Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. EEE to nie Pakur, a już myślałam :( Pongo to owczarek??
  2. A czy to nie Pakur???? [URL]http://piaseczno.olx.pl/zaginal-pies-czarno-rudy-z-bialymi-wstawkami-iid-50936854[/URL]
  3. Co to za suka husky? widziałas to ogłoszenie o zaginionym haskym które ci wysłałam?
  4. A on śpi na ulicy czy go wpuszczaja na teren?? CY on jest wielkości onka czy mniejszy? i moze damy mu jakieś imie ? chcę go wrzucic na portal owczarkowy i dane do kontaktu
  5. szkoda go.... tak sobie siedze i myślę.....
  6. U Tary wszystko w porządku. Objeła w posiadanie dom i ogród. Małe psiaki juz mniej się jej boja a goldenka córki, która czasami przyjeżdża do państwa jest najlepszą kumpelą Sary, bo tak się teraz nazywa :). Mam obiecane fotki. Tak się cieszę bo to super sunia. Teraz czas moja kochaną Sonię. I Miluśka. Mam nowe fotki kawalera tylko nie mogę wstawiac po tych zmianach. Komu mogę podesłac?
  7. A jak on do innych psów tz suk?? nie jest agresywny???
  8. mam nadzieję że nie bedzie jej rozmnażał.
  9. Pytam bo mojej suni w zeskrobinie też nie wyszło, ale wetka powiedziła że czasami nużeniec jest b głęboko i nie ma co psiaka meczy. Ida była leczona Invermectyną w zastrzykach i miała wcierki w skórę. Leczyłam ją ok 2 miesięcy , a terz sierśc ma piękną. Biedna sunieczka :(
  10. Tego laba przez kilka dni widziałm z tymi samymi panami co "zaimowali " się Reksiem..to ci budowlańcy z baraków naprzeciw kojców u pani Szewczykowj
  11. 4 lata mieszkała w mieszkaniu i wywalili ja na łańcuch ??? co za s......
  12. Jakie mo mądre spojrzenie
  13. Ludzie to potwory :( A te zmiany wokół oczu to nie jest nużyca?
  14. Wysłałam ją do dwóch osób, które chciały adoptowac Tarę. Trzymam kciuki.
  15. A on dostaje jakieś leki ?
  16. Pojechali, dzwonił do mnie pan Elviska, że piesio na dzien dobry zrobił olbrzymią kupę w pokoju i obsikał całe mieszkanie;)
  17. ladyS Kometa załatwiła talon na sterylkę (dziękuje), wiec pieniązki przeznaczcie na na ninne potrzeby. Tara pojechałą do domu. Mam nadzieje że już po raz ostatni. Mieszka ok 10 km ode mnie u rodziców mojej pani weterynarz :) Domek z ogrodem, stawem i dwiema koleżankami. Tara bądź grzeczna... :)
  18. Kolejne biedactwo :(.. A tak na marginesie dr Olkowski z Milanwka jest swietnym neurologiem...
  19. mam zdjecia donka bez krat, wyślę ci Mru mailem. Nie jestem za wydawaniem psów na giełdzie, ale jak trafią do schronu to tez nie wiadomo gdzie trafią, a jak ich nie odda to nie bedzie miejsca w lecznicy na następne. Trudne to wszystko.. A napewno jadą na giełdę ? bo jeszcze nie szczepione
×
×
  • Create New...