-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Juz jestem... :p Zmordowana, śmierdząca... ale żyję :razz: Wróciłam do domu i od razu rzuciłam się do wanny, wykąpałam... ale czuję że tego smordu nie pozbędę sie nigdy :shake::placz: [quote name='fidelek2']A kto jest Miśko? bo ja nie wiedząca....:roll: cześć Sylwuś ja dla odmiany uwielbiam pączusie - już 5 wtrąbiłam a jeszcze w domku czekaja na mnie [/quote]Cześć Kasiu :multi: Ja zjadłam jednego, wiecej nie byłam w stanie w siebie wmuśić, co innego jakby to była czekolada :p [quote name='bonita'][B][I]Dobrydzionek Figulce ;)[/I][/B][/quote]Bryyy faflunie :multi: [quote name='Guffi']Ja też nie wiedząca, dlatego prosilibyśmy foteczki:cool3:. I trzymam kciuki, aby kąpiel... dobiegła końca![/quote]Dobiegła końca... Było fatalnie, ale żyję :multi: Zaraz jakieś fotki :eviltong: [quote name='Pianka']Hej Fajnie, ze dogadałas się z koleżanką[/quote]:multi::multi: [quote name='Ewa&kumpel']Witam!!! Ja też poproszę o więcej szczegółów dotyczących Miśka... :lol: I rzecz jasna o fotki, również.[/quote]Zaraz juz już :razz: [quote name='Rinuś']a czemu on tak nieladnie pachnie?? :P[/quote]Bo ponieważ Miśkiem się nikt nie zajmuje :shake: Mieszka sobie na łańcuchu, jest psem pewnej pani. Na wakacjach zajęłyśmy się nim, obcięłyśmy kudły, wykąpałyśmy, wyglądał pięknie. Później była przeprowadzka do nowego domu, mało czasu w weekendy dla własnych psów a co dopiero dla Miśka :shake: Ale teraz mamy nauczkę, bo przez to że go tak olałyśmy był z powrotem w stanie jakim go znalazłyśmy po raz pierwszy :wallbash::wallbash: Co do smrosku - wierzcie mi jedzie od niego że hej, będąc 10m od niego człowiek dusił w sobie mdłości, a wyobraźcie sobie że my przebywałyśmy z nim w jednym pomieszczeniu, najpierw obcinałysmy przez 1,5h posklejane kudły, a potem go wykąpałyśmy.. Do tego są same problemy bo on pomyślał sobie że JA, akurat JA będę matką jego przyszłych dzieci... Jestem dla niego atrakcyjna :lol: Chwilami miałam normalnie ochotę mu przyłożyć :chainsaw:, nie dało się go utrzymać na miejscu bo się do mnie dobierał :mad: [quote name='Guffi']Aaaa! Przez to wszystko zapomniałam napisać! Jak się cieszę, że z Jadzikiem już wszystko poukładane ! Czyli możemy nadal liczyć na zdjęcia Czabika(?)![/quote]Na zdjęcia oczywiście możecie liczyć :razz: Dzis Czabutek nas odiwedził, zrobiłam mu zw 3 fotki :eviltong: Teraz co do Miśka. Od małego nie miał łatwego zycia. Najpierw ktoś go wyrzucił z samochodu kiedy był malutki, a zaraz potem gdy juz myślał że znalazł kochających właścicieli zapięli go na łańcuch. Na te wiosnę stuknie mu 3 lata. Rok temu zainteresowałysmy sie nim, poprosiłyśmy włascicielkę czy nie mogłybyśmy go wyprowadzać na spacerki, bo na całkowite spuszczenie z łańcucha sie nie zgodziła :shake: Później były podchody. Pies nie dopuszczał do siebie nikogo. Następnie spacerki podczas których on poznał lepiej nas a my jego. Kiedy już nam zaufał mogłyśmy z nim robić co popadnie, więc przyszedł czas na obcięcie kudłów, kąpiel. Zajmowałyśmy się nim a psiak był piękny... Później przyszła szkoła, jakoś tak wyszło że Miśko nam wyleciał z głowy... czego teraz b żałuję :wallbash: Rok temu na poczętku - pierwsze spacerki [URL]http://img509.imageshack.us/img509/8186/obraz0076ia.jpg[/URL] Pierwsza kąpiel i cięcie kudłów [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/81/dsc002710qo.jpg[/IMG] Kolejne spacerki [IMG]http://img342.imageshack.us/img342/2576/obraz0524dw.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/1029/obraz0113tv.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak więc jak zmykam. Łapię garśc spinaczy i ide po Miśkowego... :placz: Nie wiem jak my to przezyjemy.. :placz: Trzymajcie kciuki, tu chodzi o moje życie :placz: I o jego :angryy: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mam do Was pytanie. Czy pamiętacie psa który wabi się [SIZE=6]Miśko[/SIZE]?? No przyznawać się :mad: Bo wczoraj byłam z nim na spacerku... :shake: A dziś robimy mu kąpiel, jesli nie padniemy ze smrodu :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Dzeń dobry :-) Już pora wstawać. [COLOR=paleturquoise][SIZE=1]Odkopujemy zakopaną galeryjke[/SIZE] [SIZE=1]takim słodkim zdjeciem szczeniaczka, którego być moze bedziesz miala okazje zobaczyc.[/SIZE][/COLOR] :p [IMG]http://images20.fotosik.pl/42/7f30e415c92b19b0.jpg[/IMG][/quote]I to juz w nastepnym tygodniu :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja nie lubię pączków więc jest 3:2 :diabloti: Fuuuuj :-P -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bryyy.... :multi: -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
Jak Tigrówna wysoko skacze :multi: Kolorowych snów latające Tigierki :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Żegnamy się lulającym Czabutkiem :loveu: [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/72c7c097862a3002.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='moja Gosia']Amorki albo i nie... Mozna rozne interpretowac... A ja powiem, ze śliczne zdjęcie :loveu:[/QUOTE]SUper ze sie podobają amorki :multi: [SIZE=5]Branocka[/SIZE] [SIZE=6]GOSIU moja[/SIZE] :loveu::loveu::loveu: [SIZE=5] Branocka ludki :bye:[/SIZE] -
Bryyy wieczorek :razz: [QUOTE][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8723/tnamy3wl5.jpg[/IMG][/QUOTE]Antyterrorystka :megagrin: [QUOTE]Robłam na próbe filmik i wyszło coś takiego [URL]http://www.zippyvideos.com/2480641376617856/amylka/[/URL] Chciłam powklejać filmiki, ale movie maker nie czyta formatu quick time;/ Nie wiecie jak zmienić ?[/QUOTE]Świetny filmik :klacz: Wszyscy dziś strzelają serduchami na wszystkie strony, a że jako ja słodzenia nie lubię - zdrówka Wam pożyczę i też będzie :evil_lol: Ja zakichana i zasmarkana chodze po świecie, nie życze temu nikomu :p
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Paulina_mickey']ja lubie techno:cool3:[/quote] Ja tylko niektóre kawałki :razz: Ale był okres kiedy byłam zakręcona na punkcie cyberparty - radia internetowego techno :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]widac ze sie kochaja wkoncu walentyki :D:D:D Dobranoc figusia :):):)[/I][/B][/quote]Branocka :loveu::loveu: -
[quote name='KaRa_TC']W weekend moze lepszy nakrecimy bo tutaj nawet nie wiedzialam napoczatku,ze jestem filmowana w takich momentach ciagniecia:evil_lol:[/quote]Bezbożniki :x :x :x Czekamy na kolejną odsłonę :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Paulina_mickey']gdzie ta Edytka:mad: to wszystko przez te walentynki:evil_lol:[/quote]Pewnie grucha gdzieś... z kimś... zdrajczyni :mad:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
No to zajmuj się draniem, a my tu jeszcze troche pooffujemy :evil_lol: Albo nie - ja już lece lulać :sleep: Przyleze jutro na fotki :) -
[quote name='Paulina_mickey']he he nie wiedzialam że dogomaniaki maja specjalny kod do smiania sie:D:evil_lol:[/quote]Bo taki szaleńczy uśmiech, rodowity dgmniak :evil_lol: Swój pozna swojego... :diabloti:
-
Mod!! Czy jest na sali MOD??!!! :evil_lol:
-
[quote name='Ewa&kumpel']Kurcze, ja to mam pecha. Zawsze dowiaduję się o wszystkim ostatnia... :shake:[/quote]Ależ zapisać się jeszcze możesz :evil_lol:
-
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
[quote name='evaxon']a wlasnie ze wczoraj nie siedzialam na dogo bo mnie wqr...:razz: no ja raczej kasy jej nie dam :roll: niestety musimy cos kupic:razz: tylko co?? i kiedy:/ tz narazie pracuje po 11-12 godzin :roll: ja w szkole jedyny wolny dzien to sobota przed impreza:angryy:[/QUOTE]No to zapowiada się... ciekawa sobota :lol: Po imprezie i zakupach będziesz lulaaaaaać... całą niedzielę :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='dbsst']czesc bardzo mało gadajaca kropkowa mamo :evil_lol: czy mnie sie wydaje czy Fidze wyfigowały dodatkowe piegi :cool3:[/quote]Cóż wszystko jest możliwe, ja nad wyfigowywaniem nie panuje do końca :evil_lol: [quote name='Paulina_mickey']witam:D:D:loveu:[/quote]Cześć roześmiana Paulo :multi: -
Witajcie :multi: Przeglądam sobie galerię Cerberkowej dogosiostry i musze przyznać że piękna z niej bestia, a ta fotka [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8750/komek9zz6.jpg[/IMG] to zwaliła mnie z nóg :loveu: Pozdrawiamy cieplutko :calus:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Koma']Hej! :multi: [IMG]http://images13.fotosik.pl/23/84afc6a89c67dbe5.jpg[/IMG] Co ja widzę? Psy mordercy :diabloti:[/quote]Witamy w naszej skromnej galerii :multi::multi: [quote name='Samturia']uff... super!!!!!!!!!! :multi:[/quote]Tez sie b ciesze :multi::multi: -
[quote name='Ewa&kumpel']Można by założyc stowarzyszenie anty....[/quote]Spóźniłas się - ono juz istnieje :evil_lol:
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
:: FiGa :: replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Prosze przekazać Mice buziaka :buzi: Bo choc walentynek nie praktykujemy - buziaka przekazać możesz :cool3: