Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. W jakim wieku jest Lejla? Jak jej stosunek do innych psow? Lajla [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5540/dsc07097640x480.jpg[/IMG]
  2. Mozna ją tez "załatwić" przy okazji sterylki za kilka miesięcy
  3. ale cudne zdjecie :) [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1681/dsc06977640x480.jpg[/IMG]
  4. Możesz zamieścić zdjecia suni? I jakiś kontakt w sprawie adopcji
  5. Podnosze ZOska szuka domu
  6. No śliczna, taka borderkowa trochę
  7. A gdzie jest ta sunia???
  8. O matko co za ciul z tego goscia
  9. [quote name='Anna_33']Zielonego pojecia nie mam) ale na pewno bede sie starala tak tam byc zeby wrocic na 13.30 na Ursynow. Moze o 11?[/quote] Kobieto, myślałm ze bedziesz po południu.... o tej godzinie to w pracy jestem
  10. Anna_33 o której będziesz w lecznicy? może się spotkamy??
  11. Wchodzę , bo wczoraj dostałam pw - a tu takie wieści :)
  12. W pierwszym poście jest tel do Anna_33. moze do niej podać telefon ???
  13. No to czekam na telefon. Gdzie są miłośnicy owczarków??
  14. Ewa36 - Ewuniu a gdzie Ajaks miałby byś? u Ciebie w Szczecinie czy W kojcu w Dębogórze?
  15. Pytanie, odpowiedź na nie zdecyduje o losie Axelka. Czy Axselek toleruje koty? U p. Ewy mieszkałby z 8 kotami i nie może ich ganiać.... Mozna to sprawdzić?
  16. Widziałam że w schronisku jest york na kwarantannie :(
  17. [quote name='GoskaGoska']jak na oko to napisze 9 - bardziej rynkowo :cool3:[/quote] To moze napisz " skończone 8" - zgodnie z prawdą :razz:
  18. [quote name='jola_li']Napisałam wczoraj do "Uwagi" TVN - [URL="http://uwaga.onet.pl/kontakt.html"]Uwaga! TVN - Kontakt[/URL] - z prośbą o zainteresowanie się sprawą schroniska. Może dobrze, by jeszcze parę osób poprosiło o podjęcie tematu - nie wszyscy, którzy są gotowi pomóc zaglądają na dogomanię.[/quote] Dziewczyny Obecny zarząd Fundacji (już po odsunieciu p. Walh) próbuje coś robić. Kontaktami z telewizją też ma się zająć. [B]Poczekajcie.[/B]Taka reklama może nie być pomocna na obecnym etapie. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie do użytkownika ostaniaszansa - to przedstawiciel zarządu fundacji....
  19. Tak samo była leczona moja Ida. Po trzech miesiacach sierść już była ładna. Leczenie mało kłopotkie. Żaden z moich pozostałych 3 psów sie nie zaraził (pisze bo nie którzy mają wątpliwości.
  20. Dziś sie spotykam z p. Ewą :)
  21. Podniosę sunieczkę
×
×
  • Create New...