Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Piękny pies. Wysyłam jego zdjęcia, chętnej pani. Zobaczymy.
  2. o matko serce mi pęka jak na nie patrzę :( Jak znajdzie się transport to wezmę tą czarną. Mieszkam pod Warszawą.
  3. [quote name='Betbet']ile ona ma?[/quote] młoda ok 2 lat, i miaziasta i ładnie jeżdzi samochodem
  4. Ida a może ten psiak którego zdjęci mi wysyłałaś?
  5. Od wczoraj opiekuje się sunią w typie onka. Sunia miła, kontaktowa. I podejrzanie dobrze wygląda. Niestety to nie z powodu jedzenia. Jak najszybciej trzeba ja ciachnąc tylko... No właśnie. Sunia jest na działce, w duzej ocieplanej budzie (w przyszłyn tygodniu dołączy do niej piesio z Krężla). Ale po sterylce musi choć ze dwa dni pobyć w cieple. Czy ktos może ja przygarnąć dosłaownie na 3 doby???? A tu sunia: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8816/dsc05786mr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8065/dsc05788xm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7933/dsc05789py7.jpg[/IMG] Jakieś pomysły na imię dla dziewczynki???
  6. Wiadomo co z maluchami_
  7. Biedne maluchy :(
  8. Całe szczęście że Ty doswiadczony człowiek jesteś. Trzymam kciuki żeby sie dogadali, kiedyś....
  9. O matko ....znów szczeniaki, a gdzie pod Warszawą? Może ktos mógłby zrobuiśż fotki i już je ogłaszać?
  10. Są piękne wieć z domkami chyba nie bedzie problemów :)
  11. Mam nadzieję ze wszystkie są zdrowe, teraz tak okropnie zimno:(
  12. A ta panienka juz u mnie [SIZE=3][B]Owczarek sunia 1,5roku; duża; suka w typie owczarek niemiecki[/B](przyjazna, młoda, radosna, lubi towarzystwo innych psiaków, lgnie do ludzi)[/SIZE] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/9594/owczareksuniawj5.jpg[/IMG] Jutro założę jej nowy watek.
  13. Ja też odebrała dzis telefon w sprawie szczeniat - onkowata malusia i 8 maluszków....:( Tragedia
  14. W Krakowie jest Agamika - i doświadczona i kocha oneczki :)
  15. Zajme się wszystkim, mam nadzieje że nie sama, ze dogomaniacy pomogą :) Byłabym wdzięczna jeśli byś mogła ja przywieźć.
  16. No dokładnie taki :) Słodki pycholek. A może jakieś fotki z Bosem wklejsz??? Karma, wczoraj pojechała....
  17. Dam DT tej suni ; [SIZE=3][B]Owczarek sunia 1,5roku; duża; suka w typie owczarek niemiecki[/B](przyjazna, młoda, radosna, lubi towarzystwo innych psiaków, lgnie do ludzi)[/SIZE] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/9594/owczareksuniawj5.jpg[/IMG]
  18. Jakie piękne kuleczki, czy one sa tam bezpieczne??
  19. Proszę namiary na tych ludzi... i jak się z nimi skontaktować..
  20. biedne psy, poniewierka na stare lata
  21. O matko, wygląda tragicznie..:( A co z pozostałymi zwierzakami? Też zabrane?
  22. dr. Olkowski specjalizuje się w neurologii. Przyjmuje w Milanówku i na SGGW.
  23. Kolejne dwa :( o matko co robić??
  24. Kasiu czy on jeszcze jest? Czy wiesz coś na jego temat? chodzi mi o to czy jest łagodny? (ja się boje psów :( piękny ONek [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 1600x1200, rozmiar 298KB.[IMG]http://i37.tinypic.com/15518ax.jpg[/IMG]
  25. Jeśli krew jedze do Niemiec tzn że masz super lekarza weterynarii. Bedzie miała sprawdzane czy to aby napewno chora trzustka.... A jak było podczas pobierania krwi?? Bo jak był u mnie to cięzko bywałao... Musiałam na nim leżeć żeby udało się pobrać krew. Dobrzez że on nie jest agresywny... Zbójini , a czemu 1doberman nie chce Cię klonować? :eviltong: Masz cos na sumieniu???:mad:
×
×
  • Create New...