-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Ten Czwarty, ON, 2-3 lata, okolice Warszawy, przemiły
beka replied to baber :)'s topic in Już w nowym domu
Sprawa nieaktualna, piesek ma już dom. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jak Zagłoba, fortelem... -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
No kolacja chyba smakowała, bo zjedli w tym samym czasie. Antybiotyk tez dany. Najgorzej z ta maścia do oczu. Wije się jak piskorz.. Dziś usiłowała zabrac patyka Agisowi , ale to nie jest gentelnem i ja zwarczał. Jak machnełam patykiem żeby rzucić, Bianeczka od razu przylgneła do ziemi :(. -
wysyłam zdjęcia rodzinie, która szuka psa. Czyj telefon podać?
-
Dorothy zalało. Pada nieustannie. Koszmar i bezsilność. Biesko-Biała.
beka replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dorota, silna jesteś, już nie raz udowodniłaś. Dasz radę. -
Ten Czwarty, ON, 2-3 lata, okolice Warszawy, przemiły
beka replied to baber :)'s topic in Już w nowym domu
Przypominam o oneczku szukajacym domu -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
beka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Sezon szczeniaczkowy w pełni :( -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
beka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam z amaj. Ja takie warunki (działka i 2 budy, moja obecność 2 x dziennie) oferuje dogomaniackim psom za karmę. Za 300 - 350 mozna znaleźć miejsce w hoteliku..:( -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kostek']maxitrol:) Nie powiesz mi chyba ze Agis vel Szponder nie protestował jak Bianka wszystko zjadła?[/QUOTE] Nie protestował, bo był na smyczy :) -
[quote name='Fela']Oczywiście to Zorro! Bardzo długo w schronisku czekał na swoją szansę. Czasem biegał na wybiegu (tzw. placu), ale częściej siedział w boksie, w śmierdzielu. I tam strasznie marniał, wiele razy myślałam, że już mu się nie uda pomóc. Duży, czarny pies. Prawdopodobnie w łagodnej formie przeszedł nosówkę. Nurzycę miał jak się masz - dlatego okulary Zorra. Gdy był adoptowany, ocenialiśmy go na 7 lat. Ale potem w domu odżył, zęby wyczyścił i weci stwierdzili, że ma ...2 :-) Czy on nadal nazywa się Zorro?[/QUOTE] Nad ranem sobie przypomniałam, ze Zorro :) Tak, strasznie zakochany w swoim ludzkim stadzie. Państwo maja jeszcze sunie adoptowana z Andy, więc Zorro ma koleżanką.
-
A jaki =ma fajny charakter :) i grzeczny, ogłoszen jeszce nie ma bo czekał na fryzjera ale teraz ju z mozna go ogłaszac.
-
mam nowe foty, jutro Ci wyślę Majki, ok?
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bianka dostała jeszce maśc do oczu, Maxitro czy jakoś tak, bo na grudkowe zapalenie 3 powieki. W lecznicy czekałśmy 1,5 godziny i była bardzo grzeczna. Na obiad dziś była sucha karma zalewana rosołkiem i wkłądka miesna z kurczaka. Dziś nawet Agis nie miał szans. Wmóciła wszystko :) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nibu człowiek się czeszy że mają domy, ale gdzie im bedzie lepiej niz z nami... Znam to z autopsji -
Nocka wczoraj pojechała. Labka nie jechała na gieldę bo jeszcze nie jest sterylizowana (Mru dopilnuj pls). Na giełde miała jechac Diana i ten starszy łaciaty psiak, a i szczeniak (jeśli był, bo miał go ktoś wziąc) Ja dziś byłam w lecznicy ale nie widziałm dr wiec nie wiem. Kłosce trzeba koniecznie ogłoszeń, ona może pojechac za tydzień. Jest nowa suka taki mniesz mix on i piesek taki mniejszy mix golden, którego widziałam (tak mi się wydaje )w okolicach Kierszka jakis czas temu, Zabiedzony nie jest, to chyba pański włóczykij, tylko czy go beda szukać. Trzeba zrobic ogłoszenia, i wiem gdzie powiesic..