Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Super że Kamcia ma juz wątek. Jaka przerażona :( a jak ogonek sie goi?
  2. [quote name='mirabelka']j duzo ludzi pytało ale do kojca i do budy ona sie tam nie nadaje i tak jej nie oddam .[/quote] I to jest słuszna decyzja,
  3. Dziewczyny, W listopadzie odeszła moja terierka. Od sierpnia miała liczne ataki wyglądające jak padaczka, bez utraty przytopmości podczas ataku, ale była nieobecna. Miałam wrażenie że momentami nie widzi... Neurolog pierwsze co kazał zbadać poziom amoniaku we krwi. Miał rację - norma była przekroczona 4,5 Krotnie. Amoniak zatruwał jej krew i przez to mózg nie funkcjonował jak należy. Zmiana diety, leki i poziom amoniaku sie ustabilizował.(ale jej i tak to nie pomogło :( - zabił ja rak)
  4. [quote name='zuzka']rita60 znalazł się właściciel teriera?[/quote] O matko taki piękny terrierek [FONT=Arial]Nie może trafić do schronu [/FONT][FONT=Wingdings]:shake:[/FONT][FONT=Arial][/FONT]
  5. Kasia miała dwonic do Ciebie Gallegro
  6. Bedziemy mieć prawdziwą gwiazdę telewizyjną na dogo :evil_lol:
  7. [quote name='Zbójini']No jestem... Beka nie szperaj już dziś na dogo;)[/quote] Niestety tego obiecać nie mogę...:diabloti:
  8. No a gdzie te zdjęcia???
  9. [quote name='majqa']I czy ja nie mam racji twierdząc, że jedynym właściwym miejscem dla psiaków jest łóżko!? Wycałuj jego cudnego pychola ode mnie, proszę!!![/quote] Majeczko jak najbardziej masz :) Ja też tak uważam
  10. Piekna sunia ale jak ona przerażona....:-(
  11. Czy Kama ma już swój wątek??
  12. Karta była włożona w bramę...ani kontaktu, tylko anonim....
  13. Jak Zibi ? jakieś nowe wiadomości?
  14. Daj mi nr telefonu do siebie..
  15. A ile miesięcznie kosztuje jego pobyt??
  16. [quote name='Zbójini']No tak w takim wypadku masz się czego bać:evil_lol: Gdybys tylko go codziennie lała to nikogo by to nie interesowało:shake: Ty ciemiężycielko psich istnień:evil_lol:;)[/quote] Może z tym laniem to dobry pomysł? od jutra wdrażam .....
  17. Podnosze. Kto może wrzucić na owczarek.pl? ja się nie mogę zalogowac od jakiegoś czasu...
×
×
  • Create New...