Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ojj dziewczyny nie jesteście chyba świadome tego co tu wypisujecie :evil_lol: Hmm ciekawe co bardziej by was wkurzyło... to że trzeba namęczyć sie 5 min by odpiąć go z łańcucha bo debil ciągle skacze? Tego że jak juz uda się go odpiąc to biegnie przed siebie z takim zamiłowaniem że martwicie sie czy się nie udusi, przy tym zastanawiając się jak długo zniesiecie ból wykręcanych rąk? :diabloti: Czy może tego że jak się do was zblizy to odwracacie głowe by nie czuć..? Czy tego że jak juz się napodnieca otoczeniem to zaczyna zabawiać sie z waszą nogą...? Ja rzadko kiedy sie denerwuję, ale wierzcie mi - przy Misku wiele razy miałam mordercze myśli i gdyby nie ten zapach juz dawno [pomimo tego że jestem wegetarianką] byłby na grillu.. Wróciłam z rolek :multi: Dzis przesadziłam, za duzo chciałam osiągnąć... a jak narazie dorobiłam sie okropnych bólów całych nóg, a tę noc pewnie spędzę wijąc sie z powodu skurczów obu łydek.. Ale fajnie było, nie powiem :multi: Co tam że pod koniec ostatniego odcinka doczołgałam się prawie na czworakach do przystanku i 2 razy ledwo zwiałam sprzed maski samochodu :evil_lol:
  2. [B]Zrobiłysmy to.. wykąpałyśmy Miska... :mdleje: [/B]A teraz lecę pod prysznic, śmierdzę jak wieprz. A później na roleczki :multi:
  3. Świetne fotki :cool3: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/5804/s290407001om0.jpg[/IMG] :roflt:
  4. :turn-l: :turn-l:
  5. [quote name='fidelek2']Sylwia obstańmy przy wersji nr 2 - do fałszowania lepsza :diabloti: Łatwiej rym złapać (jeśli mam pojecie co to tak w ogóle znaczy...:evil_lol:) Myślę, że Edytka też tak sądzi a Karola na 100% Nas poprze :p Tak więc pakujemy tobołki i wyruszamy w drogę!!! A co robimy z Panem Ministrem Edukacji...?Zostawiamy Go czy może razem z Edytką w duecie zabierzemy? :evil_lol:[/quote]Jeśli pan Romek ładnie spiewa to czemu nie :loveu: W końcu musi być wsród nas ktoś kto ma głos :loveu: Zobaczcie jak on duzo ma grosików [IMG]http://www.radiomawryja.pl/img/ilustracja.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  6. Ale tu cisza... Gdzie jesteś Marto?:helo:
  7. To koniecznie musisz zrobic fotki w nowej obrózce :cool3:
  8. [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/nowy%20sezon%20plywacki/2443.jpg[/IMG] Jakie uszy :multi: Szarak to tajny agent :loveu:
  9. Witajcie :multi: U mnie dogo przestało juz tak bzikować :razz: Piekne fotki ;) Rudyś w tej doniczce wygląda komicznie :evil_lol: A na jakieś fotki Julki-Kulki możemu liczyć ? :razz:
  10. Gratulujemy ;) :klacz: Jakies zdjęcia z wystawy? :razz:
  11. Jaki piekny krówek :multi: U mojej babci też są takie maleństwa teraz :loveu: Sierśc mają taka miekutką i przyjemną w dotyku :multi:
  12. Ten ostatno króliś jest bossski :loveu: Czarno biały :multi:
  13. Ja nie narzekam, bo mi nie zamula, jedynie posty kradnie :evil_lol:
  14. [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3106/dsc07796nl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/153/dsc07797am5.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9851/dsc07803xy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2165/dsc07808vt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6083/dsc07814kk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5364/dsc07816ut5.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2295/dsc07818ni0.jpg[/IMG]
  15. Siemano :multi: Czy Wy też widzicie wszystkie posty tutaj? Od wczoraj normalnie nic mi nie znikło :mdleje: [quote name='Tina.Sara']Cześć majteczki w kropeczki :evil_lol: no problem :cool3:[/quote]Cześc Karola :eviltong: To jest ciągle aktualne - wczoraj Miska nie wykąpałysmy :shake: Było trochę zimno, jedynie go wyczesałyśmy :loveu: [quote name='Rinuś'][COLOR=RoyalBlue][B]to ja nie wiem jak Ty to robisz :D[/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B]nie mam pojęcia jak możesz go nauczyć zabawy...może za każdym razem jak wezmie zabawkę do mordki to go nagradzaj??:roll::roll:[/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B]nie znam Twojego nauczyciela od wfu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Masz łóżko wzdłóż ściany? :evil_lol: To usiądź z rozmachem na nim tyle że odwróć sie do ściany :evilbat: Dziś rano byłam go wyganiać :cool3: Wkurzyłam się, wzięłam 10 normalnych sznurków, pozwiązywałam ze sobą i miały ze 30 m, uwiązałam go do płota i latałam w tę i we wtę :evil_lol::evil_lol: Zauważyłam że on bardzo lubi coś gonić, np jak człowiek ucieka to ten wariuje i nał łeb leci za nim, kopnęłam pluszaka poziemi a on się za nim puścił :crazyeye: Wziął go w zęby i leci do mnie.. Jeszcze go tarmosić nauczymy i będzie gut :cool3: [quote name='Guffi']Jakiż on słodki:loveu: :loveu: :loveu: ! !![/quote]Dziękujemy :B-fly:
  16. Halo :helo: Laluś i jego ciotki proszą o dobry domek :( Dziewczyny możeby go w anonsach umieścic? Może szczęście się do niego uśmiechnie?
  17. A teraz trzymajcie za mne kciuki - idziemy z Jadzikową wykąpać tego wariata :shake: Jesli nie wrócę, powiedzcie moim rodzicom i Fidze że ich kocham :lol: A mojemu nauczycielowi od wfu że jest idiotą. Dziękuję :)
  18. Kasiu ta już nie raz było że zrywam sie i BUM! łbem o scianę, tylko że nigdy jeszcze nie miałam takiego melona na czole :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'] A tak na serio to przyszłam się Was zapytać o jedną ważną rzecz - [U][B]jak nauczyć psa się bawić?[/B][/U] Dziś biegałam za Miśkiem jak debilka z pluszakiem i piłeczką, zaczepiałam, warczałam, tarmosiłam i.. [B]nic!!!! [/B]On nie zwraca na zabawki uwagi tylko pakuje się na kolana i jest pochłonięty obsikiwaniem wszystkiego naokoło :shake: Zdarzyło się raz że złapał pluszaka w zeby, a ja zawyłam z radości :evil_lol: No ale na tym się skończyło :niewiem:[/quote]Przypominam moje pytanie ;) Wróciłam przed chwilką od Miska. Mam dużo fotek i filmiki :loveu:
  19. Zdjęcia ;) [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2578/dsc07550nn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1437/dsc07562vp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/214/dsc07774sc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/176/dsc07775ya4.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6629/dsc07786cj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1953/dsc07790jm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1221/dsc07792ql5.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/879/dsc07795yb6.jpg[/IMG]
  20. Dzień dobry :loveu: Dzionek zaczęłam dość niezwykle - coś mnie przestraszyło, momentalnie usiadłam na łóżku z zamiarem wstania, ale okazało się że złą srtonę wybrałam i zaryłam głową w ścianę :wallbash: W pierwszej chwili nie wiedziałam co sie ze mną dzieje :lol: A teraz mam guza na głowie wielkości okazałego melona, nie żeby mi to przeszkadzało :evil_lol:A za chwilke wybieram się do kościoła :p
  21. Karo będziemy trzymać kciuki za Ciebie, na pewno wszystko będzie ok :) Powodzenia! :kciuki:
  22. [CENTER][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5759/gardtq0.jpg[/IMG] :shake::shake::shake: Jak dobrze powiedziane :shake::shake::shake: [/CENTER]
  23. Martynko - fotki są, nawet dużo, tyle że ich nie ma :evil_lol: Kasiu ja też siedze na odpowiedzi teraz :cool3: Tak najlepiej :evil_lol: I widze że zdjęcia w końcu ktos obejrzał :multi:
  24. [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Cały czas odwiedzam galeryjkę Azulowej, ale się nie odzywam bo i tak zostane zignorowana. No cóż, mimo to - Ładne fotki Gosiu. Bardzo lubie przesiadywać tu i gapic się na zdjecia, piekne zdjęcia.[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...