-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5297922&postcount=31[/url] Ciarki mi przeszły po plecach.. Kamciu, współczuję.. psu.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Łaaał te fotki są bombowe :multi: Aresik na tle łąki pełnej mlecyków :loveu: -
Kamciu? Dlaczego Ajka nie wytrymowałaś? :mad: Wtedy by nie uciekł! :mad: Swoją droga - we łbie mi sie nie mieści jak można wziąść psa na tymczas tylko po to by wziąść, nie mając do tego odpowiednich warunków. Ja na miejscu Kamci spać po nocach bym nie mogła i łaziła po lasach za tym psem :roll:
-
A miało być tak pieknie..
-
hahaha :roflt: To zdjęcie mnie powaliło :roflt:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Patrzcie jakie mam fajne długopisy :multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/3707/afnud2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1910/afn2bv3.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']I to niby dowod kobiecości? :-o Ludu, Rambulec, z ktorym Aza flirtuje, tez ma swojego pluszaka pieska i co? :D A on prawdziwi chlop z jajcami - chłopowi wolno z pluszakami lulkac, to czegmu Figow..emu nie wolno? :evil_lol: :eviltong: [/quote]A czy ten chłop myje tego pluszaka i wyje gdy sie go mu zabierze? :stupid: Figusiowa została mamą :loveu: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5513/dsc09064ys6.jpg[/IMG] [quote name='g_o_n_i_a'] Jakies zastrzezenia do mojej Pannicy? :mad: :mad: Precz od rzeszowskiej krowci! :mad:[/quote]Pannicy..? :roflt: [quote name='Pianka']Nie ty jedna kłócisz się z rodzicami. Ja to mam codziennie właściwie:roll: A DLA MNIE?:placz: Ja też chce. Ja się w nim zakochałam:eviltong:[/quote]Pianko :calus: U mnie tez jest raz lepiej, raz gorzej. Jak jest dobrze to po prostu z tatą nie gadam, a jak jest źle.. :roll: Dla Ciebie tez coś się znajdzie :cool3: [quote name='fidelek2']Cześć Sylwia i Burasy :loveu: :loveu:[/quote]Witaj Kasiu :loveu: Moja moherowa kumpelo :loveu: :lol: No to teraz dla Pianki ;) Latający miśko :multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6683/obraz251uj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5984/obraz258wa0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/4854/obraz289hw1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8927/obraz292lx6.jpg[/IMG][/URL] I Czabutek ;) [SIZE=1][by Jadzik][/SIZE] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3029/obraz210at9.jpg[/IMG][/URL] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Aresik przystojniaku :multi: Takie zapiecie by u nas nie przeszło :evil_lol: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
:: FiGa :: replied to bigos's topic in Foto Blogi
Witajcie bigoski :multi: A no widzę widzę to piekne czekoladowe stworzenie w czerwonej obróżce :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobranoc :bye: :sleeping: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Prosze się z Figowej nie śmiać, ona całkiem kobieca jest.. Np teraz znalazła sobie pluszaka-pieska i śpi z nim w nocy :eviltong: No czy ja wiem.. Aza została przy swojej płci..?? :siara: :roflt: -
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
:: FiGa :: replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
I co z tym domkiem? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A on znowu czarujeee :loveu: -
Im dłużej sie na coś czeka, tym większa jest radośc gdy już się to dostanie... :loveu: Łzy szczęscia po ujrzeniu nowych fotek.. :evil_lol: To beda takie same łzy gdy po raz pierwszy włączyłam RM :loveu: Branocka :bye:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']To dobrze że ma teraz chociaż Was, że zabieracie go na spacery i sie o niego troszczycie :lol:[/quote]Jak było wolne to wychodziłyśmy z nim codziennie, w tygodniu niestety tylko co 2 dzień :shake: Ale lepsze to niż nic :p [quote name='Atena']No, no, jak pisałam raz, rzadko komentuje ale wpadłam, bo mam czas i widze, ze nowa dostawa:loveu: Uwielbiam psie zdjecia w ruchu:cool3: , mi rzadko kiedy wychodzą. Wspaniałe psiaki, wiecej kropek i kudłaczy:multi:[/quote]Witaj Aneto :multi: Ostatnio fotek dawałam duzo, zdecydowanie ZA duzo ;) Bardzo mi miło że zdjęcia się podobają i zapraszam częsciej ;) -
Witajcie z powrotem :multi: Owszem, coraz cieplej zaczyna sie robić, coraz mniej chce się siedzieć przed kompem :evil_lol: Piekne zdjęcia :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Sylwia, to Misiek teraz oprócz Was nie ma nikogo, tak? Ta jego Pani na długo wyjechała? :roll:[/quote]Niestety :shake: Jego właścicielka w ciągu jednego miesiąca straciła brata i męża którzy mieszkali z nią w tym domu, wyjechała do dzieci.. :roll: Babci Jadzikowej czesto z nią rozmawia przez tel, ona o Miśka wypytuje, boi się że go stamtąd zabierzemy i nie będzie juz pilnował domu [jakby było co kraść.. :roll:] [quote name='fidelek2']To całkiem jak Fidlak :eviltong:[/quote]Taaaa burki rulez :cool: :cool1: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
1. Tak, za głowę :evil_lol: 2. Rok temu.. zaraz! Tak! Dokładnie rok temu Figowa pod narkozą leżała na stole operacyjnym w lecznicy "jamnik" w Rzeszowie i była poddawana zabiegowi przez panią B. Sochacką.. To już rok :mdleje: Mamy rocznicę :multi: :pepsi: [B]alive[/B] dziekujemy :multi: -
Cudnie :loveu: Łukaś łobuzuje, czyli wszystko w najlepszym porządeczku :loveu: Że też sie Fidlaczek nie złości na niego :razz: Wiele słyszałam o tym że yorki i yorkowate za tarmoszeniem nie przapadają, moja mama ma znajomą która yorka do małego dziecka nie poleca :niewiem: Fidlak to szczególny pies :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2'][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4603/obraz004hz6.jpg[/IMG] Ja dopiero teraz zauważyłam, że Figowa ma oba uszka całe czarne :loveu: Wszystkie dalmatki tak mają? Czy Figunia to taki oryginał? :lol: [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/4536/obraz028nk3.jpg[/IMG] A Miśko to na każdym zdjęciu z wywalonym ozorkiem sie cieszy :loveu:[/quote]U dalmaśków jednolite czarne uszy są wadą, ale Figa to burek, a tu nie ma okreslonego wzorca więc jest ok :eviltong::eviltong::eviltong: Bo Misko to taki małpek jest że gdy tylko się go na smycz weźmie to nie wie biedny co ma ze sobą zrobic :evil_lol: -
Figowa tez doskonale znała sie z kundelkiem Zgubą, a teraz się nienawidzą :shake: Wyobrażam sobie Twoje zdziwienie, ja równiez byłam przerazona gdy z dnia na dzień psy z przyjaznych stosunków przeszły na cięty język :shake: CO tez miał ten pies w sobie takiego że się nie spodobał :hmmmm:
-
Czuszka - wyżeł węgierski krótkowłosy i Chili - kundelek
:: FiGa :: replied to alive's topic in Galeria
A Czusia nadal żyje tą wystawą :evil_lol: [url]http://i18.tinypic.com/6gl7tp0.jpg[/url] Tak dumnie stoi :loveu: -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
Hahaha [IMG]http://images20.fotosik.pl/320/a121405eccab49a7.jpg[/IMG] W pierwszej chwili pomyślałam że to slina :grin: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Biegamy ;) [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1000/obraz003el9.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4603/obraz004hz6.jpg[/IMG] Struś ;) [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9148/obraz007cc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6242/obraz008zn2.jpg[/IMG] Wchodzimy w zakret.. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5886/obraz009oj3.jpg[/IMG] Siusiamy naturalnie z łapką w górze ;) [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2411/obraz010wz1.jpg[/IMG] Kibiś ;) [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6220/obraz012bs8.jpg[/IMG] Miśko ;) [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/4536/obraz028nk3.jpg[/IMG]