[quote name='Charly']alez on jest piękny Mru, jak mówilas o łancuchu wyobrazalam sobie starszego wylinialego nieszczęsnego psiaka, a tu takie cudo:-o[/quote]
No śliczny, bedziemy ogłaszać, znajdzie domek...
Mam smutną wiadomość.
Dyzio, który znalazł dom u Czarnej Andy odszedł dziś w nocy.
bardzo mi przykro.
pozwalam sobie przekleic zdjęcie z 1 postu tego wątku
DYZIO (*)
[FONT=Book Antiqua]DYZIO ... uciekł gdy kostucha zasnęła ... żyje w dłoniach czyjegoś serca ...[/FONT]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/326/2e7f88f94f0cd347.jpg[/IMG][/URL]
Nie słyszałam o takiej metodzie.
Ostanio jak diagnozowałam psa, to najpierw kał na obecność tłuszczu a potem krew...
Myśle że niepotrzebnie się unosisz. W większosci przypadków trudno wymusić na wetach swój sposób leczenia czy diagnostyki....
Budrysku czy Gwiazdeczka jest do adopcji????
Jest małżeństwo z Warszawy, które chce ja adoptować. Zgadzają się na wszystkie warunki.
Jeśli potrzebna wizyta przedadopcyjna mogę pojechać lub poprosić kogoś z Warszawy.
Wiem że pani zauważyła ja na allegro i z kimś rozmawiała, ale nie wiem z kim (zdaje się w poniedziałek).
Dowiedziałam się o tym przypadkiem bo ta pani pracuje z panią która adoptowała moja onke Korę.
Spinca, Clarus jestz Cieszyna, z tego wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-cieszyn-potrzebuja-pomocy-aktualizacja-strona-1-a-74023/index181.html#post12113429[/URL]
Chyba nie ma ogłoszeń.