Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Jelonek po wypadku juz u Pawła w samochodzie. Biedak, widzilam do przez szybke
  2. Jola pięknie i wzruszająco. Misiu z takim ogłoszeniem musi sie udac . Mysza ja mysle że nie ma co czekac,
  3. Obawiam sie żek pojdziemy do fryzjera to trudno bedzie w nim rozpoznac bearded'a . To co ma na sobie nadaje się wyłącznie do zgolenia.
  4. [quote name='mariolka'][B]niestety, tym razem musimy miec pewność, że jak go wyciągniemy, nie zostaniemy z nim same. [/B] QUOTE] Na dzień dobry daje kojec i moj czas, jak pojedzie Agis to przeniose go na działkę. Warunki może nie super ale bedzie bezpieczny. Jeśli nawet od początku nie bedzie leczony to w schronisku też nie jest. Jego sytuacja się nie zmieni. Czego potrzeba? Worka karmy co miesiąc, myślicie że to się uda?? Jeśli z czasem znajdzie się dla niego inne lepsze miejsce można go ode mnie zabrac.
  5. Milus tylko z imienia jest milusiński. On podobnie jak Cykor jest bojaźliwy, a jak sie boi to i zeby pokazac potrafi :(. Dom bez małych dzieci i najlepiej z innym psem bo jak zostaje sam to wyje :(
  6. Takie dt są na wagę złota. Może jak ta sunia znajdzie domek stały to xelka da dt następnej...tak sobie marzę ;)
  7. Mru a ta Pani to z Piaseczna przypadkiem??? Chudy mial byc kastrowany w tym tygodniu ale nie wiem na 100 procent czy to już miało miejsce. Ja rozmawiałam z p. R i mówiłam że szukamy mu dt, nie sądze żeby był jakis problem.
  8. [quote name='Lara']Ja mam nadzieje, ze Przytulisko sobie za to policzy!!! i to slono!!![/QUOTE] Wiem ze to zrobi i dodatkowa za hotelowanie psa..
  9. Fimik mi wrócił Majki, za duży . Spróbuje go na youtuba wrzucic..
  10. No to do widzenia się z Panią
  11. Kto może pojechac i go zabrac? dziś? jutro?? dopóki nie znajdzie sie lepsze rozwiązanie może posiedziec w kojcu tam gdzie miałam onki z Nowegodworu. mam nadzie ze Golf pomoze ze spacerami :). Potrzebna bedzie pomoc w wizytach u weta bo czas mam ograniczony... Ale to oznacza Idusiek, ze nie wezmę Myszki :(:( a tak mi jej szkoda....
  12. Bo nie przyjmują. Ten pies został przywieziony przez Panią z Kabat, ale podobno doszedł tam za nią z Józefosławia, a to juz terez z którego przyjmują.
  13. To się minęłyśmy :) Bliss a masz zdjęcia labki tej nowej i tego czarnego nowego pieska??
  14. Zapraszam na wątek Bobika :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185422-Kiedyś-Mop-z-Tomaszowa-teraz-Bobik-szuka-nowego-domu?p=14661607#post14661607[/URL]
  15. Co prawda nazywa się już Bob, Bobik ale naprawdę przypomina mopa :(. Futerko tak sfilcowane ze nie ma co marzyc o rozczesaniu. We wtorek jedziemy do fryzjera, bedziemy strzyc, golic i kąpac. Bobik jest psem bezproblemowym. No dobrze, prawie. Jego radośc do człowieka objawia się skakaniem i lizaniem. A jak łapki nie są zbyt czyste, to wiadomo .. Ale biorąc pod uwagę że niestety jest w kojcu, trudno się dziwic jego radosci. W kojcu czysciutki, nie brudzi w ogóle. Wszystko załtwia na spacerze. Brzuszek ok, choc powoli pozbywamy się niechcianych gosci.. Sika na siedząco, ani razu nie podniósł łapy, by cos obsiakac. Na spacerze, po 2 dniach, zabrałąm swoja suczkę i zaczełam go puszczac luzem. Jak on się cieszy :):). Biega, fika , skacze jest niesamowity. Nadaje się agility. Idę przeskakuje, robi zwroty, a szyki jest niesamowicie. Pies nadaje sie dla każdego, spokjnie może isc do ludzi którzy wczesniej nie mieli zwierząt. Do dzieci bez problemu, jeśli tylko wyeliminuje się to skakanie. Ale jak bedzie przebywał w domu z ludxmi to nie bedzie tak spragniony kontaktu i z pewnoscią się uspokoi. Jest super :loveu:. Mam kilka zdjęc ale nie mogę wstawic wiec pomoc mile widziana.
  16. Idusiek, a ta bude i kojec to bezpłatny czy płatny ??
  17. gdzie jest nr konta? dorzucę 50 zł
  18. martaipieski, to świetny pomysła żeby sunia trafiłą do łodzian33, ona już nie raz miala onki na dt i niegdy nie było ryzyka zwróccenia psa. Poza tym pies jest piękny wiec dom znajdzie, ale z dt łatwiej wyadoptowac psa niuz ze schronu. Ludzie boją się schronisk..
  19. Dziewczyny w jakim wieku jest Marysia? nr 6 w nowym wątku. Czy bedzie/jest sterylizowana? mam zapytanie o sunię której już nie ma i chce wysłą Marysię. W razię czego na kogo podac kontakt do rozmów??
×
×
  • Create New...