Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='anka11']czesc :) ja tu w temacie nie jestem... :oops::oops: ale widze ze cos zlego sie stalo..... wiec za chwilke ide przeczytac inne strony[/quote]To troche do czytania masz :diabloti:
  2. Witamy :multi: A jakieś fotki to może macie?? :cool3:
  3. bryyy jakieś fotki by się przydały :cool3: Bo nagadane tu jaaaakk... :shake:
  4. [quote name='fidelek2']Sylwuś trzymamy kciuki!!!!! Teraz kiedy tata sie zgodził nie można odpuścić ;) My tu wszyscy tęsknimy za Czabutkiem!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Dziękujemy za kciuki :loveu: [quote name='_ChiQuiTa_']JejQ ale motki... 3maj kciuki....[/quote]Również dziękujemy... :multi: [quote name='Guffi']Ja trzymam kciuki:shake: ![/quote]Dzięki :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Mocno trzymamy kciuki razem z Kropką za Czabiego. :kciuki: Na taki układ się zgadzam, przynajmniej mam szansę przeżyć. :multi: :multi: :multi: Niedlugo się okaże, ze to ja zostane bez netu, a Ty bedziesz miala... :shake:[/quote]1. Dzięki za kciuki ;) 2. Ale w taim układzie bedziesz musiała rowerem jechac wolno bo ja na rolkach nie bardzo :lol: 3. A dlaczegóż to Gonia ma zostac bez netu?? :-o Nie każę :mad:
  5. [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/795/obraz257xv8.jpg[/IMG] Stoi jak modelka :loveu: CO do dzisiejszego przeżycia :calus: będzie dobrze :)
  6. Staweczka hovków..?? Mozna?? ;)
  7. Pokaż się nam pysiu w nowej fryzurce :cool3:
  8. Same lenie na tej dgm :shake: Ze mna włącznie :diabloti:
  9. [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/28/f8dc5f033f96de04.jpg[/IMG][/QUOTE] Jakie cudo :loveu: Cześć Daguś :calus:
  10. Wszyscy pozwiewali z dgm :shake:
  11. Dobrze że zółw i Mickey są zdrowi :) A gdzie zdjęcia z przyjęcia?? :cool3:
  12. Wow bazie :multi:Z I super przeróbka :cool3:
  13. Łał piękne :loveu: I miło słyszeć że sie psinka lepiej czuje :multi:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Echh... I to akurat koło kwiatuska :placz: [/quote]Odklej :lol: [QUOTE] A ta znowu swoje. Buraczyca wstretna! :shake: [/QUOTE]Nie komplementuj mi tu, to juz na mnie nie działa :shake: :diabloti::diabloti::diabloti: [QUOTE] Łiii, jakas przewaga nad Figusiową! :multi: :multi: :multi: :multi: A goni Łaciatek na takie słoooodkie, łaciaaaate poduszeczki... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]A czy Figa ma jakąś przewagę nad Azulką? Obie są tak samo brzydkie :eviltong: :evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='nathaniel']Nawet nie zauważyłam, że 100 strona :oops:[/quote]:turn-l: Gratki ;) I życzymy kolejnych 100 :)
  16. Schody szybko wyschną a my jakoś bez Ciebie te 2 dni przeżyjemy ;) Ale masz wrócić, bo jak nie :mad:
  17. Łaaaa kolejny boksiu :( Trzeba mu domek znaleźć :shake:
  18. Łał piękne :loveu: I miło słyszeć że sie psinka lepiej czuje :multi:
  19. [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/36/606bc0ec017c9f12.jpg[/IMG][/QUOTE]Dusi mnie.. dusi :placz: Dzień dobry ;)
  20. [quote name='Guffi']Nie, bo moje:mad: :diabloti:[/quote]:diabloti: NASZE :diabloti: Kasiu - marzysz kochana. My nie takie barbarzyńskie co by od razu się bić, nie jestesmy takie jak Ty :evil_lol:
  21. U nas też cienko ostatnio z netem :shake: Ale zaglądaj czasami tu do nas ;)
  22. Piękny "kwiatuszek", a drogie to to? :cool3:
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Koteczek Kwiatuszek :loveu: (kto wpadł na pomysł zeby przyklejać naklejeczkę "priorytet" koło kwiatuszka :placz:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/48/6d6089cda2d6f180.jpg[/IMG][/URL][/quote]Niedobra pani na poczcie!! :mad: Poobklejała te kopertę gdzie się dało :shake: [quote name='g_o_n_i_a']Życzenia [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/48/cae7c4b41ae1a282.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Łaaaaa Gosiu :placz::placz: Musiałaś wszystkim pokazać koślawe pismo misia....? :placz::placz::placz::placz: [quote name='g_o_n_i_a']Jednak według mnie to powinno być tak... [U][COLOR=#465584][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/27/35d081f11c6ba4c9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][/quote]:loveu::loveu::loveu::loveu: Azulka ma kolorowe poduszeczki :loveu::loveu::loveu: Figowa ma czarne :mad:
  24. Siemka :multi: Ale nagadane :shake: [QUOTE][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/19-6.jpg[/IMG][/QUOTE]Cudo :loveu:
×
×
  • Create New...