Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Poszedł Chojek, Jejek. Zmarła sunia na L czyli Lipka - miała babeszję :(. W lecznicy są staruszek Chudy, bardzo stary malutki piesek . ma ok 13-14 lat. Pilnie dom dla niego potrzebny. Kłoska już po sterylce wiec trzeba ją szybko ogłszac :(. Lolek stafik, który po kastracji zostanie zabrany przez fundacje czy stowarzyszenie od stafików. Jest pekinka Nocka.ale ma jeszcze kwarantannę (możliwa warunkowa adopcja -trzeba psa oddac jeśli zgłosi sie własciciel). W dalekich jest Szach i San (nie wiem co to za pies?) w kojcach na kolonii są 4 mniesze psiaki (Diana, ten białoczarny i jakies inne dwa ale nie zapamietałąm)
  2. Ida mam ok 5 kilo karmy dla szceniąt gdybys chciała... Mogę Ci podrzucic masz zdjęcia onek? mam dom dla suni..
  3. [quote name='idusiek'] są 3 prawdziwe onki-onki. ![/B][/QUOTE] to co mi pani nic nie mówi?????
  4. Jaki on szcześliwy na tych zdjeciach..
  5. I stał się cud. Reksio od wczoraj w nowym super domu :). Sa dzieci , wychowane z psem (odszedł w wieku 15 lat), niepracująca babcia, domek z ogrodem i przemili lidzie. I dom w sumie blisko mnie za Piasecznem :):):)
  6. jak ona do kotów? wiadomo?
  7. łodzian bardzo cie przepraszam #1017 i 1018..... córka pisze maturę i jestem trochę nieprzytomna...
  8. łodzian zobacz #1037 i 1038 ja tez o nie pytałąm :) długowłose to suczka p S też do adopcji ale pS ma sam sprawdzac do.. a drugie to pis ok 2 lt. Takie odpowiedzi dostałąm
  9. To może wpisz to w tytule??? Ja czekam na psa z tomaszowa.ma byc w sobotę
  10. Alex podaj namiar na siebie albo kogos na kogo robic ogłoszenia. I rób zdjęcia pozostałym psoim... co jej te biedne psy przeszkadzają ??:(
  11. a na ile ten awaryjny dt potzrebny? może jakis hotelik, tylko na ile i co potem...
  12. I co były jakies telefony w jej sprawie?
  13. [quote name='kizimizi']jak do te pory psy zabieraliśmy. A masz jakiegoś konkretnego na mysli?[/QUOTE] Miałąm nadzieję że któres z nich to sunia, mam samca i suka mogła by z nim byc ale pies odpada. Czy jest sens je ogłaszac ? na kogo robic ogłoszenia jeśli tak? to ładne psy i powinny szybko znalexc domy
  14. Tu szukaja jamniczki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184869-dom-dla-wyserylizowanej-suczki-jamnika-w-Zalesiu-Górnym[/URL]
  15. Na razie ma cieczkę, wiec jeszcze chwila. Ale sterylkę miec bedzie.
  16. Przeglądałam galerie zdjęc do której kiedyś był wklejony link. Zdjec chyba przybyło? prawda. Jest kilka ładnych onków. to sunie czy psy? [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5465624653193094530[/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467051019755682434[/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467051580286217922[/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467052062113038306[/URL] mozna cos wiecej o nich? to szczeniak? [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467051885320945202[/URL]
  17. Poczytajcie co na temat łukowa napisało Biuro Ochrony Zwierząt :(. Nie zobaczymy tych psów... [URL]http://www.boz.org.pl/ll/lukow/index.htm[/URL]
  18. Dziś w nocy dr została wezwany przez patrol policji do odłowienia warczącego psa. Wrócił z pekinka w cieczce.:( Suczka odłowiona w Konstancinie. Może jutro zrobie jakieś foty.
  19. Jak dobrze że dziewczynka już bezpieczna
  20. [quote name='rita60']carolina to jest sunia Barbie i ma swoj watek juz na terierkowie:cool3:[/QUOTE] Jesteś pewna że to Barbie? myśłąłm ze nowy terierek
  21. Wiem że p. Beata zabiera psy pojedynczo wiec nic nie wiadomo :(. Mam foty 4 psiaków wyślę ci ale wieczorem. Kłoskam łoda sunia, wulkan energii, cięzko było zrobic statyczne zdjęcie ...tułów jak u labka głowa, nie mam pomysłu:). ALe ładna z niej dziewczynka. Malutka sunia waży z 5 kilo jeśli tyle, kochana chudzieńka , nazywa się jakoś na L ale zapomniałam. Ma ze 2 -3 latka. Słodzinkka. Jejek - ok 1,5 roku, samczyk wielkosci jamnika, słaodki starsznie, lizak i przytulamak. I Chudy - staruszek który był w starsznym stanie, teraz lepiej ale glównie widze go spiącego. Też malutki z 7 kilo moze waży. W boksach był jeszcze Borek - z tą łapą kiepsko :( i stafik.
  22. kasiaprodex jest z Pruszkowa,rzedko zagląda na dogo ale mam jej maila jakby co.
×
×
  • Create New...