Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Bry Kasiu :multi: Na aparat czekamy, ale możesz przeciez napisać co tam u Was? Co u Łukasia :razz:
  2. Świetny papug :multi: Charlie zdecydowanie :evil_lol: Sharon nawet odpoczywa z zabawką w zebach :evil_lol:
  3. Wszystkie bokserki to takie wariaty i przylepy że głowa mała :evil_lol: Piekny pręgusek :D
  4. Czytałam ten temat, mam nadzieję że uda Wam się wspolnie problemy pokonać i szczerze trzymam za Was kciuki :) Ojj co ja bym dała żeby w mojej okolicy był szkoleniowiec, a jakby jeszcze se rodzice dali to bym umarła ze szczescia :lol:
  5. Kuba i będzie cos z tymi fotkami? :eviltong: :evil_lol: Czy Zuza też jest taka chuda w uszach że każda obroża, bez względu na zacisnięcie, zlezie jej z szyi gdy ona tego zapragnie? :lol:
  6. Cześć :multi: I jak tam Brutuskowa łapka?
  7. [IMG]http://images21.fotosik.pl/263/1aa653a83e3b960e.jpg[/IMG] Papug :multi: Taka kuleczka :loveu: Niebieski bardziej trzyma figurę :lol: Azulkowe fotki są super :multi:
  8. [quote name='psiulka']:evil_lol: To nie moja wina, że masz na imię Sylwia :evil_lol: Nie wiem co Ci przeszkadza w słowie Sylwunia no :shake: A o którym zdjęciu mowa? O tym z panem od WF-u? :loveu: A więc mam szansę :razz: :lol: [/quote]W imieniu Sylwia mi nic nie przeszkadza, ale w zdrobnieniu [SIZE=1]Sylwunia[/SIZE]:mad: owszem :mad: Już wolę Syla, jesli musisz :eviltong: Mowa o zdjęciu rolek :eviltong: Taaa, marną :evil_lol: [quote] 10 metrówka kosztuje około 20 zł z niej na pewno by się nie zerwało psisko :evil_lol: A co z tą panią Miśka co mi pisałaś :-( [/quote]10m to sobie możesz wsadzić :eviltong: To za mało na tego diabła, a do tego kasy brak :shake: [quote] Ojej jakie śliczniusie fotki Tak sobie przypominam te czasy jak dopiero co znalazłaś Czabiego...Widać znaczną poprawę jego sierści i uśmiechu [/quote]Ja różnicy nie widze, no może w zachowaniu - wycwanił się i zrobił się odwazniejszy :oops: [quote][COLOR=purple]Dawaj te foty z kąpieli, bo inaczej... :-x[/COLOR][/quote]Bo inaczej?? :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Bryyy Ale cudniaste fotki łaa :loveu: Padłam z zachtywu :loveu: [/quote]Łaaa Gonia :multi::multi: Dziekujemy :multi::multi: [quote name='Czarna_Owieczka']Jakie fotki :loveu: mmm, Figa w ogródku ładnie się komponuje :p A Czabi z tymi kwiotkami wygląda dość kobieco :cool3: [/quote] Ja Ci dam kobieco, no! :mad: :evil_lol:
  9. [quote name='_ChiQuiTa_']Noo to niedobzie... trzeba sie bawić :D:diabloti:[/quote] Tia :diabloti::diabloti:
  10. Wiecie z tego co zaobserwowałam to psy częsciej śpia z kołami do góry niż suczki :evil_lol:
  11. [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1188/pict0125tq0.jpg[/IMG] Cudne pyszczydło :loveu: Komkolot :grin: Komka świetnie lata :multi: A to Komka o Atosika zazdrosna jest? :cool3:
  12. Cześć Martuś :multi: To jest Miśko ;) Nie chce mi sie po ran n-ty pisac co to za pies :evil_lol: [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/7852/dsc08130yy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9971/dsc08134rn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1623/dsc08214ci8.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3417/dsc08237kp7.jpg[/IMG] Tyle na dziś :bye: Lece spać :evil_lol: Branoc :sleep:
  13. [quote name='Samturia']elo elo! dawno mnie tu raczej troche ten tego nie było.. pzdrowiam[/quote]Samturia wybacz, ale za każdym razem gdy nas odwiedzasz piszesz to samo :roll: [quote name='fidelek2'] Tylko jedno ale za to wystarczająco sycące :loveu::loveu: :eviltong: On jest cudowny :loveu: Ja go chcę!!!!!!!!!!!!! A zdjęć z kąpieli Ci nie podaruję ;)[/quote]Gdybym wiedziała że Miśko nie będzie świrował to spróbowałabym go spuścić.. ale nic z tego :shake: Ostatnio sie wycfaniłam, wzięłam dłuugi kawałek zwykłego sznurka i przywiązuję go do płota a on biega sobie jak gooopek :diabloti: Dziś mi się z tego sznurka zerwał :mad: i pomyslał sobie że zapoluje :mad: na kurę... Biedna straciła jedynie piórka w ogonie, na szczęście w porę go od niej odciągnęlam :oops: Wszystkiemu przyglądał się ze złością na twarzy właściciel kurki, sasiad miśka.. Boję sie że coś może mu zrobić :shake: ale jednocześnie też cieszę :diabloti: bo mówiłam mu już kiedyś by se kur pilnował bo łażą Miskowi pod nosem.. I trawka w ogrodzie Miśka jest zasr** :angryy:
  14. [QUOTE] Sylwia Tina nie lubi głośnej muzyki ;-)[/QUOTE]I doskonale ją rozumiem :evil_lol: Ja na ostatniej dyskotece byłammmmmmmm... :hmmmm: Na początku 1 kl gimnazjum :evil_lol:
  15. Lalunia to taka z Ciebie sztuka :mad: Wcale sie nie dziwię że właściciele tamtego psa byli przerażeni, Lala do małych psów nie należy :lol: Musisz uważać, bo kiedys to może skończyc sie tragedią :shake: Moja sucz ma dwóch zacietych wrogów, gdy wychodzę z nią to mam oczy szeroko otwarte :lol: I tez nie wiem z czego ta niechęć sie zrobiła, na początku łobuzowała z tymi psami, a od pewnego czasu zarówno ona jak i tamte psy pienią sie na swój widok:niewiem:
  16. No więc, tylko i wyłącznie DLA KASI :diabloti:, Miśko :eviltong: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7831/obraz037sy3.jpg[/IMG] Mam jeszcze duzo jego fotek, jak je powrzucam to dam też te nowe - z kapieli :evil_lol: A teraz ja spadam, jutro mam sprawdzian z matmy :shock: :bye:
  17. [quote name='psiulka']A jakżeby inaczej, kochana Sylw[COLOR=red]uniu[/COLOR][COLOR=black] :diabloti: :evil_lol: [/COLOR] Dawaj foty bo dostanę zawału, będziesz mnie miała na sumieniu :cool3: Ja na komie nie mam netu - chamstwo :evil_lol: Ale Ty masz śliczne rolki :multi: Moje takie obdarte xD PS. Ma żonę?? :razz:[/quote]Ilona ja się do Ciebie nie odzywam :placz: O! Wiem! Nie dam fot :obrazic: To zdjecie było robione na początkuwakacji 2 lata temu :loveu: Żony nie ma :shake: Bo predzej by ją pożarł :shake:
  18. Ilononeczko :mad: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/45/k2fh4.jpg[/IMG] To są moje miłości :loveu: Poprzednia fotka znikła :shake:
  19. [quote name='Rinuś'][B][COLOR=DeepSkyBlue]no mam łózko wzdłuż ściany :) ale dalej nie wiem jak to zrobić :evil_lol: może nie będe nawet próbowała bo ja w sumie zamiast ściany to mam taką tekturę :P i jak walnę to może się rozwalić :evil_lol: no to Misiek niedługo będzie Ci kradł każdą zabaweczkę:eviltong:[/COLOR][/B][/quote]A ja mam płyte gipsową i w miejscu gdzie rąbłam jest lekkie wgłebienie :roflt: [quote name='Rinuś'][B][COLOR=DeepSkyBlue]ah to jest ten cały Misiek :D fajny z niego psiul :loveu:[/COLOR][/B][/quote]Dziekujem w jego imieniu :multi: [quote name='psiulka']Och nie gniewaj się Sylw[COLOR=red][B]uniu :evil_lol:[/B][/COLOR][COLOR=black] Nie potrzeba mi lekarza xP A Ty sobie nie pozwalaj - co to to nie! :evil_lol: [/COLOR] A skąd mam wiedziec kto to Misio jak mi nic nie mówiłaś :mad: Masz więcej fotek tego facia? xD Nie wiesz czy on ma żonę :-D Masz fotę rolek?? xD PS. Nie no, nie nawidzę tej mojej klawiatury na telefonie xP Sprawia, że odechciewa mi się pisac :evil_lol: Buzi :buzi: :buzi: :buzi:[/quote]Masz [U]P-R-Z-E-R-Y-P-A-N-E-![/U] :mad: Nie odzywaj sie do mnie :obrazic: O miśku pisałam w Figowej galerii jeszcze na pś, 1,5 roku temu :mad: A fotek mam duuuuuuuuuuuużo :loveu: Piszesz z komy? :cool3: Ja weszłam na neta raz, zjadło mi 5zł i się zdenerwowałam :mad: Więcej nie będę próbować :shake: Fote rolek dawałam BOBIE! :mad::mad::placz::placz: Jesteś okropna :placz::placz: Fotki pozmniejszam i tu wrzucę :cool3:
  20. Acha i tak.... Ale to tylko dla odważnych ostrzegam :evil_lol: Strona ze djęciami ludków z mojej klasy, ja na szczescie jestem na niewielu zdjęciach [pousuwałam większość :diabloti:] [url]http://losportowa.fotosik.pl/[/url] Ostrzegałam jakby co :evilbat:
  21. [quote name='fidelek2'] Sylwuś nie mów tak, wszystko sie ułoży :glaszcze: Każdy z Nas kłóci się z rodzicami i potem żałuje wielu wypowiedzianych w gniewie słów....[/quote]Ech żeby to były jeszcze takie zwykłe kłótnie.. :shake: No nic, żyjemy dalej.. Dziekuję :buzi: [quote name='psiulka']Sylw[COLOR=red]unia :diabloti: :multi: [/COLOR][COLOR=black]Pamiętaj, że ja zawsze będę odwiedzac Twoją galeryjkę i że zawsze możesz na mnie liczyc :calus: Nie odpisałam na esa, bo mi się nie chciało, ale popiszemy pewnie tak pod wieczór :evil_lol: Kochana, robisz śliczne zdjęcia, oby tak dalej :multi: Śliczny słoniczek :loveu: A ten piesek to czyj on jest? A Sylw[/COLOR][COLOR=red]unia[/COLOR][COLOR=black] (:evil_lol: ) tak ślicznie wyszła na zdjęciu z "Panem od WF'u" (czyżby :lol: ). Nie no ja Cię o nic nie posądzam.[/COLOR] PS. Ja też chcem na rolki :loveu: Jaki masz model :cool3: Buziaczki od Iloni ^^[/quote]Jeszcze jedna SYLWUNIA i masz przechlapane :mad: No widział ją kto! :x Sama leniwa jest a na mnie krzyczała że nie odpisuje :evil_lol: że JA robię śliczne zdjecia? :crazyeye: Iloneczko :diabloti: czy aby napewno dobrze się dziś czujesz? Nie potrzeba Ci lekarza? :cool3: Piesek? Jaki piesek? :lol: Miśko? NIE WIESZ KTO TO MIŚKO?! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Ajj tak, mój pan od wfu jesy śśśśliczny :cool3: [URL]http://images20.fotosik.pl/276/114a359147a145d5.jpg[/URL] No nie? :mad: Moje rolki to 5 letnie wstrecioszki firmy K2 :loveu:
  22. Piekne zdjęcia :multi:
  23. Facet ktory kocha psy.. :loveu: Tylko gdzie ja takiego znajdę? :hmmmm: [QUOTE][B]Wyobraź sobie[/B] - sesja trwa, Vega (ta zółta) trzyma Gorylka na głowie, ja cykam zdjęcia, wchodzi mój mąż i coś mówi, trwa to sekundę, on idzie sobie, ja wracam do fotografowania..., ale zaraz..., Gorylka... NIE MA!!! Vega = gUpia mina... Znam ją... - Nędza! - "ODDAJ GORYLKA! W tej chwili!" :mad: - uff... wypluła... :evil_lol:[/QUOTE]:roflt: :roflt:
  24. Pianko :calus: Idem już się położyć, choć i tak nie zmruże tej nocy oka :( Pokłóciłam sie cholernie z tatą, co ja poradzę że żyję.. :( Czuję się podle.. Dobranoc.
×
×
  • Create New...