-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
SZNAUCER olbrzym - traci DOM, traci wszystko... JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
beka replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Co za łajza. Ja dom zapisze w testmencie psom....jak sie ich pozbedą to domu nie dostaną -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jutro porozmawiam w lecznicy na temat Saby. Agnezs, wielkie dzięki. Nasz afro-amerykanin to taki wspaniałe psisko :), mam nadzieje że i Ciebie zauroczy ;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Spacer był, mizianko też. Wszyscy powiadomieni o jutrzejszej głodówce. -
Ja też 4mczką labkowatą do wydania :(
-
5 letnia suczka On-ka Luna dostała szansę! Ma dom! :D
beka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lunka dobrze. Pani Ania i rodzina zachwycona tym ze sunia jest taka milusińska :). Zaakceptowała sunię p. Ani bokserkę. Docelowo bedzie mieszkac u rodziców p. Ani, ale sunie beda się spotykac wiec to fajnie ze się akceptują. Póki co harcuja w ogrodzie :). Tak jak pisała Klaudus, Luna nie moze nacieszyc się wolnością . Dziekuje wszystkim osobom, które przyczyniły sie do tego że Lunka już w nowym domu. -
A ja mam 4 szt do wydania .... Iwona w drodze, nadłożyła 100 km, wiec troche to jeszcze potrwa.
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
beka replied to mru's topic in Już w nowym domu
4miesięcznego szczeniaka troche ryzykone sterylizowac..:( Trzeba się sprężyc i ogłosic. -
Poszedł Czajnik z tego cowiem. Nie wiem czy jakieś inne psiaki. Co jeszcze. Jest nowe z dłuższym włosem, malutkie wielkości jaknika. Chyba suczka. Jutro postaram się dowiedziec wiecej. Ta staruszka, slepa została odnaleziona przez właścicieli :) pojechała do domu w piątek chyba. A jest super fajna sunia ze Złotokłosu - Kłoska. Młoda bardzo żywiołowa, wesoła. Taki onek w miodowym kolorze.
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
beka replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pixi jest poza lecznicą. W boksach zewnetrzym, tych dalszych. A Fineczka byc może pojedzie na giełdę w przyszłym tygodniu :( -
Tu są zdjęcia Azy z ostaniej szansy która od roku szczęśliwie mieszka u czarnej Andy :) jutro poprosze Iwonę o nowe zdjęcia Azy.
-
Ciekawa jestem czy moja oneczja jeszcze jest???
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
beka replied to mru's topic in Już w nowym domu
mru pamiętaj o Fince :( To taka wspaniała sunia. -
Nie było mnie od piatku wieczorem, a tu 40 stron kłótni :(. Nie mam czasu tego czytac i nawet nie chce mi się. Jest mi bardzo przykro ze wątek który miał służyc pomocy Tani zamienił się w publiczne pranie brudów i obrzucanie się błotem. Mam nadzieję że Tania jutro wróci z Iwona do Warszawy. A jeżeli sunia bardzo cierpi, to wiem że Iwona albo zrobi wszystko żeby jej pomóc, albo pozwoli jej z godnoscia odejśc. Jest porywcza, ale o psy bardzo dba i nie mozna jej nic zarzucic. A ponieważ ma w tej chwili pod swoją opieka psa choregoo na raka i Azunie chora na wszystko, mam nadzieje że formalności na miejscu nie potwaja zbyt długo. A do Ciebie Ewa36 mam jedno słówko: przez tą całą awanturę nieżle się wybieliłaś, ale w moich oczach i jestes winna tego co się z Tania obecnie dzieje. Jeśli mas choc trochę godności to wyksztuś to słowo na p - przepraszam. Spróbuj. To nie boli. Nie zamierzam się wiecej udzielac w tym wątku. Założyłam go ponad rok temu na prośbe Twoja Ewa i Gajowej. Ponieważ tak się czujesz odpowiedzialna za Tanie poprosze moda żeby wątek przepisał na Ciebie.
-
5 letnia suczka On-ka Luna dostała szansę! Ma dom! :D
beka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To super że ona taka pogodbna :) a z Twoimi psami ja próbowałaś poznac? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Byłam u Murzynka o 1630. Poszliśmy na spacerek. Załatwił się. Biegunki już nie ma. Na dowidzenia dostałam całusa w nos :) -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
beka replied to mru's topic in Już w nowym domu
ona jutro jedzie na giełdę. Jak macie dom to dzwońcie.. -
5 letnia suczka On-ka Luna dostała szansę! Ma dom! :D
beka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
też chciałabym wiedziec, nie bedę jutro cały dzień przed komputerem... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jaka madralina :) mam zdjecia, tylko pomoc we wstawieniu potrzebuje mail chcętnego który je wstawi na forum. byłam z Murzynkiem na spacerku, rano była p. Beata. Załatwił się, z brzuszkiem już lepiej. Strasznie kochane psisko... -
Tak samo było z umierającym Dionizym, który przyjechał umrzec u andy i prawie rok żył. Tak samo Aza. Byłam pewna że zanim do niej dojedzie to umrze po drodze. A dziś chodzi do lasu .. Tez ma nadzieje że Tania przed przejciem za TM pozna miłosc człowieka