Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. A kiedy są te dni Piaseczna ? Może wybiore się z moim tymczasowiczem?
  2. Słucham wiosną audycji w tok fm (w niedziele sa spotkania z wetami) i też mówił ze najlepiej kombinacja dwóch środków. Ale sliczna sunia :)
  3. Dziewczyny możecie przekleic fotki maluszka??
  4. Co oznacza nie adopcyjny dla owczarka ;). Bedziemy mu szuakc domu ze złotymi klamkami i kanapa. A dla onków głownie proponowane są budy i kojce...
  5. Na odleżyny swietnie robi olejek z rokitnika (babcie tym mama ratowała...)
  6. Czarna Anda ostanio znalazła jakąs babeczke - kręgarza która coś tam robiła z dyskiem jej chorej onki
  7. Ida już niedługo bedą odwiedzac Aronka;). Jak dobrze pójdzie to Aronek wkrótce zamieszka z Bianka :)
  8. Wiesz dla mnie ona jest do sprawdzenia...moze mało elokwentna jest . Czasami ludzie kiepsko wypadaja w rozmowach telefonicznych, chyba ze wwiecie więcej
  9. Super ze maluszki już bezpieczne.
  10. On wczoraj po południu przyjechał. P. Beata nie wie skąd. Jest bardzo fajny :)
  11. [quote name='Temida']To o mojego Froda dzwoniła ta Pani. Kopiuję sprawozdanie z rozmowy z tą Panią. Sprawdzić to ja bym ten dom sprawdziła, a to dlatego tylko, żeby innych psów w późniejszym czasie nie spotkała krzywda. Rozmawiałam z tą osobą długo, bo ja zawsze zadaję szczegółowe pytania. Jest to dom na wsi, ale w zimę 3 miesiące Pani mieszka w bloku w Krakowie na 7 piętrze. Dzieci nie ma, ale czasami zaglądają (jakie nie wiem), mąż pracuje za granicą, mama tej Pani ma sunię ponoć zabraną z ulicy. Dom w tej Kalinie, czy w czymś tam jest do rozbiórki i ponownej budowy. Pies nie byłby na dworze, lecz spałby w korytarzu. Objaśniłam nasze procedury kontrolne. Przekazuję te informacje, bo być może komuś się jeszcze przydadzą. A i Pani szuka już psa 2 miesiące. Pani wypytała się szczegółowo o kontrole, tą przed adopcyjną jak te po adopcyjne ile czasu trwają. Ja bym nie zaryzykowała, ale uważam że sprawę trzeba wyjaśnić i sprawdzić.[/QUOTE] Do mnie tez dzwoniła o długowłosą onkę. Sterylizacja jej nie przerażała, ale nasza sunia ma juz dom. Troche mentnie mówiła o tym domu na wsi.
  12. W Nasielsku działa Kasia Strzelecka z Kociego swiata. Ma też kilka psów, może moglaby chociaż ja po sterylce przetrzymać?
  13. Wiem ze nazywa się San czy Sam i tyle, w ogóle go nie kojarzę. W kojcach blizszych bez zmian: Jogulek, Pimpek, łyzew i Dianka. W dalekich dalekich San i Kłoska W lecznicy : to czarne z Kabat (demolition men - widziałm rano co zostałoz jego posłania po nocy), Biszkoptowo rudy z dłuzszym włosem, ładny psiak, Lala - mnieszy onek ;), która lubi gryźć, moze Paweł mógłby ja oblukać; i jeszcze jeden pies, nowy z wczoraj: duzy biszkoptowy z biała strałka na pyszczku, szorstka sierść, bardzo przyjazny, łapeczki i nochal przez ogrodzenie pcha- nie wiem czy suka czy pies.
  14. anawa, czytałas co napisała Dif? Erka w tym stanie nie nadaje sie do adopcji :(.
  15. A państwo Elfika nie chcieli? on chyba bardziej do ludzi... tudna sprawa, nie wiem jak pomóc
  16. A która to Josera?
  17. A one maja tam kontakt z ludźmi, zeby dzikuny nie wyrosły...
  18. Bez kotów :). Musi się udać. Ale jakby ktos chciał onka to jakis wysyp jest (jak z resztą z innymi psami ) :(
  19. Zdawało mi się ze pisałaś o 6 misiecznym onku? czy mi się pop...szuło?
  20. Teraz w obliczu powodzi jest tyle biedzy że o Dbrocinie sie zapomina :(
×
×
  • Create New...