Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Dokumentacji ni ma! Nie wiedziałam w co ręce wsadzić, to wsadzałam kwiaty i taki liście ozdobne... zapomniałam, jak toto się nazywa. Narobiłam się, po czym przyszła Tola i zeżarła je jak kapustę jakąś. Taka gnida... nawet sraczki nie miała, no. Ale odrosną, bo - nomen omen - bulwy w ziemi zostały.
  2. Aaaaaaa, Maupo, posłuchała cię! Bila :evil_lol:, aleś ty karna.
  3. No gdzie jego nowe fotki??? I opowiadanie...
  4. Nie!!!!! no coś ty... on musi mieć fajne imię!!!! Dzwigam wielkoluda i maleńką na pierwszą stronę!
  5. Odrośnie i pójdzie do domu!!! Wiem to :lol:
  6. [quote name='Bila']Akucha, pewnie w garach miesza, ale nic to ciotka Bila przyleciała życzyć Wam spokojnych, wesołych świąt:loveu: Dziękujemy Bila :lol: A figilca!!!!! Nie zamieszam nawet w najmniejszym garnuszku! Jadę do mamusi mojej na świąteczne żarełko :multi: Sprzątam przedświątecznie... działkę :p Robię sobie urlop od wszelkiego światecznegho zamieszania. Nie chce mi się!
  7. Mordziate, biszkoptowe i słodkie :lol: Bila się chyba nie potopiła, co? Długo nie wraca.
  8. Dlaczego na PW? Zdążyłam przeczytać całą wypowiedź Gisic87 i dziwi mnie, że zmoderowano tak istotną dla historii adocji psa część jej wypowiedzi. Czy fakt, że otrzymała informację o 4 różnych miejscach pobytu nie jest znaczący? Co znaczy "anonimowa krytyka"? Ma pyć pięknie czy rzeczowo???
  9. Czarnuszka poszła dziś na [B]a.[/B] Wskoczyła na miejsce pudliczki Daszeńki. Mordziaty niech sobie poki co jakoś radzi na lokalnych.
  10. :lol: Ja tak, gotowa! Pani Iza pokazana światu została jako tajemnicza pani I. To Anioł dobroci i miłości do psów. Brązowa, gdzie dostawa foto i newsów? :razz:
  11. Moja droga towarzyszko partyzantki, przypomina mi on krakowskiego Aniołka. A tobie? :razz: Foteczki miodzio! Dałam go na a. Ile on może wiosen liczyć? jaki do psów? [COLOR="Pink"]A do dzieci jaki? a czy sika w domu? a potrafi sam zostawać i nie niszczyć? a czy nie zje moich kotków? a czy zdrowy? a czy nie potrzebuje drogiek karmy? a cxzy wysterylizowany? Jak nie, to nie biorę![/COLOR]
  12. Też taką dzis dostałam :multi::multi::multi: potwierdzam, jest na nim Sopot i kury :p Umieram ze smiechu z adresu. Koperta przyszła fantastycznie zaadresowana: taka i siaka z tej i tej Kod pocztowy: BRAK! :evil_lol: i dalej Górnikowo Iławskie hahahahaaaaaaa.... Powinno być 11-220 Górowo Iławeckie Jakim cudem to doszło???? Górnikowo kojarzy mi się z Kurnikowem, to pewnie przez Mareksego kury to wszystko :evil_lol:
  13. To daj, daj te foty, ja ich potrzebuję! Codziennie wklejam 2 nowe i jedno opowiadanko. Opowiadanko tez tylko 1 mi w zapasie zostało. Karmelek ma gapa.
  14. Dałam kobiecie nr twojego telefonu i maila. Sprawdzaj.
  15. Jakiego dziecka? To nie pani od dziewczynki ja przygarnęła. To inna :lol: Brazowa!!!!!!! Potrzebuje fotek białego okrucha!!!!! On wisi w ogłoszeniach tylko z 2 fotami, golas taki.
  16. Jakiś tam tekst ma od 2 dni w ogłoszeniach wisi. :roll:
  17. Jakoś wierzę, że on znajdzie dom. Obym się nie myliła.
  18. Tak zrobię. A póki co, Bankowy na pierwszą!
  19. Ciekawe na kogo? Marnuje się taki super pies.
  20. To podnoszę, niech ludzie popatrzą na psiaki!
  21. Karmelek czaruje nowy dom. Straceńcy, przybywajcie!
  22. Psotka była taka śliczna, udało jej się zdobyć miłość dobrych ludzi. Pożegnali ją, opłakali, wspominają do dziś. Zaneta, jesteś wspaniała! Piekne masz zwierzaki :lol: Tolciu, ty szczęsciaro...
×
×
  • Create New...