zadziałał taki instynkt, o jakim piszesz. Źle odczytał intencje pozostałych psów i zadziałał jak członek stada... Kot się postawił i Fix capnął. nie znał kotów i ich reakcji. Mam suczkę, która notorycznie poluje na nasza kotkę, potrafi tez ją potarmosić - szczególnie w kuchni. Fuja jest i już. Fix pewnie odpuści, wierzę, że ta wpadka wiele go nauczy. Głupol no...
  14. Oczywiście, że Wacia jest IDEALNA!!! Okaz zdrowia i radości życia! Niech się wujcio wet nie czepia, słodkiego ciałka nigdy dosyć :loveu: Pokazałam dziś wacię mamie :lol: Była zachwycona! Ale czy to dziwne? :evil_lol: całuję Waciątko w czuprynkę, CMOK!!! (proszę przekazać)
  15. Oczywiście, że Wacia jest IDEALNA!!! Okaz zdrowia i radości życia! Niech się wujcio wet nie czepia, słodkiego ciałka nigdy dosyć :loveu: Pokazałam dziś wacię mamie :lol: Była zachwycona! Ale czy to dziwne? :evil_lol: całuję Waciątko w czuprynkę, CMOK!!! (proszę przekazać)
  16. :multi: :multi: :multi: noo, super Lampuś trafił, hurra!!! Widać, że sa - z suczką - psami w tym samym typie. Niech mu się szczęści. Dzwonia ludzie z ogłoszeń?
  17. U nas dzisiaj też pochmurno :lol: Foty wczorajsze ;) Mareksy, mnie krew zalewa! Gmina szczyci się tytułem bocianiej gminy. Przebiega przez nia lwia część bocianiego szlaku, mamy słynne bocianie Żywkowo. I teraz, kiedy ptaszyska przyleciały, zakładają gniazda, to ci idioci wypalają łaki i nieużytki. Jedno wielkie popielisko gdy przejeżdżasz przez gminę. Szok! I nikomu to nie przeszkadza... Od kilku dni zyjemy w wielkim smrodzie, połowa wsi płonie. Miejscowi ochotnicy ze strazy samoi podpalają, maja potem interwencje przecież :angryy: remiza pijacka ma zniwa. Jakoś płomienie we wsi ich nie wzruszają. Kolega i sąsiad mogą przecież. Że już o dzikich wysypiskach nie wspomnę. Jurto jadę z TZ-etem szlakiem wysypisk i będę robić foty. Wyślę je gdzieś, w pierwszej kolejności na maila pani wójt. Worki po nawozach fruwają na krzakach... oto Polska właśnie.
  18. [quote name='Equus']Właśnie dzwoniła do mnie pati - wracała od weta z Fibi bo mała dostała wysokiej gorączki i bardzo źle się czuła. Mówiła, że teraz Fibi ma ze 3 razy więcej strupków niż jak ją widziałam w środę, bardzo się wygryza. Ma jakiś ogólny duży stan zapalny:placz: Nie wiadomo co jej jest - pobrano jej krew na morfologię, dostała coś na zbicie temperatury. Wet twierdzi, że to może być alergia pokarmowa (będzie musiała dostawać jedzenie dla alergików, żeby się o tym przekonać) albo autoagresja komórek lub nowotwór. Naprawdę jest bardzo źle z nią. Boże - biedna psinka... :-([/QUOTE] Weszłam tu przypadkowo, skuszona ciekawością widoku morelowej pudliczki. I poczytałam sobie. Nie chcę się wtrącać, ale opis przypadłości Fibi przypomina mi historie mojej suki. Swędzące krosty na całym ciele, z wysiękiem ropnym. Bagno w uszach i wyciekanie mazistego smierdzącego płynu. Okazało się, że to gronkowiec. Wymaz z ucha wykazał dodatkowo, że zagnieździły się w nich też bakterie i grzyby. Badania robiłam w uniwersyteckim laboratorum weterynaryjnym w Olsztynie. Wet odpowiednio dobrał antybiotyk i po 3 miesiącach po chorobie nie było sladu. Na gruntowne czyszczeniu uszu jeżdziłam co 3 dni. W czasie choroby suka miała zaleconą karmę dla alergików. To świństwo nigdy nie wróciło. Życzę Fibi wszystkiego najlepszego!
  19. O ludziska :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: Ależ BOSKIE foty!!!!!! Markofix, jakie to wasze zdjęcie piękne! To nienormalne, ale cieszę się, ze ktoś oddał ją do schronu. Nie mogłaby miec lepszego domu i bardziej kochajacych Ludzi!!! Słoneczko nie pies :loveu: Uwielbiam jej czuprynke, która teraz ma króciutką :roll: myślę, że Wacia mogłaby miec kitkę! Jej pasuje.
  20. O ludziska :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: Ależ BOSKIE foty!!!!!! Markofix, jakie to wasze zdjęcie piękne! To nienormalne, ale cieszę się, ze ktoś oddał ją do schronu. Nie mogłaby miec lepszego domu i bardziej kochajacych Ludzi!!! Słoneczko nie pies :loveu: Uwielbiam jej czuprynke, która teraz ma króciutką :roll: myślę, że Wacia mogłaby miec kitkę! Jej pasuje.
  21. Ale słodziaczki :loveu: Enusiu, prosimy o więcej fotek!!! Mało nam, mało... Ślepka już nie takie wystraszone, cudnie!
  22. Poradzi sobie z utratą wzroku, jestem pewna. Olenko, czy Figa wymaga zabiegu operacyjnego? Z tym już gorzej... oczy to nie taka prosta sprawa :shake:
×
×
  • Create New...