Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. No to jeszce raz do góry
  2. Czy sunia jest onkowata? szceniak bedzie raczej duży czy mały? strasznie szkoda tego starszego :(
  3. [quote name='luka1']sunia ciagle biegnie - jak pies z ciasnego boksu. Zatacza kółka. Wyprowadzona na dwór tez porusza sie po okregu - na długiej lince dookoła mnie. Sierść matowa i łamliwa, oczy troche zaropiałe.[/quote] Nie skupiałabym się na odnalezieniu poprzedniego "domu" Cudna, Mortikia miała jakiś chetnych na onka..
  4. U kory wszysko świetnie, rządzi wszystkimi psami, szcześliwie bezkrwawo :evil_lol: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9731/kora.png[/IMG]
  5. O rany przegapiłam zimowego Kumpelka :) Wygląda że snieg mu pasuje :)
  6. [quote name='idusiek']ale sie przytyło panience co ? :cool3: [/quote] Teraz by nie uciekła z działki :cool3:
  7. Trzeba by wysterylizować sukę....
  8. [quote name='idusiek'] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy37/190482/830496/25750407_dsc00105.jpg[/IMG][/quote] To jest Mercedes :crazyeye:??? Piękna :loveu::loveu: I do tego mądra
  9. Dżaga pokazuje się na górze
  10. Kokiuje wypowiedź Petera z owczarka.pl Bruno się ma dobrze , ja miałem trochę wyjazdów ostatnio , i dlatego się nie odzywam , ale to nie znaczy że się przestałem interesować Brunem . W środę byłem u Bruna i został wypuszczony w mojej obecności i nie zjadł mnie , dziś podczas nieobecności Alicji ( jest w Warszawie na szkoleniu ) byłem wyprowadzić Bruna i przy okazji nakarmić go i dać pić [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] Niestety domownicy jakoś nie mają do niego zaufania , wiec ja pojechałem wypuścić " lwa" z klatki [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/IMG] Bruniok był grzeczny pobiegał po ogrodzie , ale ja mam za słaby kontakt z nim , wiec raczej mnie olewał [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] A jak nasypałem jedzonka do miski sam grzecznie wrócił do kojca . Za domkiem się rozglądamy , wstępnie jest jeden zainteresowany , pan ma od poniedziałku przyjeżdżać oswajać Bruna , problem jest w tym że jest małe dziecko a ja nie do końca jestem przekonany , że to idealny dom dla Bruna , wiec spokojnie czekamy . Nawet jeżeli by to miało trwać dłużej , to wolę wybrać taki domek o którym będę przekonany że sobie z Brunem poradzi . Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i wspierających Bruna .
  11. Peter - Iwonka ( i ja też) dziękuje za kasę na onki :):multi:
  12. Kurcze ale piękny :) Tobie to same pieknoty sie trafiaja...
  13. Aza: [IMG]http://images44.fotosik.pl/135/68f19a4c5903070amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/134/9f732caf535871d7.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/130/382cc57aa63bf195med.jpg[/IMG]
  14. Majeczka [IMG]http://images41.fotosik.pl/130/522cbc8479a4afa8.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/134/5894c93634d595c8.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/130/6f8635945446938fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/134/8b7e9210b44e0ddf.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/135/0a2f62ba2a947715med.jpg[/IMG]
  15. Ida, to gdzie Ty teraz śpisz? W koszyku?? :evil_lol:
  16. Zdjecia suniek jeszcze w schronisku: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2660/img5126o.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1040/img5309.jpg[/IMG] Ta sunia kiedyś musiała być piękna. Teraz... Skóra w fatalnym stanie, potwornie wzdęty brzuch, trudności z poruszaniem. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/435/img5527h.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9620/img5514.jpg[/IMG]
  17. [quote name='malagos'] A [B]Ziele 77[/B] sie nie odzywa, na pw nie odpowiada :shake: Miała od soboty wziać Kumpla, a tu nic, cisza. [B]Ziele[/B], jeśli nie mozesz lub nie chcesz, napisz![/quote] Jakoś mnie o nie dziwi :(
  18. [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3510/dzaga2.png[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1015/dzaga5.png[/IMG]
  19. Dżaga miała szczęście. Raz że udało jej się uciec z "domu". Drugi raz że na swojej drodze spotkała Magde i Darka. Darek bedąc na spacerze ze swoimi psami znalazł sunie, a właście to ona go znalazła. I nie zostawia. Wróciła razem z jego sunia do domu. Ale ponieważ dom zamieszkuja juz trzy psaki, sunia szuka nowego domu. Zdarzenie to miałao miejsce ok miesiąca temu. Wiadomo też mniej więcej skąd się wzięła... Była jednym ze szczeniąt, które pojawiły sie z nadejściem wiosny w gospodarstwie. A szczeniaki to zbedny kłopot. Dziś nie ma ani jednego, a sąsiedzi miedzy sobą mówia że psy zostały zabite :(. Swiadków oczywiście brak. Teraz kilka słow o suni. Ma ok 4-5 miesiecy, jest zaszczepiona. Mieszka z 3 innymi suczkami. Umie chodzić na smyczy. Szuka kochającego domu. tel do opiekuna 504620219 [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/663/dzaga6.png[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7458/dzaga1.png[/IMG]
  20. mam wrażenie że widział juz dziś jego zdjęcia w innym watku. Jest śliczny
  21. ALe słodziak :) na tej fotce jest boski. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x667.[IMG]http://images43.fotosik.pl/132/24b5abdfd4e3084bmed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...