Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Mi się tam bardziej podoba pierwsza fotka :-P [QUOTE][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/luty%202007/z%20kelinka/koziol1030758.jpg[/IMG][/QUOTE]Cudo ;) Birka jakby nie wyszła na zdjęciu to wygląda cudnie :cool3:
  2. Świetne filmiki i zdjęcia :loveu: ;) Po małym kroczku do celu - życzę Wam dużych postępów :) I gratki z 100 stronki ;)
  3. Hop hoppppp Kropeczko piękna :loveu:
  4. Cześć :cool3: Piękne zdjecia jeziorka i sesji "ganiamy kitkę" :loveu: Czarny potffffór :diabloti:
  5. [quote name='fidelek2']to Czabutek nie będzie z Tobą??? i nie będziemy mieli jego zdjeć ani wieści...? :placz: :placz:[/quote] Ja się nie poddam.. ooooo nie :angryy::angryy:
  6. Super wiadomości :multi:
  7. Nie wiem co mam już robić... :niewiem: ale zagadnę ja co do weta, ona zapyta "to kiedy jedziemy" a ja powiem "My? Przecież to [SIZE=5]TWÓJ[/SIZE]:diabloti: pies" a wiem że dziewczyna kasy nie ma a na zdrowiu Czabka jej zależy... Jeszcze bede próbować, bo... nie poddam się przeciez po tym wszystkim :shake: :chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw:
  8. [SIZE=6]Brryyyyy :loveu:[/SIZE] [quote name='fidelek2']tak Fidlak spędza niedzielę...:p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3606/tn1000069nq7.jpg[/IMG][/URL][/quote]O kurcze ale charuje :crazyeye: Nie zmęczył się?? :cool3: [QUOTE][img]http://img233.imageshack.us/img233/2522/tn1020232kh2.jpg[/img][/QUOTE] MOJE kolory :loveu::loveu: Swineczka kuzynki też cudna, a jak pięknie się z Fidlastym prezentuje :loveu:
  9. Edytko nie tylko Ty :cool3: Witajcie ;)
  10. [quote name='_ChiQuiTa_']Ja mam nadzieje że dłuuuugo bo coś nas zaniedbujsz :x[/quote]Jesli net pozwoli - nadrobię wszystkie zległości :eviltong:
  11. No to teraz co do tej złej wiadomości. 2 dni temu Jadzik napisała mi smsa o następującej treści "Mama pojechała po tatę, wraca już z trasy, co będzie z Czabem, wiesz że nie moge go mieć u siebie", to ja poleciałam do taty, oprosiłam się... [SIZE=4]zgodził się[/SIZE] :multi: No to wio z powrotem na górę, łapię komórkę i piszę do niej "mój tata się zgadza, zaraz tam po niego będę", zaczęłam się ubierać, a tu przychodzi sms "nie przychodź! Już nie ważne, on zostaje u mnie" :crazyeye: To ja jej na to "Ejj ale ja go chcę choć na kilka dni.." i już odpowiedzi nie otrzymałam... Próbowałam z nią rozmawiać na treningu, ale zawsze gdy zapytałam o Czaba zmieniała temat, albo wstawała i odbijała piłką, w ogóle mnie nie słuchając... martwię się bo Czabutka nie widziałam już 4 dni :shake: Co jest najśmieszniejsze? Z tydzień temu jak byłam piłkarzyka odwiedzić to powiedziałam jej że musimy z nim pjechac do weta, na co ona odpowiedziała "ale musimy się na niego zrzucić, ja nie mam kasy", no to ja Ok nie pozwoliłabym żeby tylko ona za Czaba płaciła... suma sumarum - pies jest jej, ale jeśli chodzi o wydawanie na niego kasy to pies jest też mój :roll:
  12. Czeeeeeść :multi: Mam neta, nie wiem czy to nie przypadkiem chwilowo, bo wczoraj tez miałam przez 30min a później przez resztę dnia już nie :mad: [quote name='Ewa&kumpel']To Ty wegetarianka jestes....[/quote]Od września :oops: Dopiero pół roku, więc nie ma jeszcze co mówić o wegetarianiźmie... [quote name='g_o_n_i_a']:-o :-o Spychasz mnie na złą drogę. :eviltong: Zostaje przy rowerze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]To wezmę kiedyś rolki do rzeszowa i będziemy pomykać - Ty na rowerze, ja na rolkach :p [quote name='_ChiQuiTa_']Dzieńdoberek :D No widze że ciotki sie rozwydrzyły i nadadane 3 strony nonon A Ty co tak długo w tym kościele ?:D mi sie wstawac nie chciało :diabloti: [I][B]I GRATULACJE !!! Z I MIEJSCA :bigcool::bigcool: [/B][/I][/quote]Dziękujem za gratki :multi: Z kościoła wróciłam jak już pisałam o obiedzie :diabloti: [quote name='haska_12']Ooo to mamy wegetariankę na forum :evil_lol: ..[/quote]:eviltong: [quote name='Ewa&kumpel']Czesc. Miłego dnia dla Was.. Co słychac po przerwie...?[/quote]U nas nic dobrego nie słychać, a nawet mam złą wiadomośc... [quote name='Yakubbo']Nic sie nie dzieje, nic nie slychac :P[/quote]Dokładnie :eviltong: [quote name='fidelek2']czeeeśśśććć :multi:[/quote]Siemaaaaa :loveu: [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeść i czolem :loveu::buzi:[/quote]Witamy :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobryy :buzi: Dogo już nam dziala, a Figusiowa pewnie dalej odcięta od netu :([/quote]Obecnie jest :cool3: Ciekawe na jak długo :placz:
  13. Idem na obiadek :cool3: Ziemniaczki surówka i jakieś mięso, a że ja mięsa nie jem zjem ziemniaczki i surówkę :evil_lol: I oczywiście wmiędzy czasie powarczymy z rodzicami na siebie, bo oni tego nie pochwalają :shake:
  14. Ledwo dała fotki to nagadały 6 stron :mad: Bryyy :)
  15. [QUOTE][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/74/anet1by0.jpg[/IMG][/QUOTE]Piękna mała :loveu: Ona się do Ciebie uśmiecha? To raczej wyraża "łaaaaa spadaj stara" :evil_lol:
  16. Że też właścicielka goldenki pozwoliła na kontakt z tym potworem :mad: Bo jak widać blondyna poddawała się Birce :evil_lol: Fotki świetne :multi:
  17. Bryy niedzielnie ;)[QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/25/a76e961d73d76fee.jpg[/IMG][/QUOTE]Tigra nie odlatuj, zostań z nami... :lol: A koleżanka - niczym chart :loveu:
  18. Dzień dobry :-P U nas jest snieg.. niestety.. :knuje:
  19. Samturia skąd ja to znam :evil_lol: Kropa co wieczór jojczy pod drzwiami na balkon by troche podrzeć ryja na samochody i psy przechodzące pod naszym domem :evil_lol: Bryyyy dzionek ;)
  20. [quote name='Ewa&kumpel']No czesc. Widze, ze u Was to ruch od samego ranka.[/quote]Sama jestem zaskoczona :lol: [quote name='haska_12']A mnie dawno nie było Ale juz jestem i jak bede miała czas to bede was odwiedzac regularnie :p[/quote]Cześc Wiolu, bardzo nam miło :multi: [quote name='ß@$!@']ja też będę regularnie Was odwiedzać :)[/quote]:multi::multi: [quote name='Guffi']A ja nieregularnie:evil_lol: No dobra, żartowałam:evil_lol:[/quote]:mad: :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Cześć Małpko Nie mam... Jestem ofermą. :eviltong: Nie nadaje się...:eviltong:[/quote]Aaaaj ja też jestem ofermą, rok temu wyrżnęłam łbem o chodnik, żyję :diabloti: [quote name='Rinuś']ale mnie tu dluuugo nie bylo :shake::shake::shake: szukalam Twojej galerii ale nie moglam jej znalezc a dzisiaj patrze ze masz w podpisie link...:roll::roll::roll:ale ze mnie ciemnota:roll::roll::roll: i wracaj juz z tego kosciola :eviltong::eviltong:[/quote]:siara: Wczoraj dodałam go do podpisu :turn-l: Juz jestem :cool3: [quote name='Samturia']Nooo Rinuś bo ona po mojej namowie go tam dała :smile:[/quote]Bezczelna :evil_lol: Przykładała mi nóż do szyi to co miałam zrobić :niewiem:
  21. Paaaa :calus: Wpadnę po kościele :-P
  22. Hop hop hop... a domku nie widac... :(
  23. [SIZE=5]BRY[/SIZE] :lol: Łaaa ile nas wredotków odwiedzio :multi::multi: [quote name='Yakubbo']Kule gdzie ty mieszkasz?? Na florydzie?? Ja tu dzis na lyzwach na dwie godziny bylem a ty mi z rolkami wyskakujesz :P Dobranoc [/quote]Mieszkam na Karaibach :evil_lol: Marzeniami... A tak serio to w pięknym i spokojnym miasteczku Grodzisko G. na podkarpaciu :diabloti: [quote name='Marta_Ares']ja tez chce wrescie na rolkach poszalec DOBRANOC SYLWUS :*[/quote]Ja juz dziś nie poszaleję :placz: Spadł w nocy śnieg :placz: [quote name='bonita'][SIZE=6][COLOR=lime]GRATKI[/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: [/quote]Dziękuję :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Ja też chce na rolki, tylko niech ktos mnie najpierw nauczy... :p Branoc :cool3:[/quote]Goniu a masz rolki?? :cool3: Nauczę Cię, masz to jak w banku :loveu: Skakanie po chodnikach, uciekanie przed panem władzą... :loveu: [quote name='fidelek2']dzień dobry niedzielnie :multi::multi: zapełniamy pusssssssstttttkkkkiiiiiiiii.......:eviltong: GRATULACJE WCZORAJSZEJ WYGRANEJ!!!!!!!!!!!![/quote]Witam i dziękuję :loveu: [quote name='Kamcia_14'][B][I]Mam ten program :multi:. A mogłabyś wytłumaczyć mi jak dodajesz te ramki ... co ? A masz polską czy angielską wersję programu ? [/I][/B][/quote]Mam angielską wersję. Image->Outside frame...-> ustawiam rozmiar 1 i kolor biały, a później jeszcze raz tylko że z czarnym :cool3: [quote name='diabelkowa']jaak mnie tu dawno nie bylo az wstyd!! :P a widze Yakubbo tu czesty bywalec ;P[/quote]Bo on to porządny człowiek nie to co Ty :diabloti: Mimo wszystko cześć :lol: [quote name='Marta_Ares']Czesc Sylwia wstawaj juz 10.15:mad: :mad: :mad:[/quote]Wstałam wcześniej :watpliwy: Ubieram się do kościoła :p
  24. Bezczelna :mad: Wiesz jak nie da się jej zmusić żadnym sposobem witaminek to trzeba niegrzecznie jej to po prostu do gardła wrzucać, ja tak robiłam z antybiotykiem bo za cholere nie chciała go zjadac, nawet w serku :mad: A właśnie - próbowałeś wciskać jej tablete w coś to suńka b lubi?? Ja np też kruszyłam witaminki i posypywałam po smietance, łaciata wszystko ładnie wylizywała :cool3:
×
×
  • Create New...