Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. O ile wiem Figunia ma swoje allegro tu [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164330446[/URL] [B]maciaszek[/B] dziękuję, nie wiem dlaczego nie widziałam wcześniej tego posta ;)
  2. Dziewczyny powiedzcie jeszcze gdzie mamy pieniążki w razie możliwości wpłacać - chyba że gdzieś w wątku jest już taka informacja to go przekopię zaraz i poszukam ;)
  3. [quote name='maciaszek']Witajcie fani Dalmatów :) Może znacie kogoś kto mógłby i chciał pomóc tej bidzie?: [URL]http://www.allegro.pl/item166139095_pomocy_piekny_dalmatynczyk_blaga_o_dom_.html[/URL][/quote] Ta bida zaginęła :placz: Nie wiadomo czy się znajdzie :-( ALe jesteśmy dobrej myśli...
  4. [quote name='fidelek2']dobrze że ma też Was :loveu:[/quote]Dwie łajzy które o nim na 4 miesiące zapomniały :diabloti: Lepiej trafić szczylek nie mógł :diabloti: [SIZE=5]Papa :calus: [/SIZE]
  5. Do zobaczenia za jakis czas - idziemy na spacera z Kibisiem i Czautkiem ;)
  6. Kasiu probowałam :shake: Powiedziała że nie ma o czym rozmawiać bo ona go z łańcucha nie pozwala spuścić, bo ucieknie albo pod samochód wpadnie :roll: Choć tu jest fakt - raz mi na spacerze zwiał to pędził przez ulice przed siebie, posesja nieogrodzona więc... :shake: Teraz się będziemy starać by z powrotem był taki piękny jak na wakacjach, bo tak jak było dziś być nie może :roll:
  7. Ależ się psica błyszczy w tej ciemności :cool3: Cześć faflunie ;)
  8. Cześć Kasiu ;) [quote name='fidelek2'] do tej pory zjadłam tylko 5 sztuk :p :p i jeszcze w domku czekają na mnie kolejne......pączki to bym mogła jesć codziennie i cały czas :eating:[/quote]Ja zjadłam 1 i mam dość.. :eviltong: [QUOTE][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2271/tn1000099jf1.jpg[/IMG][/QUOTE] Macie nowego psa?? :razz: Coś Ty mu zrobiła :crazyeye: TOZ! TOZ! TOZ!!!!
  9. [quote name='dbsst']a oto nowa moda budząca uznanie na moim osiedlu (no może z uznaniem to przesadziłam zaciekawienie i kręcenie głową co najwyzej budzi ;)) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/46/f16533858ee56e9d.jpg[/IMG][/URL] postaram sie wstawić zdjęcia Szpili w ciuchu :cool1:[/quote] Coś wiem o tym kręceniu głową i zainteresowaniu ciuchem :diabloti: I napewno nie zapomnę chłopaka jadącego na rowerze, który sie na łaciatą zagapił i wjechał w barierke na moście :crazyeye: A ja bezczelnie rechotałam, w tym wypadku po prostu nie mogłam się powstrzymać :lol: Teraz jest luty więc ludzie mogą patrzeć pod kątem zima-ubranko, łaciata była ciachnięta końcem kwietnia - pogoda piękna, a tu jakaś smarkata spaceruje z kropkiem poubieranym w dziwne stroje :shake: Powariowali czy coo :shake: Zdjęcia Szpili w ciuchu mile widziane :razz: Co do zdjęć - ta to ma dobrze :razz:
  10. [quote name='Guffi']Ja też:lol: Ale ogólnie, to nie mam ulubionego rodzaju muzyki. Jedna piosenka mi wpadnie w ucho, inna nie. I aż wstyd się przyznać, ale nie znam żadnych wykonawców, ani utworów:lol: .[/quote] [CENTER]Ja także słucham tego co wpadnie w ucho, niemam jednego okreslonego rodzaju :razz: No ale mam swoje ukochane zespoły, ich piosenki nie nudza mi sie wcale :razz: [/CENTER]
  11. [quote name='Samturia']biedna Edytka :( Dziękuje za pączysie, pyyyszne... dzisiaj po obiadku ide do babci bo smażyła :loveu:[/quote]Tyyyy przyniosłabyś tu nam kilka a nieee... :-( Samolubie wstrętny :evil_lol:
  12. Twist jest świetnie umaszczony :multi: Tylko troszkę o niego zadbać i pies jak ta lala :cool3:
  13. ALez Kumpel ma ogromnego kumpla :crazyeye:
  14. Uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia, głównie ze względu na wiecznie rozwiane uszy Biry :multi: Ilez ona ma tych zabawek :cool3:
  15. [quote name='Cali']Proponuje dzis nie liczyc kalori i dac troszke czadu z tymi paczusiami-w koncu to jeden taki dzien;)[/quote] Ajjj tam to innego dnia już nie można kupić sobie 15 pączków i jeść do upadłego?? :razz: Witajcie dziś Edytki i Tinki :razz:
  16. [quote name='pidzej']Figa wraca. W piątek o 18stej jedzie do hotelu. Pani stwierdziła, że dopisze sobie jakiś punkt i skreśliła sterylkę- i twierdzi, że tak wolno a Figa MA MIEĆ SZCZENIAKI. Było bardzo niemiło. Moja wina, dom niesprawdzony. Nadaje się do czarnych kwiatków. Doba w hotelu to 8 zł. Prosimy o wpłaty. Przeniesienie i zmianę tematu. Figa szuka domu.[/quote] To jakiś koszmar :-(
  17. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4228/dsc06753hb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2185/obraz015mb5.jpg[/IMG]
  18. Troche za duże :lol: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4074/dsc06702gk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2294/dsc06743vx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/9695/dsc06749tw3.jpg[/IMG] [URL="http://img244.imageshack.us/img244/9695/dsc06749tw3.jpg"][/URL]
  19. [quote name='Pianka']Tak chcemy więcej:multi:[/quote] Ale to przeterminowane fotki, dzis nie wzięłam nawet aparatu, nie było czasu na focenie :shake: [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/8851/obraz005bo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6482/obraz008kb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5034/dsc06649sm4.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Guffi']Ojej. Misiaczek prześliczny:loveu: :loveu: :loveu: !!![/quote]Nom śliczny... [SIZE=3]był[/SIZE] :lol:
  21. Chcecie więcej Miśkowych fotek?? :cool3:
  22. [quote name='fidelek2']ale fajny z niego kudłatek :loveu::loveu: a jak on sie teraz miewa? czy bardzo źle tam ma? nie chodzi o smrodek.....;)[/quote]Ajjj KAsiu nie pytaj, jest w podobnym stanie jak na początku, jesli nie w gorszym :placz: Nie masz pojęcia jaka jestem zła na siebie... :angryy: Tyle pracy - to wszystko na marne! [quote name='Rinuś']jejku jaki on sliczny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czemu jest na lancuchu?? :-([/quote]To nie mój pies, jeśli byłby mój to nie mieszkałby na łańcuchu :shake: Ja na to wpływu nie mam, jedyne co mogę dla niego zrobić to wyprowadzić na spacerki, a on nimi żyje.. nie macie pojęcia jak się cieszy jak widzi mnie niosąca smycz :multi:
  23. Jeszcze dwie [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5408/obraz3430ue.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/2792/obraz3580wb.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Pianka']Misio:loveu: :loveu: A ja chyba już oglądałam jego zdjęcia na innym forum:razz:[/quote]Tak, na Pieskim swiecie ;)
  25. Jeszcze kilka zdjęć Miśka :cool3: [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6373/obraz0939hc.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8205/obraz0089le.jpg[/IMG] Tu jak Misko żyje [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/2916/obraz0111zg.jpg[/IMG] Teraz jest tam błoto... [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/5279/obraz3004wb.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9579/obraz004rz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/4658/obraz3039jv.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/8263/obraz032if8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...