Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Luka jakbyś miała nadmiar domków na onki to daj znać. Są młode suczki do zagospodarowania :(
  2. Andzia w sprawie tej suni pisz do Zbójini'ego. Szuka suni do stadniny dla znajomej. Sunia miałby byc kojcowo - dworzowa, ale skoro ona z Kojca to nie powinna bardzo cierpiec z tego powodu.
  3. Brena jest super. Śliczna i kochana. Sierść okropna, miejscami wytarta, brudna zdredziała. [IMG]http://images37.fotosik.pl/133/f7a7aab324ef0856med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/137/239622640525b6a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/133/790229c0a3c904femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/137/6d2976a4a81305c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/137/5bf6e363fdd31537med.jpg[/IMG]
  4. Wczoraj, jak pojechałam nakarmic chłopaka rozpętała się burza. W którymś momencie tak strzelił piorun, że az sie skuliłam. Od razu też pomyślałm jaki ten Akordzik biedny - pewnie sie boi. Ale Akord nawet nie przerwał jedzenia.....mądra psinka :)
  5. Jak dobrze że tam byłaś.....
  6. [quote name='tanitka'] [URL="http://img34.imageshack.us/my.php?image=p6030531.jpg"][/URL] [URL="http://img34.imageshack.us/my.php?image=p6030534.jpg"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4970/p6030534.jpg[/IMG][/URL][/quote] I to się nazywa usmiech całą gębą :evil_lol:
  7. [FONT=Arial][SIZE=3]Alicja dwa lata temu zareagowałam tak jak Ty, Ale przez te dwa lata za dużo widziałam, słyszałm czytałam. Jeden przykład: Koleżanka zabrała onka wilczastego od hycla bo groziło mu schronisko w [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia]W Krzyczkach.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia]Wzięłam do siebie, zajmowałm 2-3 miesiące.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia]Ogłaszałam szukałam domu.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia]Cudem odnalazł się jego właściciel . Pies wrócił do domu. Obiecali że go zachipują, i będą lepiej pilnować.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia]I guzik, jakiś czas temu znalazłam do w schronisku niedaleko miejscowości gdzie mieszkali. Znów ogłoszenia papierowe, netowe i nic.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia]Ja bym na głowie stanęła żeby swojego psa odnaleźć. Jeśli ktoś go nie szuka to najcześciej znaczy że mu nie zależy.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia]To nie my musimy odnaleźć właściciela. To on musi szukać swojego psa.[/FONT][/COLOR] Propozycje imion: Gema, Diana, Vena, Tigra, Bliss, Neska, Mokka, Saga, Brena, [/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Georgia][FONT=Arial] Kira, Nika albo Szira, Szarma, Capri, [/FONT][FONT=Arial]Roxi, -[/FONT] [/FONT][/COLOR][/SIZE]
  8. Mortikia szuka onka psa dla znajonych. I jeszcze gallegro
  9. I co z tą jego szyją.. W ostrowii była pekinka która gryzła przy próbie głaskania. Okazało się że kręgosłup ma zmasakrowany i potwornie cierpi...
  10. Zawiadom użytkownika Masienka i Paulina Micky Rozkręcacie się :evil_lol:
  11. Ile jest tych mniejszych szczeniaków? Czy są z matką czy bez? są juz jakieś dt?
  12. [quote name='Kana']Nie jeszcze nie. Państwo przyjezdzają na rozmowę w czwartek.[/quote] Ale pojedziesz i sprawdzisz warunki osobiście? albo przez kogos? Szczeniak w kojcu :(
  13. [quote name='Helga&Ares']Domek super. Pan znający się na psach, , miał w swoim życiu wiele czworonogów. Zgadza się na sterylkę(ale nie jest za zbyt wczesną) oraz na wszelkie wizyty poadopcyjne. Ogólnie bardzo sympatyczni ludzie kochający zwierzęta. Niech malutka tam jedzie i niech jej się wiedzie;) Będziemy ją odzwiedzać. Domek sprawdzony przez Donvitow'a[/quote] W świetle tego co się stało, mam pytanie, Czy Donvitow sprawdził ten domek rzetelnie??? I gdzie jest teraz Norka??
  14. ZuziaM nasza dogomaniaczka teraz ma hotelik . Może u niej?
  15. [quote name='Tola']Wczoraj TZ dzwonil do Rodzinki Wilusia; wszystko dobrze, Wilus ma apetyt, ładnie załatwia sie na spacerach. Jedynie co Panią troche niepokoi to siusianie - Wilus robi to bardzo rzadko. Byc moze trzeba bedzie zrobic badanie moczu. Cieszę się bardzo; Wilus przezył te dwa dni w drodze bardzo dobrze jak na starszego pana:cool3:[/quote] Wiluś też ma dom? to super. A może myślałąś o ZIbim??
  16. Bedą jakieś wiadomości??? Moze fotki.?
  17. Czy ta suczka od Ciebie poszła do do Człuchowa ? Do kojca??
  18. [quote name='CoolCaty']Aniu, ja nie potrafię się wypowiedzieć na temat przebywania w budzie, bo mam obsesję, że psom w budach jest zimno. Piesek na pewno miałby tam dobrze, bo tak wynika z ciepłego opisu. Przebywając na dworze, na pewno miałby grubszą i bardziej gęstą sierść, więc nie powinien marznąć. Jak się dogada z drugim psem, to się będzie mógł do niego przytulić i nie powinno być mu zimno. No ale ja mam naprawdę szajbę na tym punkcie, więc niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony. Psiak ma sierść krótką, lekko szczeciniastą na boczkach i grzbiecie.[/quote] Doskonale Cie rozumiem, ale myśle że lepsza własna ciepła buda i własny człowiek niż schronisko. I trzeba się spieszyć bo psów szukających domów coraz wiecej. Tylko prosba do Ninki: Czy państwo mają porządne ogrodzenie z podmurówka i czy zamykaja bramę. Pytam bo to nie dla wszystkich jest oczywiste.
  19. Podrzucę.......
  20. [quote name='malagos']to jeszcze po wieczornym spacerku się przypomnimy ;)[/quote] No to hop.....
  21. [quote name='malagos']Dramat. Ale mysle, ze dojdzie do siebie, potrzeba tylko czasu.... :shake:[/quote] I opieki kogoś z sercem...
×
×
  • Create New...