Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Paula bez netu chwilowo, ale u Samby niewiele się zmienia, więc co tu pisać :lol: Wariują dwie wariatki znajdkowe pewnie i Pauli żyć nie dają :evil_lol:
  2. Ang, odgruzuj skrzynkę ;) Kasę wysłałam zaraz wtedy jak przysłałaś PW :) Na pewno już doleciała, tylko pewnie dziewczyny mają taki sam niedoczas jakiego ja właśnie doświadczam, stąd nawet nie odpisałam Ci wtedy na PW ;) Słodziak kociak, a co u niego? Już zdrowy?
  3. "(od 16 listopad do 16 październik) " zmień październik na grudzień :lol:
  4. Może jak jest lepiej, spróbować zmniejszać i odstawić na dłużej? Przy każdym odstawieniu jest wyraźne pogorszenie? Farunia, alergiczko, może czas na remisję alergii ;) [SIZE=1]Spytajcie weta prowadzącego czy rozważał leczenie cyklosporyną. Jest mniej inwazyjna dla reszty organów wewn. i z tego co wiem są nią leczone także psy.[/SIZE]
  5. Haha, dopiero zauważyłam zmianę sygnatury jolam :lol: W ogonie :) :loveu: A przy okazji znajdkowy bazar nowy zaprasza: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220093[/url]
  6. Jeny, nie mam głowy, dopiero co zaczynam się ogarniać... Może Nirę znowu? Miała chyba pod koniec listopada ogłoszenia. No chyba, że ktoś wymyśli na szybko tekst i wklei całą treść innego psa. Ja nie mam czasu chwilowo klecić :( Otworzyłam wreszcie bazar z fantami od blackgerl dla Znajdek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220093[/url] Zapraszamy serdecznie!
  7. Sambula, masz cztery deklaracje jedynie, ale za to jakie wszystkie terminowe! 3 stycznia, a już wszystkie cztery wpłacone! Uzupełniłam rozliczenie, sprawdzajcie mnie proszę, jakbym się gdzieś pomyliła, to krzyczcie. Dziękujemy pięknie! [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/tulpenglitterlijn.gif[/IMG]
  8. Dostałam fajnego maila :) Zobaczcie! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dasza082.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6439/dasza082.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/dasza084.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5598/dasza084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/dasza088.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1957/dasza088.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/dasza091.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5120/dasza091.jpg[/IMG][/URL] Życzymy Daszy i pani Grażynie wszystkiego dobrego na Nowy Rok! A Nirze pozostaje życzyć tak samo kochającego domu.
  9. [quote name='Incia']A to zależy. Moja Inka w zeszłym roku leki dostała, z nóg Ją ścięło, nie mogła się podnieść prawie, a i tak się bała. A dostała dawkę na 8 kg, choć waży 10. Aż mi się wszystkiego odechciewa jak sobie pomyślę, że za chwilę znowu...[/QUOTE] Miałam w życiu tylko jedną taką totalną panikarę psią jeśli chodzi o strzały. I jej te leki pomagały. Fakt, też bała się, ale mniej przeżywała, mniej stresu dla niej było na pewno. Pewnie różne psy różnie reagują, ale warto spróbować by choćby trochę oszczędzić psu nerwów. Nie lubię tradycji fajerwerków. Co innego profesjonalny pokaz, to tak. Ale takie domowe mini strzały to tylko marnotrawienie kasy, kosztem ryzyka dla ludzi i stresu dla psów.
  10. Jolu, a te osoby, które pytały, miały odpowiedź na maila z danymi pani Joli?
  11. Junior i Laki mieli niedawno pakiety. Tzn. Laki miał dwa, z tymi starszymi zdjęciami nieciekawymi, a potem wznowione z nowszymi od Oli. Junior miał pakiet też niedawno, ale ma fatalne foty. Wg mnie Lakiego można puścić dubel znowu, ale Junior potrzebuje na pewno lepszych zdjęć. Wracam do rzeźbienia bazarów.
  12. Ula, już wrzucam ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/000000ww.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6946/000000ww.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/0000002yk.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8996/0000002yk.jpg[/IMG][/URL] Nie ukrywam, że mam sporo zaległości. Choćby kwestię wyadoptowanych psów w 2011: pani Jola przysłała nam (mi i paros) taki spis do zaktualizowania na www. Ale jak widać, żadna z nas nie ma kiedy się za to wziąć. Nie dzwonię nawet, bo i tak mam zaległości. Parę zwierzaków zdaje się tez trzeba wstawić. To przez te święta człowiek się tak wybił z rytmu? :diabloti:
  13. Paula, niech Ci weci dadzą coś uspokajającego, masz możliwość zorganizować przed sylwkiem? Ja też znam niestety problem bojących się strzałów psów, to jest dramat dla nich... A te uspokajające cuda są dość skuteczne.
  14. No to poświątecznie się odezwę :) Jolam ma dwa pakiety ogłoszeń do rozdysponowania. Czy ktoś kto ma chwilę czasu mógłby sklecić dane? Tekst+zdjęcia+kontakt. Ja mam chwilowo bardzo niewiele czasu, nie dam rady. A na mailu mam jeszcze fanty od ludzi do wystawienia, nie ogarniam chwilowo...
  15. [quote name='nicolaczek']Kuźwa mam bardzo mieszane uczucia co do tych wegan. Nie wiem, czy to nie jest robienie krzywdy psu ;/[/QUOTE] Ja sama jestem wege, ale... pies jest zwierzęciem mięsożernym i nie wiem jak można go wegańsko żywić bez szkody dla zdrowia.... To jakiś absurd :roll:
  16. świąteczne podziękowania dla [U][B]Anny4 [/B][/U]za deklaracje dla kruszyny :tree1: Dodałam do rozliczenia :loveu:
  17. [quote name='UlaFeta']Pani Prezes:cool1:([SIZE=1]tego zamieszania)[SIZE=2]oraz wszystkim milośnikom [/SIZE][/SIZE]ZNAJDKÓW rodzinnych,spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ula:tree1:[/QUOTE] Nic dodać, nic ująć. Wesołych Świąt pani Jolu dla pani, rodziny oraz podopiecznych :x-mas: I dla wszystkich obecnych na wątku "znajdkowiczów" także! :x-mas: [IMG]http://www.breedtrust.com/sites/main/files/imagecache/full/photos/christmas_tree_and_dog_0.jpg[/IMG]
  18. Wesołych i zdrowych Świąt wszystkich! I nie zapomnijcie o prezentach dla: [IMG]http://static.desktopnexus.com/thumbnails/1405-bigthumbnail.jpg[/IMG]
  19. U mnie mają ciągle zwykłe allegro. Właśnie się skończyło, po świętach będę wystawiać znowu, tylko że moje nie jest takie super ładne do wyróżnienia. Jak zgodzi się lilka, to na pewno zrobi ładniejsze. A jak nie będzie chętnych zrobić coś ładniejszego, to możemy wyróżnić moje: [url]http://allegro.pl/bawarka-mloda-sunia-w-typie-mini-amstaff-jrt-i1988968414.html[/url] [url]http://allegro.pl/inka-mloda-sunia-w-typie-mini-amstaff-jrt-i1988968672.html[/url]
  20. Witamy, JOHANNO ;) Zoja, trzymam kciuki aby tak właśnie się stało. Lecę zajrzeć co słychać na wydarzeniu. edit: A właśnie, linka do wydarzenia tu nie ma? Byłam pewna, że jest. A więc zapraszamy: [url]http://www.facebook.com/events/328447660518410/[/url]
  21. Miłość jest ślepa, jak pokocha, to pójdzie na wszystko :)
  22. Nie we wszystkich działach zlicza posty. Nie znam się, ale dziewczyny na wątku ankiety krakvetu tak pisały.
  23. [URL="http://www.mopsik.org"][IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=129182&type=sigpic&dateline=1324306024[/IMG][/URL] Skopiujcie zaznaczając i nic nie zmieniajcie, tylko wklejcie w sygnaturę, to będzie podlinkowany.
×
×
  • Create New...