Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Witaj, Xelka, rozmawiałysmy w ubiegłym tygodniu. Jesteśmy sasiadkami o ile się nie mylę ;). W razie co służe pomocą.
  2. a ja moge z synem ;)???
  3. Daisy, kochana, wiesz ze u mnie głownie duze psy, bo dziłka. w domu 5 szt i grozby jesli bym cos nowego przyniosła :(. Ale jak ja wexmiesz to ja wyciągne;)
  4. ALe jego chyba nie ma w lecznicy, tylko w boksach gdzies tam... Córka zdaje maturę wiec jestem zakręcoana ale jutro mogę podejsc i zrobic wszytkim które są w lecznicy
  5. A co z decyzją Bajki?? Bierzego czy nie. On w schronisku nie ma szans
  6. to przypomnę o imprezie. 15 juz za 4 dni
  7. I co z tym myciem ? Było? Czy Misiek okazał skruchę??
  8. Myślę że to b dobry pomysł, ale Bajka nie moze potem zostac z psem sama....
  9. Tak jeden z wielu pieknych i samotnych :(
  10. Pilnie szukamy domu dla psiaka, Ania nie może go wziąc do domu. On mieszka pod brama...
  11. Widziałąm ostanio Diane na spacerze i ona bardzo sie zmieniła. Otwarta wesoła :).
  12. Nie wiadomo ile bedzie kosztowało leczenie, wiec najlepszy byłby dt bezpłatny. A zebrane pieniądze przeznaczyc na leczenie....
  13. sunia w podobnym stanie miała albo bandażowane, albo gipsowane łapy nie pamiętam :( okropnie musi cierpiec
  14. I co jest jakis odzew z ogłoszeń? dzwoni w ogóle ktoś?
  15. [quote name='mysza 1']Dziękuję. Paxik jest bardzo fajnym psiakiem. Dostałam zapytanie w jego sprawie- miałby mieszkac w domu ze sporym obejściem i odstraszać lisy, które porywają kury.[/QUOTE] I co nie podoba Ci sie??? taka fucha. zawsze można jakąs kurke przekąsic i bedzie na lisa..
  16. Nikt się nim nie interesuje.....
  17. A czy Colin jest na stronach colaków?? jest śliczny
  18. [quote name='mru']... wiesz co innego wydać laba do pilnowania parkinku w Słomczynie a co innego fakt, że lab ma jajka. To nakręcanie bezdomności. Takie rzeczy mnie bolą. [/QUOTE] zaskoczyłas mnie. Przecież wszystko katrują. nawet ten staruszek bedzie wykastrowany..
  19. Ida czy w razie co beda w schronie wiedzieli który to pies? [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/08.05.2010/slides/DSCF1114.JPG[/IMG] Zrób prosze wątek temu z dysplazją trzeba zrobic stałe dellaracje. Musimy mu pomóc
  20. Mru, przykro mi. A co do adopcji, to wiesz że alternatywą jest albo oddawanie zwierząt do szkólek i na parkingu albo tylko schron... Celestynów lub Korabiewice, jak tam pójdą to wszystkie przepadnąa. Kiedyś były to Krzyczki. Kilka lat temu, przed dr R, Konstancin oddawał psy do Krzyczek :(. Nie jest to idealna metoda adopcji ale psy idą kastrowane zaczipowane ( i dane do chipów sie bierze i uzupełnia). Jasne ze gdy by było wiecej miejsca i czasu to mozna byłoby to inaczej zorganizowac, ale nie ma :(.
  21. Założe wątek Mopikowi, który teraz nazywa się Bob (Markey ;)), Bobiś. Jest strasznie słodki, przytulak, cudowny charakter:). Smierdzi okropnie, wykąpac go można dopiery po strzyżeniu bo te dredy nie dadzą sie umyc. Zapomniałam ksiżeczki zdrowia psiula. U kogo ona jest, wyślle adres do wysyłki... W kojcu ani razu się nie załatwił, taki czyscioch
  22. co siedzi w kojcu z tym onkiem? wystaje z budy..
×
×
  • Create New...