Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. o matko jakie cudeńko :), welszyki są kochane :)
  2. Co za łajza. Ja dom zapisze w testmencie psom....jak sie ich pozbedą to domu nie dostaną
  3. Jutro porozmawiam w lecznicy na temat Saby. Agnezs, wielkie dzięki. Nasz afro-amerykanin to taki wspaniałe psisko :), mam nadzieje że i Ciebie zauroczy ;)
  4. Spacer był, mizianko też. Wszyscy powiadomieni o jutrzejszej głodówce.
  5. Ja też 4mczką labkowatą do wydania :(
  6. Lunka dobrze. Pani Ania i rodzina zachwycona tym ze sunia jest taka milusińska :). Zaakceptowała sunię p. Ani bokserkę. Docelowo bedzie mieszkac u rodziców p. Ani, ale sunie beda się spotykac wiec to fajnie ze się akceptują. Póki co harcuja w ogrodzie :). Tak jak pisała Klaudus, Luna nie moze nacieszyc się wolnością . Dziekuje wszystkim osobom, które przyczyniły sie do tego że Lunka już w nowym domu.
  7. A ja mam 4 szt do wydania .... Iwona w drodze, nadłożyła 100 km, wiec troche to jeszcze potrwa.
  8. 4miesięcznego szczeniaka troche ryzykone sterylizowac..:( Trzeba się sprężyc i ogłosic.
  9. Poszedł Czajnik z tego cowiem. Nie wiem czy jakieś inne psiaki. Co jeszcze. Jest nowe z dłuższym włosem, malutkie wielkości jaknika. Chyba suczka. Jutro postaram się dowiedziec wiecej. Ta staruszka, slepa została odnaleziona przez właścicieli :) pojechała do domu w piątek chyba. A jest super fajna sunia ze Złotokłosu - Kłoska. Młoda bardzo żywiołowa, wesoła. Taki onek w miodowym kolorze.
  10. Pixi jest poza lecznicą. W boksach zewnetrzym, tych dalszych. A Fineczka byc może pojedzie na giełdę w przyszłym tygodniu :(
  11. Tu są zdjęcia Azy z ostaniej szansy która od roku szczęśliwie mieszka u czarnej Andy :) jutro poprosze Iwonę o nowe zdjęcia Azy.
  12. Marlej jedzie na wikend?? No no, ale się chłopakowi powodzi :)
  13. Ciekawa jestem czy moja oneczja jeszcze jest???
  14. mru pamiętaj o Fince :( To taka wspaniała sunia.
  15. Nie było mnie od piatku wieczorem, a tu 40 stron kłótni :(. Nie mam czasu tego czytac i nawet nie chce mi się. Jest mi bardzo przykro ze wątek który miał służyc pomocy Tani zamienił się w publiczne pranie brudów i obrzucanie się błotem. Mam nadzieję że Tania jutro wróci z Iwona do Warszawy. A jeżeli sunia bardzo cierpi, to wiem że Iwona albo zrobi wszystko żeby jej pomóc, albo pozwoli jej z godnoscia odejśc. Jest porywcza, ale o psy bardzo dba i nie mozna jej nic zarzucic. A ponieważ ma w tej chwili pod swoją opieka psa choregoo na raka i Azunie chora na wszystko, mam nadzieje że formalności na miejscu nie potwaja zbyt długo. A do Ciebie Ewa36 mam jedno słówko: przez tą całą awanturę nieżle się wybieliłaś, ale w moich oczach i jestes winna tego co się z Tania obecnie dzieje. Jeśli mas choc trochę godności to wyksztuś to słowo na p - przepraszam. Spróbuj. To nie boli. Nie zamierzam się wiecej udzielac w tym wątku. Założyłam go ponad rok temu na prośbe Twoja Ewa i Gajowej. Ponieważ tak się czujesz odpowiedzialna za Tanie poprosze moda żeby wątek przepisał na Ciebie.
  16. To super że ona taka pogodbna :) a z Twoimi psami ja próbowałaś poznac?
  17. Byłam u Murzynka o 1630. Poszliśmy na spacerek. Załatwił się. Biegunki już nie ma. Na dowidzenia dostałam całusa w nos :)
  18. ona jutro jedzie na giełdę. Jak macie dom to dzwońcie..
  19. też chciałabym wiedziec, nie bedę jutro cały dzień przed komputerem...
  20. o matko, biedactwa. jak juz musi byc schron, tylko nie wołomin. Może do Klembowa?
  21. Czesc Gusia :) miło było pozna. na której stronce można obejrzec te nogi???
  22. Jaka madralina :) mam zdjecia, tylko pomoc we wstawieniu potrzebuje mail chcętnego który je wstawi na forum. byłam z Murzynkiem na spacerku, rano była p. Beata. Załatwił się, z brzuszkiem już lepiej. Strasznie kochane psisko...
  23. Tak samo było z umierającym Dionizym, który przyjechał umrzec u andy i prawie rok żył. Tak samo Aza. Byłam pewna że zanim do niej dojedzie to umrze po drodze. A dziś chodzi do lasu .. Tez ma nadzieje że Tania przed przejciem za TM pozna miłosc człowieka
×
×
  • Create New...