Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Masza nawet nie wiesz jak przykro nam że nie możemy Jagulca poznać na zywo :shake:
  2. Bira nie biegnie, ona leci... Uszka latają jak zwariowane - cud :loveu:
  3. Czy Wam tez ostatni post jaki się wyświetla to post Gosi azulkowej?? :placz:
  4. [quote name='anka11']hallo hello :-D co tam slychac?? :smile:[/QUOTE]Mogę Wam tak w tajemnicy powiedzieć... [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Czabik jest u mnie... :razz: [/COLOR][/SIZE] [quote name='Alicjarydzewska'];-)ktoś ci poplamił foty[/QUOTE]Witamy w galerii :multi: Te plamki na fotkach to zasługa mojego aparatu :shake: [quote name='KaRa_TC'] Co za skok:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]Cześc Kara :multi:
  5. [FONT=Century Gothic][SIZE=4] [quote name='anka11']ale sliczne:loveu::loveu: cudne:loveu::loveu:[/QUOTE]Dziękujemy :cool3:[/SIZE][/FONT] [quote name='Kamcia_14'] [CENTER][B][COLOR=darkorchid]W dniu świętego Walentego Życzę Ci byś miała tego Kto Ci taką kartkę wyśle I cieplutko Cię uściśnie Aby zawsze kochał Ciebie I by było wam jak w niebie[/COLOR][/B] [IMG]http://republika.pl/blog_ao_762933/1473585/tr/serduszka.jpeg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] A my wredoty walentynek nie obchodzimy, ale mimo wszystko b dziękujemy :multi: [quote name='fidelek2'][IMG]http://images12.fotosik.pl/24/3bb2d87600b14d11.jpg[/IMG] czyżby panienka lecia tu wprost na obiektyw??? :cool3: cześć Sylwuś :loveu:[/QUOTE]Taaaak jak powiedziałam jej "Choć Figowa, pokazę CI zdjęcia Fidlaka :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry... :calus:[/QUOTE]Bryyy żonko :loveu: [quote name='leemonca']zdjęcia śliczne!!! a my dzisiaj przyszliśmy do was z Walentynką [IMG]http://kidgif.za.pl/48.gif[/IMG] dużo całusków[/QUOTE]Dziekujemy pięknie :multi: [quote name='Samturia']Ewa, to samo chciałam powiedzieć ;-)[/QUOTE]Wyciągnęła Ci to z gardła :mad: [quote name='Ewa&kumpel'] No, jak siostra jej skórę naciągnęła z tyłu to aż oczki jej prawie wyszły. Biedna suńka... :diabloti:[/QUOTE]No widzisz jaką psychopatkę mam w domu :-( [quote name='haska_12']Ile fotek! :multi: Super tu kropkowata wyszła :loveu: Fajnie kicka :-D[/QUOTE]Dużo :razz: Dziękujem w jej imieniu :eviltong:
  6. [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/40/0c3d3c2ea394b128.jpg[/IMG][/QUOTE]Cudny Oskarek :loveu: Skąd macie bazie :mad: Ja się rozglądalam i nigdzie znaleźć ich nie mogłam, macie farta chyba :cool3:
  7. Świetne fotki szczurzastych i psowatych :multi: I filmik niezły :cool3:
  8. Przylazłam życzyć mojemu ulubionemu boksiowi wszystkiego dobrego w ten dzień :loveu:
  9. Witamy w ten jakże beznadz.. piękny dzionek - 14 lutego :lol: Tigra pewnie od adoratorów dziś się nie może odpędzić :cool3:
  10. [quote name='Chefrenek']Na allegro widziałam[/quote] No ciekawe jak by mi to przysłali :diabloti:
  11. I jeszcze :multi: i jeszcze :multi: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I jak zdrówko? I jak poszło na rozmowie kwalifikacyjnej??
  12. Czyli jednak fotki będą jakieś :cool3: A tak z innego worka - piszcie co tam u Was, trzeba trroche galerię rozgadać no :cool3:
  13. Justyś...?? :mad: Pewnie grucha sobie gdzieś w jakimś barze z jakimś samcem, ja o twszystkim wiem :evil_lol:
  14. Bryy ;)[QUOTE]dziekuje :* dla mnie Walentynki to dzien do Dupy:angryy:i tak juz pewnie pozostanie... ale Wszystkiego najlepszego :*:*:*[/QUOTE]Popieram :cool3:
  15. wiq :crazyeye: żyjesz :multi::multi:
  16. Wow! :multi: Fotki :multi: Lala no no no... jakie minki :grin: Świetne fotki ;)
  17. A ja nie lubię walentynek :evil_lol: Ale wszystkiego najlepsiejszego ;) :calus:
  18. Bryyy Paula i Mickey'ku :loveu:
  19. Jest już 800 post :cool3: Wygrałam jakąś nagrodę?? :megagrin:
  20. Bryyy faflunie :multi: Pozdrawiamy, Kropeczki :diabloti:
  21. Bryyy dziewczyny :) Nie bede gorsza i tez złoże życzenia, choć 14 lutego nie znoszę i nie obchodzę :-P Szczęśliwych walentynek :loveu:
  22. [quote name='malawaszka']buuuahahahahhahaha :roflt: jak była u mnie wczoraj to co minute latała do łazienki sie przeglądać :evil_lol:[/quote] Ejj no my tez chcemy widzieć :zly7: Pysiu samolubie wstrętny - inni tez chcą sie pozachwycać :eviltong:
  23. Bryy :multi: Ja sama chemii nie znoszę :-P ALe w tym roku jakoś bardziej ją rozumiem niż w gimn i mam 4 na półrocze :roll:
  24. Bry :cool3: No ciekawe czy facet sie po psiaka zjawił :mad:
  25. DObra nie wykręcaj się zniknięciem kabla, wszyscy wiedza że Ci się nie chce :diabloti: Szukaj drania :mad:
×
×
  • Create New...