Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. O rany, dom się szykuje! Dokładnie, DS się może dołoży? Powinien według mnie. Nie wiem jak finanse Oczulki stoją, ale pewnie każdy z deklarowiczów nie pożałuje dorzucenia się do transportu w razie potrzeby.
  2. Plicha, no właśnie mam garstkę dosłownie, więc osobny bazar bez sensu robić. Mam gotowe wszystko do wysłania na PW, z opisami, fotkami itd. Tylko wkleić w bazarek. Może ktoś coś jeszcze dorzuci?
  3. W emocjach łatwo źle interpretować pewne posty. A na pewno osoby, które miały kontakt z Retro czytają tu z pełnymi emocjami każdy wpis. Ja tylko za wapiszonem chciałam pokreślić, że jako osoba wg której nie było potrzeby zabierania Retro od Czarodziejki, nie mam nic do zarzucenia Kofeinie. Która pisała na bieżąco co się działo, sprzątała te gówna, co jest ogromnym poświęceniem, opiekowała się nim i wszystko na wątku było jasno opisywane. Dodatkowo biorąc go nie spodziewała się pewnie skali problemów z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Nie dawała rady, co sygnalizowała. Ja też bym nie dała rady. Myślę, że sporo osób myśli podobnie: pisząc, że pies nie powinien być przerzucany, bardziej jest żal, że te przeprowadzki w ogóle się zaczęły... Kofeino, nie przepraszaj, zrobiłaś dla tego psa wiele więcej niż inni by zrobili. Jestem pełna podziwu dla tego co robiłaś, i jak czytałam o codzienności z tym psem, to podobnie podziwiałam Cię, że w ogóle dajesz radę! Miałam tu już nic nie pisać, ale nie mogłam się powstrzymać widząc, że źle interpretowane są pewne posty.
  4. Jeśli ktoś ma w planie wystawiać jakiś rzeczowy bazarek dla suń, dajcie znać. Hitoshi milczy, więc może komuś innemu dołożę? Nie zdeklaruję stałej, przepraszam, ale postaram się pomagać, jak będę mogła. Tripti, ja Cię rozumiem, nie ogarniesz sama, to duży koszt... Zresztą, ważniejsze jest zajęcie się sterylkami, bo to realnie zmniejsza problem cierpienia tych bid. Ale wierzę, że na wątku będą dalej pojawiać się ludzie, dzięki którym uda się zabezpieczyć te sunie... One już mają nadzieję, że jest dobrze... :(
  5. Z bazarku cegiełkowo-herbacianego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216988-Zako%C5%84czony-rozliczam.-DogoJoker.-Zosta%C5%82o-12-los%C3%B3w!!-******-Samba-12.11[/url] doliczam Sambie 120zł, dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc.
  6. Ciotki, a ja pamiętam, chodzi o to, co córa Czarodziejki w szkole powiedziała. O czynnościach przeprowadzanych na męskości Ząbala ;) A Ząbalek jak chłody znosi? Czarodziejko, Retro dziś umarł, nie wiem czy czytasz tamten wątek :(
  7. W milczeniu, ale podczytywałam wątek od momentu zabrania psiaka od Czarodziejki... Smutna ta końcówka życia staruszka była, cierpienie. Śpij biedaku, wolny od wszelkich trosk i ludzi.
  8. Przenieście wątek na "do adopcji" Biedna Foka :(
  9. Allegro zwykłe odnawiam cały czas, raz na jakiś czas mogę podmienić zdjęcia, zmienić tekst. Wyróżnione allegro jest droższe i mniej skuteczne niż wyróżnione gumtree, tak mi się wydaje, chyba że macie inne doświadczenia,
  10. Jak będą fundusze, to i hotel się znajdzie... Póki co sytuacja finansowa słaba jak widać. Zresztą, żeby wsadzić do płatnego DT, lepiej mieć jakieś perspektywy możliwości opłacania go. Deklaracje stałe, albo chociaż obecność ciotek, które zechcą bazarki robić.
  11. No chyba Hitoshi ma robić, ja wysłałam jej foty kilku rzeczy od siebie. Ewentualnie, gdyby Hitoshi się wycofała, mogę zrobić bazar.
  12. Wybacz, z doskoku wątki czytam i mi najwyraźniej umknęło ;) Ale to bardzo dobra wiadomość, oby tylko dalej było co i za co z dziewczynami zrobić... Hitoshi, jak tam bazar, robisz?
  13. Dziewczyny, a ta druga sterylka kiedy, nadal są przeciwwskazania zdrowotne?
  14. Ale rozbrykane, nawet ciuchy posterylkowe nie przeszkadzają :)
  15. A to przepraszam najmocniej! Szukałam na początku, gapa.
  16. Wysłałam już jakiś czas temu deklarację za październik i listopad, ale nie widzę w rozliczeniu. Wysłałam kasę na to nowe konto, to samo, na które wpłaciłam za wrzesień. Dajcie znać proszę czy doleciało.
  17. A ktoś rozsyła prośby o głosy na dogo? Poza tym i krakvetowym wątkiem oczywiście.
  18. Gdyby ktoś miał na zbyciu wanienkę, brodzik; niewielkie, ale nadające się do kąpieli psów, przytulisku bardzo by się przydały.
  19. Haha, ale fota! :iloveyou: No pies ideał, wyglądem groźny na pierwszy rzut oka, a taki do dzieci pasujący. Halo, domy!!!
  20. Uffff :))) A skoro już akcja zakończona takim sukcesem, w jakich okolicznościach ona zginęła w ogóle?
  21. Na allegro ktoś Sambę obserwuje :roll:
  22. Jedyne co na odległość można zrobić, bo zaglądają tu też tacy: jeśli znacie ludzi w Żoliborza, roześlijcie maila z załączonym plakatem z prośbą o rozklejenie lub przesłanie maila dalej.
  23. Mało ludzi na wątku. W górę, może ktoś zauważy.
  24. Jeździła po wetach? Plakat potrzebny i szybko rozwieszać, jaka to okolica? Jezuuu, Foka...
×
×
  • Create New...