-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Dokumentacji ni ma! Nie wiedziałam w co ręce wsadzić, to wsadzałam kwiaty i taki liście ozdobne... zapomniałam, jak toto się nazywa. Narobiłam się, po czym przyszła Tola i zeżarła je jak kapustę jakąś. Taka gnida... nawet sraczki nie miała, no. Ale odrosną, bo - nomen omen - bulwy w ziemi zostały.
-
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy ładnego psa :lol: -
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No gdzie jego nowe fotki??? I opowiadanie... -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Odrośnie i pójdzie do domu!!! Wiem to :lol: -
[quote name='Bila']Akucha, pewnie w garach miesza, ale nic to ciotka Bila przyleciała życzyć Wam spokojnych, wesołych świąt:loveu: Dziękujemy Bila :lol: A figilca!!!!! Nie zamieszam nawet w najmniejszym garnuszku! Jadę do mamusi mojej na świąteczne żarełko :multi: Sprzątam przedświątecznie... działkę :p Robię sobie urlop od wszelkiego światecznegho zamieszania. Nie chce mi się!
-
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kajtusia pokazujemy!!!! -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:lol: Ja tak, gotowa! Pani Iza pokazana światu została jako tajemnicza pani I. To Anioł dobroci i miłości do psów. Brązowa, gdzie dostawa foto i newsów? :razz: -
Moja droga towarzyszko partyzantki, przypomina mi on krakowskiego Aniołka. A tobie? :razz: Foteczki miodzio! Dałam go na a. Ile on może wiosen liczyć? jaki do psów? [COLOR="Pink"]A do dzieci jaki? a czy sika w domu? a potrafi sam zostawać i nie niszczyć? a czy nie zje moich kotków? a czy zdrowy? a czy nie potrzebuje drogiek karmy? a cxzy wysterylizowany? Jak nie, to nie biorę![/COLOR]
-
Też taką dzis dostałam :multi::multi::multi: potwierdzam, jest na nim Sopot i kury :p Umieram ze smiechu z adresu. Koperta przyszła fantastycznie zaadresowana: taka i siaka z tej i tej Kod pocztowy: BRAK! :evil_lol: i dalej Górnikowo Iławskie hahahahaaaaaaa.... Powinno być 11-220 Górowo Iławeckie Jakim cudem to doszło???? Górnikowo kojarzy mi się z Kurnikowem, to pewnie przez Mareksego kury to wszystko :evil_lol:
-
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To daj, daj te foty, ja ich potrzebuję! Codziennie wklejam 2 nowe i jedno opowiadanko. Opowiadanko tez tylko 1 mi w zapasie zostało. Karmelek ma gapa. -
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dałam kobiecie nr twojego telefonu i maila. Sprawdzaj. -
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jakiś tam tekst ma od 2 dni w ogłoszeniach wisi. :roll: -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ciekawe na kogo? Marnuje się taki super pies. -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Karmelek czaruje nowy dom. Straceńcy, przybywajcie! -
Tola szczęśliwa w nowym domku! Psotka kibicuje nam z nieba.
akucha replied to brazowa1's topic in Foto Blogi
Psotka była taka śliczna, udało jej się zdobyć miłość dobrych ludzi. Pożegnali ją, opłakali, wspominają do dziś. Zaneta, jesteś wspaniała! Piekne masz zwierzaki :lol: Tolciu, ty szczęsciaro...