Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. A!:wallbash: Dla Kasi tez buziak :buzi: :lol: :lol: :lol: :lol:
  2. [quote name='Guffi']Ostrzegaliśmy jego właściciela, że jak na to będą pozwalać(aby uciekał) to w końcu ktoś go ukradnie:shake: .[/quote]TO mają juz jednego chętnego :diabloti:
  3. [quote name='haska_12']Hej Figuśkowa :) Co tam u was? Figa dostała walentynke od wielbiciela:evil_lol:?[/quote] Dostała - kilka postów wyżej... ;) A tak ogólnie to najgorsze walentynki jakie w życiu miałam :-(:shake:
  4. Usmiech Pysi z buzki nie znika, widac że się sobie b podoba :cool3: Pysiu, a nie dałoby sie tak wyciągnąć łapki przed siebie, odwrócić aparata do siebie, uśmiechnąc się ładnie i zrobic zdjęcie na wyczucie?? :lol: Nie będzie wtedy odbitego flesza w lustrze... Albo wiem - poproś Karola o to :evil_lol:
  5. Oooo Edyta przylazła na dgm :multi: :cool3: [quote name='CZIKITA :D'] [I][quote name=':: FiGa ::']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Edyta nawet nie próbuj :mad:[/quote][/I] hmmm... nooo dobra :diabloti:[/quote]:mad: No chyba że znajdziesz jakiegoś ładnego buraka :-P
  6. [quote name='kamila-dog'] Dzieki :p To jeszcze 1 :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img486.imageshack.us/img486/7706/picture1791xh3.jpg[/IMG][/URL][/quote]Padam :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  7. Jak się siedzi po dogomaniach pół nocy to się wstaje niewyspanym :mad: :evil_lol: Nic dziwnego :-P Wesołej zabawy na tej 18 :megagrin: Ja się nie zastanawiałam co dac kuzynowi - dałam mu kase, niech sam wyda je sobie na co mu się podoba :-P Nie ma to jak pójśc na łatwizne :evil_lol:
  8. [quote name='Chefrenek']Tych samych kartek???? Nie wiedziałam (teraz już wiem).[/quote]Wiele osób dostało bany za takie coś a temat o tym jest np [SIZE=4][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35883&highlight=SPAM"]TU[/URL][/SIZE].[/SIZE] A [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23013&highlight=spam%C3%B3w"][SIZE=5]TUTAJ[/SIZE][/URL] pokaźna kolekcja spamów :diabloti: Ja nic przeciw temu nie mam by do posta dorzucić "wesołych świąt, ale jakby wszyscy tak zaczęli chodzić po galeriach i tak spamować to byłby tu niezły burdel :diabloti:
  9. Jak imageshack nawala to polecam [url]www.imagemule.com[/url] <- działa dużo szybciej niż imageshack ;) FOtki świetne :multi:
  10. [quote name='evaxon']czesc Figusiulki:cool3:[/quote] Cześc Tigerki ;)
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Przykre to wszystko... :( Wiem, ze moze to nie jest najlepsza chwila, ale dla Misia przyniosi gonia misia - walentynkowego. I dziękuje za zimowe serduszko. :buzi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/42/d065c0879742b72f.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dziękujemy z Figulką za misia :(
  12. Wypuściłam psy, pobiegały sobie... Figa wróciła wcześniej więc ją wpuściłam, Czabkowi zamknęłam drzwi przed nosem :placz: Bo jesli ma tak być że ona go nie będzie za jakiś czas chciała to ja dziekuję :( Moge zmienić tytuł galerii, to już będzie z powrotem tylko Figowa galeria.. bez Czabutka :(
  13. [quote name='gabryska']Zakładamy klub antywalentynkowiczów? :lol:[/quote]Ja się do niego zapisuję :diabloti:
  14. [quote name='Chefrenek']A dlaczego mod ma wpaść?[/quote] Doniosę :evil_lol::evil_lol: [SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]Żartuję[/COLOR][/SIZE] ;) [SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]Przeciez wklejanie kartek po wszystkich galeriach jest zakazane, ciii...[/COLOR][/SIZE] :diabloti:
  15. [quote name='malawaszka']aleś sobie sama zrobiła :diabloti: WSTAWIĆ??????? :p[/quote] Wstawiaj :cool3::cool3:
  16. [quote name='kamcia_14'] Te foty deedkuje TYLKO I WYŁĄCZNIE TOBIE FIGUŚ :loveu:. [/QUOTE]Słyszycie?? :mad: Nie pozwalam się Wam na nie gapic :x Piękne :loveu: Sunia Twoja to prawdziwy skarbek, nie dziwię się że ją tak zazdrośnie przed nami ukrywasz :cool3:
  17. Nie podoba Ci się? Nie znasz się i juz :cool: Wg mnie jest świetny ;)
  18. [quote name='anka11'] tak tak... wlasnie ... juz chcialam to wczesniej powiedziec ...ale teraz akurat mi ise naprawilo.... no to fajnie ze jest i CiebieCzabik :p[/quote]Takkk i już Figowa nie daje mu spokoju, ciągle go zaczepia :diabloti: amory... :p Własnie sie zastanawiam co ja mam zrobić.. Bo kto wie czy mojemu tatkowi nie odwali i nie będzie mi go kazał za tydzień/miesiąc oddać :shake: A Jadzikowa sie zbuntowała że chcę go do siebie :angryy: i powiedziała "Dobrze, ale ja już go z powrotem nie chce" :placz: Niech na zawsze zostanie u Ciebie.. Więc nadal stoje w kropce... Mieszkamy praktycznie 50 metrów od siebie, więc czy to duża różnica w którym domu Czab śpi? Lepiej dla niego byłoby być w jednym konkretnym miejscu?
  19. Ojj niech tylko wsciekły mod tu wpadnie :diabloti: Ja tam wolałabym kwiatka zobaczyć przed zakupem dokładnie, kto wie co się z nim w czasie przesyłania może stać, wszystko :roll:
  20. No własnie zamiast tego drinka - foty z dedykacją[SIZE=5] tylko[/SIZE] dla mnie :cool3: Poprzedzę wasze pytania - [SIZE=3]TAK, jestem samolubem[/SIZE] :diabloti:
  21. No więc.... GDZIE FOTKI? :cool3: No dobra, nie naciskam już :-P
  22. [quote name='justys95']a tak mi się jakoś powiedziało :diabloti:[/quote]No ja myśle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Świetny ten napis :crazyeye: :klacz:
  23. Prosze przekazać Fidlakowi i Łukaszkowi po buziaku od dogowielbicielki Sylwii :loveu: :buzi:
  24. [quote name='Kamcia_14'] [B][I]Tak :multi: :multi: . Nagrodą jest jutrzejsza balenga z okazji moich URODZIN :multi: :multi:[/I][/B] . [B][I]Tobię postawię drinka a innym nie :eviltong:[/I][/B][/quote] :sweetCyb: [SIZE=3]SŁYSZYCIE??!![/SIZE] [SIZE=5]Słyszycie?? :eviltong: :multi::multi::multi::multi: [SIZE=3]ALe obawiam się że będą przeszkody - reszta strzeli focha, a ja nie piję[/SIZE] :eviltong: [/SIZE]
×
×
  • Create New...