Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. A czy my ją zaśmiecałyśmy? Pilnowałyśmy tylko...
  2. Jaką łapkę? Noge dziecko, nogę..
  3. Ja ide spać ok 24, zasypiam ok 1, a budzę sie o 12 :lol: O której dziś.. tfu tfu [B]wczoraj [/B]wstałaś? :lol: Ja wymiękam? :mad: Nie ma mowy, bede tu dłużej niż Ty :-P
  4. ... okrutne i złe ... Ale my już się będziemy zbierać, wiecznie tez nie możemy tu siedzieć nie? :lol:
  5. A raz mam taką :cool3: [img]http://www.imagemule.com/uploads/tap1D1TR.jpg[/img]
  6. ...żeby sie nie zakurzyła, wesz jak jest z tymi galeriami :lol:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Faktycznie, nie mam zielonego pojecia co to za sierota..:niewiem: .[/quote] Sierota - dobrze to ujęłaś :diabloti:
  8. Tak tu cieplutko, przytulnie i miło :evil_lol: Dobranoc :lol:
  9. I jak Ty dajesz rade wstawać tak wcześnie? :crazyeye:
  10. [quote name='g_o_n_i_a']I to sobie nie wyobrazasz jak... :-o[/quote]ALe my tu offa biednej dziewczynie robimy :evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Tak mysle, zawsze Cie wszyscy "rozchwytują". :cool3: No ciekawe z kim. :placz:[/quote] Wszyscy?? :grin: Kto?? :evil_lol: Nie znasz, więc co Ci będę tu pisać :razz: jej inicjały to G.M., napewno nic CI to nie powie więc... :eviltong:
  12. Cała noc przed nami :evil_lol:
  13. Dziekuje :multi: Nawet nie zauważyłam :lol:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']O mosz :-o[/quote]Zdziwiona? :razz:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Wszystko przed Toba[/quote]Tak myślisz?? :razz: Ale jak i tak wolę pisac z kimś innym... :oops:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Echh... :placz:[/quote] No dooobra, ja tez będe łaskawa :p
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Zmykam stad, nie bede juz wlazic o... :placz: :evil_lol:[/quote]:multi: No nareszcie da mi spokój :evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='_ChiQuiTa_']z przyjemnoscią :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/quote]NIe pozwalam :mad:
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Juz nic nie pisze, bo udajesz, ze nie czytasz. :shake: :p Nie bede budzic, o... Zreszta teraz pewnie duuuuzo loodkow z watku Justyny do Ciebie pisze... :placz:[/quote]:lol::lol::lol::lol: Nikt jeszcze nie napisał :placz::placz:
  20. Patrzcie jaką mam smerfną tapetę :multi: [img]http://www.imagemule.com/uploads/uganda_krowa7jtL.jpg[/img]
  21. [quote name='_ChiQuiTa_']wiecie co kochane ja zaraz musze leciec wiec se nie pogadam z wami.. ide bo tatuś przyjechał oh jak sie ciesze.... hm[/quote]A jak tatuś przyjechał to trzeba iść :razz: Do zobaczenia :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']A potem bedzie na mnie... :shake:[/quote]I bardzo dobrze :evil_lol: [quote name='dbsst']nie dość ze MILCZEK to jeszcze WREDNY czemu nie maja na mnie nie robic wrażenie co ja nie mam gustu czy co :diabloti:[/quote]Bardzo możliwe :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='g_o_n_i_a']O :multi: Goopek dziekuje. Wybacz :modla:[/quote]Zastanowię się :p
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Jupi!! :multi: Czemu mnie to nie dziwi? HA![/quote]Bo nas też to nie dziwi?? :evil_lol: Nie no... może czasami bym żalowała że nie ma mnie kto budzić o 3 w nocy :p Edytko :cool3::cool3: Jakis cichy wielbiciel :cool3::cool3:
  24. [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]Dobra nie mów... niechce wiedzieć :evil_lol: [COLOR=YellowGreen]a ze to :eviltong: [COLOR=DarkOrchid]No pewnie... a skad to znasz :p[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/quote][COLOR=Red]I masz rację :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=SeaGreen]a dlaczego..?? [/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]Bo ja sama jestem skromna, miła, inteligentna, cudna, wspaniał... wiec skądś to musze znać :diabloti:[/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']A zobaczymy, kto bedzie najgłużej, o. Nie piszesz, nie dzwonisz to bede Ci galerie zapychac moimi glooopimi wiadomsciami :evil_lol:[/quote]A zapraszam :evil_lol: Chętnie poczytam te gooopie wiadomości :cool3:
×
×
  • Create New...