Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Sprawa nieaktualna, piesek ma już dom.
  2. Z tymi fotami jest ciezko bo ona ciagle w ruchu, a teraz jest w kojcu i nie wychodzi na spacery. Nawet nie wiem gdzie to jest.
  3. W#ysłałm Marysie i Furię jednemu panu i Miki drugiemu. Kontakt do Anouk i Aga
  4. No kolacja chyba smakowała, bo zjedli w tym samym czasie. Antybiotyk tez dany. Najgorzej z ta maścia do oczu. Wije się jak piskorz.. Dziś usiłowała zabrac patyka Agisowi , ale to nie jest gentelnem i ja zwarczał. Jak machnełam patykiem żeby rzucić, Bianeczka od razu przylgneła do ziemi :(.
  5. wysyłam zdjęcia rodzinie, która szuka psa. Czyj telefon podać?
  6. Dorota, silna jesteś, już nie raz udowodniłaś. Dasz radę.
  7. Szacha już nie ma...w ubiegłym tygodniu na giełdzie poszedł
  8. poprosze jeszcze o link do wątku ze zdjeciami psów
  9. A możesz jeszcze kłosce?? ona może pojechac w nastepnym tygodniu..
  10. Kopie bo sie nudzi. Wziąc drugiego psa do towarzystwa. Najlepiej nauczonego czystosci :) I może przeprowadzic ja ze spaniem poza łózko? Generalnie widac ze w tym domu rządzi pies nie ludzie. a w jakim wieku jest pixi??
  11. Przypominam o oneczku szukajacym domu
  12. Sezon szczeniaczkowy w pełni :(
  13. Wpłaciłam z amaj. Ja takie warunki (działka i 2 budy, moja obecność 2 x dziennie) oferuje dogomaniackim psom za karmę. Za 300 - 350 mozna znaleźć miejsce w hoteliku..:(
  14. Mignęła mi dziś pani Beata na spacerze . Napewno był z nia Pikus i na 90 procent Dianka
  15. [quote name='Kostek']maxitrol:) Nie powiesz mi chyba ze Agis vel Szponder nie protestował jak Bianka wszystko zjadła?[/QUOTE] Nie protestował, bo był na smyczy :)
  16. [quote name='Fela']Oczywiście to Zorro! Bardzo długo w schronisku czekał na swoją szansę. Czasem biegał na wybiegu (tzw. placu), ale częściej siedział w boksie, w śmierdzielu. I tam strasznie marniał, wiele razy myślałam, że już mu się nie uda pomóc. Duży, czarny pies. Prawdopodobnie w łagodnej formie przeszedł nosówkę. Nurzycę miał jak się masz - dlatego okulary Zorra. Gdy był adoptowany, ocenialiśmy go na 7 lat. Ale potem w domu odżył, zęby wyczyścił i weci stwierdzili, że ma ...2 :-) Czy on nadal nazywa się Zorro?[/QUOTE] Nad ranem sobie przypomniałam, ze Zorro :) Tak, strasznie zakochany w swoim ludzkim stadzie. Państwo maja jeszcze sunie adoptowana z Andy, więc Zorro ma koleżanką.
  17. A jaki =ma fajny charakter :) i grzeczny, ogłoszen jeszce nie ma bo czekał na fryzjera ale teraz ju z mozna go ogłaszac.
  18. mam nowe foty, jutro Ci wyślę Majki, ok?
  19. Piesek doś duży, czarny, gładkowłosy, teraz ma posiwiałą morkę. Miał nurzyce i okulary wokół oczy . Jego imie miało związek z ówczesnym wygladem. Matko kochana, cos niedobrego się dzieje z moja pamięcią,
  20. Bianka dostała jeszce maśc do oczu, Maxitro czy jakoś tak, bo na grudkowe zapalenie 3 powieki. W lecznicy czekałśmy 1,5 godziny i była bardzo grzeczna. Na obiad dziś była sucha karma zalewana rosołkiem i wkłądka miesna z kurczaka. Dziś nawet Agis nie miał szans. Wmóciła wszystko :)
  21. Nibu człowiek się czeszy że mają domy, ale gdzie im bedzie lepiej niz z nami... Znam to z autopsji
  22. Dziś byłam w lecznicy (Anda w Konstancinie) i poznałam b. miłych ludzi. Okazało sie że maja psa adoptowanego z Ostrowii, jakies 3 lata temu. Matko jak on się nazywał?? zapomniałam :(
  23. Nocka wczoraj pojechała. Labka nie jechała na gieldę bo jeszcze nie jest sterylizowana (Mru dopilnuj pls). Na giełde miała jechac Diana i ten starszy łaciaty psiak, a i szczeniak (jeśli był, bo miał go ktoś wziąc) Ja dziś byłam w lecznicy ale nie widziałm dr wiec nie wiem. Kłosce trzeba koniecznie ogłoszeń, ona może pojechac za tydzień. Jest nowa suka taki mniesz mix on i piesek taki mniejszy mix golden, którego widziałam (tak mi się wydaje )w okolicach Kierszka jakis czas temu, Zabiedzony nie jest, to chyba pański włóczykij, tylko czy go beda szukać. Trzeba zrobic ogłoszenia, i wiem gdzie powiesic..
×
×
  • Create New...