Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jak najbardziej powinien być to wspolny wątek :multi: skoro Negra i Zoran pod jednym spią dachem :evil_lol: Akrobacje z kurzą łapka prześwietne, udana dziewczynka :loveu:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']:-o :-o :-o :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]Pisialala jesteś :shake: Dobranoc :bye:
  3. Wooooooooooooooooooooooooooo :mdleje: Suuuuuuuper :loveu: jak.. jak... jakkkk... :roflt: Mnie tez już nie kofasz? Tylko tknij mojej renty ty! :x
  4. [quote name='g_o_n_i_a']:sadCyber: :sadCyber: [SIZE=1]Branocka Figusiu, Czabutku, Kibusiu, Misku i Kubusiu.[/SIZE][/quote] :-(:-(:-(:-(:-(:-(
  5. Martuś to są Twoi rodzice? :cool3: Młodych maz rodziców :cool3: [url]http://images20.fotosik.pl/336/c9a7d5095927e29d.jpg[/url] On lata :multi:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Obrażam się! :placz: :placz: :placz: Nie bedzie zdjęc, nie bede nic pisać o i sie skonczy to szyderstwo z goni :placz:[/quote] Ściemniasz :evil_lol::evil_lol: :roflt: [quote] No łądnie :placz: Ale ona mnie nie kofa :placz: Z dwojki goopkow, chce zrobic piątke, bez konsutacji ze mną... :placz:[/quote]No teraz to ja się obrażam :obrazic:
  7. [QUOTE]O wypraszam sobie!! Ja się nie zahcwycam ? :mad: [/QUOTE]Ty się zahcwycasz a mi chodziło o zachwycanie :roflt: [QUOTE] A gdzie przepraszam, zdjęcia CZABIEGO I KIBUSIA?? :mad:[/QUOTE]Kilka stron wcześniej :siara: [quote name='Marta_Ares']Witam nadrabiam zaleglosci, super zdjecia:loveu: :loveu::loveu: Misko mi sie bardzo podoba:loveu:[/quote]Witaj Martuś :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Co ja widze? :placz: :placz: Zdradza mnie :placz: :placz: Z dwojki goopkow do szescianiu robi piatke... :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Dola mam przez Ciebie :placz:[/quote]Odezwała się ta co nie zdradza :mad:
  8. [QUOTE] Bo Sylwia jest skromna i tylko do goni pisze o swoich wypadkach :p[/QUOTE]:roflt: Ale wtopa :roflt:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']My jestesmy grzeczni, bardzo grzeczni :D :loveu: [/quote]Jassssne :-(:-(:-( .........jak cholera.. [quote] Moja babcia jest czaczy :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Jak cholera :roflt: [quote] Chętnie!!!! :multi: :multi:[/quote]Zapraszam :loveu: [quote]Baterie sa padniete, nie chce mi sie ich łądowac. :lol:[/quote]To Ty je ładujesz osobiście? :crazyeye: to jest własnoręcznie? :crazyeye: To niezła jesteś :cool3: [quote name='psiulka']Uch... Ale się nagadałyście :D[/quote]Myyy?? A gdzieee... :scared: [quote] Sylwuś :loveu: Co Ty wyprawiałaś, że tyle bandaży?? :crazyeye: Mi nic nie pisałam - obrażam się :evil_lol: (Żart ;D)[/quote]Jak to nie pisałam Ci co?! :mad: Sklerotyczka :placz::placz: [QUOTE] Ale Wy tam mnie naobgadałyście :mad: Ja Wam dam!! JA WAM DAM :-x [/QUOTE]:siara:
  10. A ja wypiję za 401 i tyż będzie :evil_lol: No to hop :pepsi:
  11. Niesamowita kropeczka :loveu: Jak Wam poszło w Łodzi?
  12. Widziałam jego galerię - to był niesamowity pies [`] Bono wraz z moim Rokusiem łobuzują własnie za TM, mają siebie, lecz nie mają nas - właścicieli. Ale kiedyś się tam spotkamy, i nie będzie już choroby, łez czy bólu.. Trzymajcie sie cieplutko :calus:
  13. Figo ma swoją galerię i ja nic o tym nie wiem? :mad: W końcu Was znalazłam :multi: Wspaniałe fotki kropka :multi:
  14. Witajcie Aniu i Salmo :multi: Czy możemy liczyć na jakies świerze jak bułeczki fotki pani kropkowanej? ;)
  15. Wspaniała galeria :multi: http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_008472.jpg I cudowna psinka :loveu: [tylko niektóre fotki troszkę za duze, pozmniejszaj je by nie obciążać kochanej dogo puki działa normalnie ;)] Serdecznie Was pozdrawiamy :)
  16. Do sypialni 5 jak najbardziej :loveu: Co do reszty :niewiem: Wszystkie :cool3:
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Ja? Ja zdradzam? :-o [/quote]Wyobraź sobie że czytam Azulkowego fotologa cały czas :mad: I widze co się tu wyrabia :shake: [quote] Nie sciemniam, nie mam zwyczaju sciemniac. :evil_lol: [/quote]:diabloti::diabloti: :turn-l: [quote] Po babce mam tę cechę :multi: [/quote]Twoja babka to jakaś kretynka musi byś :-o :evil_lol: [quote] Azutek wybawiony i nadal gotow do dzialania, gonia także :D Własnie wrocilam z koszenia ciag dalszy, bo przestalo padac i sloneczko sie na chwileczke pojawilo - caly ogrodek wykoszony :multi: :multi:[/quote]Goniu a wiesz.. u mnie trawka niewykoszoa :siara: [quote]ZDJĘCIA? :o[/quote] Tak zdjęcia :cool3: Biednego misia :cool3:
  18. [quote name='Nerul']Ja sobie zaraz wybiore z 1 strony xD I bede miec milion Figów *___*[/quote]No widzicie ją?! Widzicie? Zwariowała! :placz::placz:
  19. [quote name='g_o_n_i_a']Jaka pewna :evilbat: :grins: :loveu: :evil_lol:[/quote] A co może nie? :mad: Z tym że mnie zdradzasz juz sie pogodziłam :mad: [QUOTE] Nie sciemniam! Gonia to klocek, który nie umie robić zadnych zdjec. :shake:[/QUOTE] Ściemniasz :cool1: ...jak cholera :evil_lol::evil_lol: [QUOTE] Wrócisz... :cool3: :cool3:[/QUOTE] No jaka pewniara :cool1: [QUOTE] Wlasnie wrocilysmy z podworka. Najpierw Azutkowa ze swojego kojca wyniosla wszelkie klamoty - pileczke, miśka i węzeł. Miśka zaczela molestować, wydarla mu flaki, ale ja i tak pozbieralam pluszaka, zabralam pozostale zabawki + dwa świezutkie patyczki i wrzucilam do kojca. :D Zasadzilismy z bratem paprykę w szklarni, pojawila sie pikna salata, koperek i pieruszka, a rzodkiewka rośnie jak szalona. :D Tylko gdzie te pomidory i ogorki? :mad: Potem wręczono mi kosiarkę no i ok. 1,5h chodzilam sobie po ogrodku z kosiarka, a tu deszcz mi zaczal lac. A juz konczylam. :angryy: :evil_lol:[/QUOTE]Jednym słowem Aztkowa wybawiona, Gosia zmęczona i gotowa do wstawienia kolejnych pięknych fotek :loveu: Nie mam nic przeciwko :cool3:
  20. [quote name='Nerul']A Cambel- ona tez nie teges. Człowieku co mysmy niewyprawialy na lące xD Oby takich swirusków na swiecie bylo coraz wiecej czyli w sumie mamy swietą... 5? xD[/quote]Kamili nie znam dobrze, prawie w ogóle :eviltong: Więc się nie wypowiem co do niej :eviltong: Kurcze ja tez chce Figowa na ścianę :evil_lol: Tylko które zdjęcie :hmmmm:
  21. [quote name='Dalmatynkaa']Ja jestem sierota, ja się nie znam na Rzeszowie i napewno bym się zgubiła :oops:[/quote] Jesli ja się nie zgubiłam to wierz mi - dasz sobie radę :lol: Rzeszów nie taki straszny jak go malują :evil_lol:
  22. [quote name='Nerul']Hahaha bardzo smieszne xD Ja wielbie psy różnych ludzi. Figul i Nerul= Goopki xDD[/quote]Dopisz tu jeszcze Gonie ;) I Ilonkę :)
  23. 3 :multi: Jak sie szlaja niewiadomo gdzie i niewiadomo z kim to tak jest :eviltong: Życze zdrówka ;)
  24. [quote name='Nerul']No wiecie co, podam cie za to ze mnie obrazasz xD Nie no zartuje zartuje, ale serio daj zdjęcie jej :D:D[/quote]Lekarza! Czy jest na dogo lekarz? :mdleje: Gosiu i ty piszesz że ja jestem goopek, patrz no tu na nią! :lol:
×
×
  • Create New...