-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Trzeba mu ograniczyc powierzchnie mieszkalną. Tak poradziła behawiorystka moje koleżance jak jej suka załatwiała się w domu. A murzynek w kaltce w lecznicy nie załatwiał się. -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie wygląda na dużego. -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ożesz kurczę, trzebaby tą białą wyciągnąć i sterylkę aborcyjną zrobić, bo kolejne ileś tam bid dojdzie!!![/QUOTE] Ja myślałam ze chodzi o brzuch tej czarnej co jest obok. Brzucha białej nie widac.. O oneczce nic nie słychac?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
U Sabci byłam. Zabrałam ja na spacer, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Rano była na spacerze z synem doktora. Ogonek był zabandażowany a bandaż na miejscu, nie zjedzony. Strasznie jest kochana. -
Owczarek niemiecki długowłosy SZUKA DOMU !! Ma dom
beka replied to lejla's topic in Już w nowym domu
Kazan ma juz dom. Dzwoniłam -
Saba nie badź taka i daj się złapac.
-
podniosę żeby temat był na górze
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Widziałąm Sabunie, wylizała mnie ale nie brałam jej na spacer. iech odpoczywa. Ogonek był zabandorzowany, Saba bez kolnierza. Zobaczymy jak bedzie jutro. W pon trzeba ogonek pokazac lekarzowi i zobaczymy czy czekamy i leczymy czy... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
W lecznicy leżał w klatce i ani pisnął. Myślę że już się oswoił z nową sytuacja i pcha się do ludzi bo ich bardzo kocha :) Z Sabą ok, załatwiła się. Matwiłam się że nie chce jeśc, ale po spacerze odkryłam dziure w worku z inną karmą. Także z pewnoscią nie jest głodna;). Założyłam jej szelki i poszłyśmy w pole. ladnie chodzi, nie ciągnie. Troche taka niepewnaw, ale do domu , jak już weszłam w moja ulice, zaprowadziła mnie bezbłednie. To bardzo mądra suczka. Szkoda że nie lubi innych psów :( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A lecznicy wychodziłam z nim ok 21 i wytrzymywał do rana. To musi byc wynik tego znieczulenia. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
W Andzie oceniali go na 7, wiec pewnie około tego wieku oscyluje. Ja też zakochana w Murzynku. Strasznie słodka psinka. Ogromnie zyskuje przy bliższym poznaniu. Taka wielka przytulanka. A jeszcze dodam że we trzy z Myszą i Gusią zastanawiałysmy się jak muu do włożymy do samochodu. Po czym Gusia otworzyła drzy i Murzynek po prostu wszedł :). Bałyśmy sie jak bedzie we smyczą, Murzynek w szelkach chodzi pieknie, nie ciągnie. Cudny:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Murzynek wyspacerowany, wszystkie potrzeby załatwione:). Iwonka, on został przeniesiony do innej klatki nie panikój jak go nie znajdziesz;). Mam dla niego fiprex, ale nie ma co go obciążac przed operacją. -
[quote name='ewa36']Ona na pewno nam wybaczy tylko czy my wybaczymy sobie .... Powinna odejsc w swoim domu a nawet najgorszy dom jest lepszy niż żaden ..... Chciałyśmy jak najlepiej a wyszło jak najgorzej ...... Ewo36, bardzo prosze mów za siebie i nie używaj formy "my" sugerujacej że wiecej osób miało wpływ na to jak w ciagu ostaniego roku zyła Tania. Chyba ze masz na myśli siebie i p. Stasia. To jest moja ostania wypowiedż w tym temacie. Iwonka, zrobiłas to co musiałas. To była bardzo trudna, ale bardzo odpowiedzialna decyzja. Taniu (*)(*)(*).