[quote name='ala123']Teraz skojarzyłam ,że niedaleko Szczebrzeszyna jest straszna pseudohodowla; człowiek ją prowadzący wykorzystuje też takie przypadki jak ten, czyli zabłąkane i niechciane ONKI wyłapuje a potem - szkoda gadać...
Nie wiele brakowało, aby ten pies ze stacji paliw tam trafił, ale na szczęście jemu się udało i jest teraz bezpieczny .
Boże - mam nadzieję,że i tej psinie też zdążymy pomóc.
Teraz naprawdę totalnie wszystkie znane nam miejsca w Zamościu
i okolicy zajęte i tu jest kłopot.[/quote]
Najważniejsze żeby ja znaleźć,