Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Widziałam na stronie schroniska pieknego psiaka [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][B]numer: 737[/B] numer chip: 953000005134676 imię: KLARK płeć: pies [/SIZE] [SIZE=2]wiek: ok. 5 lat wielkość: mala rasa: MIX PEKIŃCZYKA data przyjęcia: 2008-12-12 przebywa w boksie: BIURO [/SIZE] [SIZE=2]opis: [B]Cudowny psiak,niewielki, idealny do bloków. Psiak jest miksem pekińczyka.Z racji swojego dojrzałego wieku,psiak potrzebuje domu spokojnego.Z naszych obserwacji wynika ,że psiak nie lubi mężczyzn,być może ktoś go krzywdził. [/B][/SIZE]
  2. Anetko, to inny psiak. Tamten z lasu ma czarna maskę, a Akord ma dość jasny pysio
  3. Wczoraj miałam okazje poznać Romka. To przesympatyczny psiaczek, do głaskania i kochania :)
  4. [quote name='ewelinka_m']no to Czaruś pojechał ;) domek bardzo sympatyczny, ludzie mieszkają pod kielcami, więc czaruś będzie miał do dyspozycji domek z ogródkiem :) kiedy tylko będzie chciał ma możliwość wyjścia na zewnątrz. :multi::multi: także o Czarusia już nie musimy się martwić.[/quote] jeden kamień z serca mniej...
  5. A o Czarusiu cos słychać??
  6. I jak tu nie wierzyć w cuda :)
  7. [U][/U][U]Ale cudo :) Mam nadzieje że oczka dadzą się wyleczyć.. [/U]
  8. To się głowie nie mieści że na tych dorobkiewiczów, co to dorabiaja sie na psiej biedzie nie ma bata... Gminy maja w d... co sie dzieje z psami i dlatego właściciele przywatnych schronisk robią co chcą.
  9. [quote name='ewa36']Wyruszam do Wawy w najbliższy piątek tj. 29 maja wyjazd ze Szczecina głownego g. 16.00 w Wawie ląduje g. 21. 25[/quote] Ewa a kiedy wracasz do Szczecina?? Zibi z mojego podpisu ma tam dom i transport sie własnie rozsypał... możesz go zabrać? - to malutki piesio...
  10. Czy wszystkie szczeniaki zostały zabrane od suczki?
  11. [quote]a zawzięty jak cholera :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Trafiła kosa na kamień:evil_lol:
  12. [quote name='__Lara']Czekamy na odpowiedź :roll:[/quote] Wysłałam pw do Karolajn. Akord potrafi usiąśc na komendę i to chyba wszystko;). Na spacery nie chodzimy, bo ja mam jeszcze 4 swoje psy i brak mi czasu. Akord ma 2000m kw do dyspozycji.
  13. [quote name='Tola']Przywozi go 12 osób, bo tyle jedzie 30 z zamojskiego emira do Warszawy:cool3: Zibi przenocuje z nami, a 31 ktos z poznanskiego emira podrzuci go do Poznania.[/quote] Szkoda że Emir nie ma oddziału w Szczecinie ;)
  14. A ile u Was hotelik kosztuje?? Szkoda mi go do kojca brać jak on z mieszkania. Bedzie rozpaczał :(. Dołoże się do hoteliku i mam jakieś fanty na bazarek.... Błagam spróbujmy cos zorganizować. Nie mogę się z tym pogodzić że trafi do schronu :(
  15. Takie dziecko na łańcuchu :( podnosze
  16. mam nadzieje że to co ma na łapach to nie jest pałeczka ropy błękitnej...:-( A miałą robiony wymaz?
  17. Ja mam tylko kojec i to to 20 czerwca bo wyjeżdżam... On jest teraz w mieszkaniu? Zachowuje czystość?
  18. Zofia a kojarzysz tego psiaka? [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/OSbyZofia#5339432330415339170]Picasa Web Albums - Katarzyna - OSbyZofia[/url]
  19. Andziu łamiesz mi serce :( A kiedy jest deadline???
  20. Cudo, jeszcze bedziemy przebierać w domkach.... W jutro bedę w banku to wyślę pieniązki dla Kamci:)
  21. Majeczko jak Ty znajdujesz czas na to wszystko? Ja ciągle gonię wczorajszy dzień..:shake:
  22. Ty go przywozisz???
  23. [quote name='ewelinka_m'] pilna jest też bardzo adopcja Czarusia..może zostać w dt tylko do środy..dziś małego ogłoszę popołudniu[/quote] Czy to oznacza że od środy on może trafic do schroniska? Jest taki piekny.. W jakim on jest wieku?
×
×
  • Create New...