-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Poszedł Chojek, Jejek. Zmarła sunia na L czyli Lipka - miała babeszję :(. W lecznicy są staruszek Chudy, bardzo stary malutki piesek . ma ok 13-14 lat. Pilnie dom dla niego potrzebny. Kłoska już po sterylce wiec trzeba ją szybko ogłszac :(. Lolek stafik, który po kastracji zostanie zabrany przez fundacje czy stowarzyszenie od stafików. Jest pekinka Nocka.ale ma jeszcze kwarantannę (możliwa warunkowa adopcja -trzeba psa oddac jeśli zgłosi sie własciciel). W dalekich jest Szach i San (nie wiem co to za pies?) w kojcach na kolonii są 4 mniesze psiaki (Diana, ten białoczarny i jakies inne dwa ale nie zapamietałąm)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jaki on szcześliwy na tych zdjeciach.. -
jak ona do kotów? wiadomo?
-
Pies w typie gordona znaleziony w W-wie Włochy. ZNALAZŁ DOM! :)
beka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
To może wpisz to w tytule??? Ja czekam na psa z tomaszowa.ma byc w sobotę -
Pies w typie gordona znaleziony w W-wie Włochy. ZNALAZŁ DOM! :)
beka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
a na ile ten awaryjny dt potzrebny? może jakis hotelik, tylko na ile i co potem... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
beka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
mój głos już macie :) -
I co były jakies telefony w jej sprawie?
-
[quote name='kizimizi']jak do te pory psy zabieraliśmy. A masz jakiegoś konkretnego na mysli?[/QUOTE] Miałąm nadzieję że któres z nich to sunia, mam samca i suka mogła by z nim byc ale pies odpada. Czy jest sens je ogłaszac ? na kogo robic ogłoszenia jeśli tak? to ładne psy i powinny szybko znalexc domy
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
beka replied to mru's topic in Już w nowym domu
Tu szukaja jamniczki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184869-dom-dla-wyserylizowanej-suczki-jamnika-w-Zalesiu-Górnym[/URL] -
Przeglądałam galerie zdjęc do której kiedyś był wklejony link. Zdjec chyba przybyło? prawda. Jest kilka ładnych onków. to sunie czy psy? [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5465624653193094530[/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467051019755682434[/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467051580286217922[/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467052062113038306[/URL] mozna cos wiecej o nich? to szczeniak? [URL]http://picasaweb.google.pl/110372356167419149256/DbcMini#5467051885320945202[/URL]
-
Lion z Dobrocina-znalazl domek!! Powodzenia Slodziaku:)
beka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
nie wygląda na 9 lat -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
beka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze że dziewczynka już bezpieczna -
Wiem że p. Beata zabiera psy pojedynczo wiec nic nie wiadomo :(. Mam foty 4 psiaków wyślę ci ale wieczorem. Kłoskam łoda sunia, wulkan energii, cięzko było zrobic statyczne zdjęcie ...tułów jak u labka głowa, nie mam pomysłu:). ALe ładna z niej dziewczynka. Malutka sunia waży z 5 kilo jeśli tyle, kochana chudzieńka , nazywa się jakoś na L ale zapomniałam. Ma ze 2 -3 latka. Słodzinkka. Jejek - ok 1,5 roku, samczyk wielkosci jamnika, słaodki starsznie, lizak i przytulamak. I Chudy - staruszek który był w starsznym stanie, teraz lepiej ale glównie widze go spiącego. Też malutki z 7 kilo moze waży. W boksach był jeszcze Borek - z tą łapą kiepsko :( i stafik.