-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak, jestem tego absolutnie pewna :) U mnie miałby tylko mnie, a u Jadzika jest jeszcze jej mama która go uwielbia ;) Przykro mi, to normalne, ale wolę żeby było tak jak jest niż żebym żyła w strachu czy mojemu tacie czasami nie odwali :roll: Mieszkam z nim tyle czasu a nie poznałam go jeszcze do końca wcale :roll: -
Cześć gaduły :cool3: Ja tez odliczałam dni to zdjęcia szwów... :cool3: Czas leciiii wiec zanim się obejrzysz już będzie po wszystkim :cool3:
-
[quote name='Guffi']ON jest biedny?! Popatrz na jego minę:obrazac:! A Ty takie niewiniątko, a do pinczerki_i_Gizmo też poszłaś pałką:evil_lol: .[/quote]To było dawno i nie prawda :eviltong::eviltong::eviltong: :mad: <-- taka niewinna minka, no czepiła się go wredna! :diabloti:
-
[quote name='fidelek2']Wczoraj Młody poszedł bardzo szybko spać, ja jeszcze troszke oglądałam cos tam w telewizji...w końcu zabrałam sie do pójścia do łóżka, idę do pokoju a tam w takiej oto pozycji Młody sobie śpi :p:p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7222/tn1000069sn8.jpg[/IMG][/URL][/quote] On po prostu zapragnął spać z mamą, ale nie chciał żeby to wyglądało że jest dzieciak, więc znalazł rozwiązanie - śpi i z mamą i u siebie :evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] A komu tutaj zależy czy choroba mnie wykańcza czy nie? Chyba najbardziej Azulkowej.[/quote]:eek3: :???: :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Sylwia ale o co chodzi z tym smsem??? czym Cię dobiła?[/quote]Mam tu przepisać tego smsa? Smsa pisanego stylem rozwydrzonego dziecka..?? Napwno tego chcecie? :-( [B]Guffi[/B] jakby nie było znam swojego tatę. Jemu za miesiąc może coś odwalić i powie "wyp** z tym psem" i co wtedy zrobię? Chyba juz lepiej zostawić go u Jadzika, ja co jakiś czas bede go widzieć, on będzie szczęsliwy :) Bo to chyba o jego dobro najbardziej chodzi, ja tam to przeżyję ;) -
[quote name='Guffi'] Ejej to ON-:mad: idzie z pałą, a nie ja:obrazic:.[/quote]Zwala na biednego Mada :angryy: No bezczelna no! :crazyeye:
-
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jaguś pokaż sie! -
[quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9022/tn1000070co6.jpg[/IMG][/URL][/quote] O juz są :multi::multi::multi:
-
[quote name='yewcia1']Właśnie, właśnie bluzeczka urocza ale Fotek Fidelkowych brak:cool3:[/quote]Bardzo dobra uwaga, bardzo dobra :razz:
-
Miłego spaceru ;) I czekamy cierpliwie na jakieś fotki :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jeśli cos w ogóle z tego bełkotu rozumiecie to bravo :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Rinuś']n ja tez nie rozumiem zabardzo ;/ u jakiego Jadzika??bo ja chyba nie znam calej histori... ;/[/quote]Ajj no dobra... Czabutka znalazłam ja i moja koleżanka - Jadzka vel Jadzik. Na samym początku mieszkałyśmy razem - Czab razem z nami, na weekendy był u mnie. Później, jak juz nie mieszkałam razem z Jadzikiem to Czab poszedł chwilkę do niej mieszkać bo moj tata na niego nie bardzo się zgadzał :-( Niedawno otrzymałam od niej pełnego rozpaczy smsa że jej tata wraca [jeździ po europie z jakimś towarem] i że Czab być u niej nie może. To ja rzuciłam się, wyprosiłam u taty by był u nas, napisałam do niej że zaraz po psa wpadam, a ta nagle że mam nie przychodzić, pies zostaje u niej... :mad: Dziś gadałam z nią na ten temat, powidziałam wprost "myślałam że to jest tez w jakimś stopniu tez i mój pies", a ta do mnie z ryjem że ona tez tak myślała, że tylko ona musi się nim zajmować... powiedziała też że jesli juz go dziś wezmę to ona nie chce go widzieć... :angryy: No więc postanowiłam że jak juz sie do jej domu przyzwyczaił, to niech mieszka z nią.. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak zostaje u Jadzika :shake: I jeszcze teraz dostałam smsy od niej, one juz totalnie mnie dobiły :placz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Schroniskowa żabcia... Właściwie żabek. ;-) Przynajmniej to maleństwo uśmiechało się i nie fuczało dzisiaj do chorej goni... :loveu:[/quote]A jak się żabek wabi..?? :razz: I nie gadaj że Gratka na ciebie fuczała, nie uwierzę :eviltong: Ilez razy mówiłam - [SIZE=6]nie wolno[/SIZE] [SIZE=6]Goni[/SIZE] [SIZE=5]chorować[/SIZE][SIZE=4]?![/SIZE] :mad::mad::mad::mad::mad: -
[quote name='fidelek2']Sylwia nie przejmuj się - Karolina tak prawie na wszystkich...na mnie to juz kilka razy szła z pałą :evil_lol:[/quote]:-o A nas jest dwie :razz:
-
[quote name='fidelek2']masz szczęście Sylwia że w porę się zorientowałaś :p bo już chciałam :-x to my również przesyłamy: dla Kropkowej, dla Czabika i dla Ciebie :iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/quote]:multi::multi::multi: Kropkowa otworzyła smętnie ślipka, po czym ładnie podziękowała przeciągłym burczeniem... [SIZE=1]Cholerka nie wiem jak mam nazwać dźwięki które Figowa wydaje gdy ktoś ją budzi :diabloti:[/SIZE]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cytuje z poprzedniej strony [quote name=':: FiGa ::']Wypuściłam psy, pobiegały sobie... Figa wróciła wcześniej więc ją wpuściłam, Czabkowi zamknęłam drzwi przed nosem :placz: Bo jesli ma tak być że ona go nie będzie za jakiś czas chciała to ja dziekuję :( Moge zmienić tytuł galerii, to już będzie z powrotem tylko Figowa galeria.. bez Czabutka :([/quote] Dlatego... :placz: -
Świetnie że rozmowa poszła całkiem dobrze ;) Dużo zdrówka :calus: :kciuki: I fajne fotki oczywiście mile widziane ;)
-
[quote name='_ChiQuiTa_'] No moze jakiegoś buraka bym i znalazła ale nie wiem czy tak łanego jak ty :D[/quote]No własnie dlatego to musi być ładny burak :diabloti:
-
Łaaaaa a to teraz będzie dużo fot :multi:
-
[quote name='Guffi']:mad: :diabloti:[/quote] Z pałą na dogokoleżanke? Z pałą?? :razz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Byłam dzisiaj w schronisku... Patrzcie co ufociłam, aż wstyd dodawac :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/42/7167f56dbfebc3ab.jpg[/IMG][/URL][/quote]A co to za żabcia?? :loveu::loveu: