Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote][B][SIZE=5][COLOR=Red]WSZYTKIEGO DOBREGO (CZYLI CHŁOPAKÓW)[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]Jak można te dwie rzeczy ze sobą łączyć :crazyeye: Mimo wszystko dziękujemy... :diabloti: Brabina..?? :megagrin:
  2. Jak tam przebiega Wam tak znienawidzony przeze mnie dzień - 14 lutego? :cool3:
  3. [quote name='justys95']e...dziś jest "jutro" :D[/quote] Cóż za spostrzegawczość :razz:
  4. A ja wiem skąd :mad: Piękny "pies co wszystko chce niszczyć" :loveu: I taki mały precencik dla żonki, bo to przecież dzien zakochanych dziś jest [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/41/27783ba4d3eb6fab.jpg[/IMG][/URL]
  5. Bryyyy Fidlakowa Kasiu :multi: O zjadaniu mostów gadacie? :cool3:
  6. To prosze choć Gratkę wymiziac od cioteczki Sylwii :(
  7. [quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta]Kasiu, ja moge dać Ci troche kilo !!!! Poooookaż, pokaaaż !! [/COLOR][/quote]Taaak ja tez moge :lol:
  8. [QUOTE]Pogoń za piłką.Chyba podłoga była śliska i Figa szpagat zrobiła ;-). Śliczna ta Twoja kropeczka :smile:.[/QUOTE]Panele :diabloti:
  9. Jutro??:mad: :evil_lol: Trzymamy za słowo :cool3:
  10. [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/9353c06b9d0744dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/50bed6f6ebfc7917.jpg[/IMG]
  11. Pięknie się zapowiada :multi: Tylko Gratka zaostała bez kumpla :(
  12. [quote name='Guffi']Dokładnie, jeszcze by się chciało nasze kłótnie oglądać:diabloti:[/quote] Ehh żeby to tylko kłótnie :x [Edytko ukradnę na moment twoją emotkę :-P]
  13. [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/302dbb6ce63e01a7.jpg[/IMG] Figowa brzydal :evil_lol: [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/da5dbe0cf1e509e4.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/977a0a2ef642abfe.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/9bab46804c638842.jpg[/IMG]
  15. Figowa ma różnokolorowe latary :cool3: [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/0dd20ef06bfe695c.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/bea597f1bccc5bde.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Guffi']Hihi:evil_lol: Ale się roozzjechaałaa.[/quote]Co Ci sie rozjechało, bo ja nie w temacie :diabloti:
  17. Zobaczcie co moja siostra Figowej zrobiła, aż Figowa oczy z przerażenia szeroko otworzyła :mad: [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/8c48c9ae6ce039d1.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images12.fotosik.pl/24/d6f1a10f83f7f337.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/257eea8528673e22.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/30/c06b9f87e83985ca.jpg[/IMG]
  19. Te kropki na fotkach mnie dobijają :shake:
  20. [IMG]http://images12.fotosik.pl/24/d9b7e4dfe98fb585.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/e40eee0f3f987235.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/24/3bb2d87600b14d11.jpg[/IMG]
  21. A kto się z gonią nie liczy?? :mad: :mad: Zaraz jakieś fotki wykombinuje ;)
  22. Pozjadło nasze posty :mad:
  23. No i pozjadało posty :mad:
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Będąc najmłodszym dzieckiem nie ma się siły przewagi w takim stadzie... :( Moje zdanie sie nie liczy. :shake: Figusiowej trzeba kupić nowe rolki, o :p Fotki :multi:[/quote]Mojego posta zjadło, nie wazne :p Dlaczego Goni zdanie się nie liczy co? :razz: Co jak co ale ja [SIZE=5]zawsze licze się[/SIZE] ze zdaniem Goni :razz: A fotków nie ma co dawać bo i tak je zje :p
×
×
  • Create New...