Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Tiaaa.. zapomniałam :lol: Poszłam na spacer z psem i wróciłam jak było już po :roll:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Ta, w koncu z klasowki z bryl mam troje! :multi:[/quote] A ja z ostatniej mam... o cholera! 1 :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a'] Zdradzasz mnie z Iloną? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]Jak cholera... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Ło matko :placz: :placz: Jaka sierotka :placz: :placz: :calus:[/quote]hmmm... przyzwyczaiłam się :razz: Dziś wybiłam palca - siatka of cors :angryy: [quote name='g_o_n_i_a'] Niestety na Jamnika nas nie stac (mowie oczywiscie o lecznicy), wybraliśmy lecznicę, która ponoć konkretna - Agamat. Oczywiscie pomijam wszystkie piski i stresy Azy, pieprzona babka z Doktorka tak wlasnie nam psa wystraszyla przy obcinaniu pazurów :placz: Pan bardzo miły, Azulek wyrywal sie strasznie, za to nasikala na wycieraczke panu doktorowi :evil_lol: CAŁKIEM ŚWIADOMIE![/quote]I dobrze zrobiła :evil_lol: Czytam to 'na jamnika nas nie stać' i zatrzymałam się.. To Gonia chciała kupic sobie jamnika? :crazyeye::crazyeye: :lol:
  3. Co do Kamci - pozostawię to bez komentarza :shake: Chodząca nieodpowiedzialność :roll: Swoją drogą - to jest NIEZŁE :diabloti: [FONT=Arial][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5328601&postcount=1782[/URL][/FONT]
  4. [quote name='fidelek2']Ja tych łez szczęścia po włączeniu RM nie potrafiłam powstrzymać przez 2 dni conajmniej :loveu: Na samą myśl o Nim leciały wielkie jak groch :loveu:[/quote] Taaak siostra :loveu:, gdy usłyszałam te wspaniałe słowa :loveu: [FONT=Verdana][SIZE=2][SIZE=2]"o. Rydzyk: – Kochani... należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło. Siać... siać, a jak nie będziecie siać, to... to i tak urośnie. " [SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]mam fajną stronke z cytatami :evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/FONT]
  5. Pozwoliłam sobie wkleić fotkę na dalmatyńczykowe forum, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko, napisałam iż jest Twojego autorstwa :) Marysiu czy masz jeszcze jakieś fotki Salmy?
  6. Usia co do kantarku to ja mogę się wypowiedzieć :evil_lol: Nie na wszystki psy to niestety działa - na moja kropę np :lol: Potrafi drzeć ostro do przodu i z łbem przypartym do piersi gdy coś waznego zobaczy, nic ją nie powstrzyma :lol:
  7. Serdecznie gratulujemy Wam sukcesów :multi: Zdjęcia wspaniałe :klacz:
  8. [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/2670/obraz125ui6.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7098/obraz128kp1.jpg[/IMG] Misko, kontakt :evil_lol: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7345/obraz172yg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7097/obraz185bu6.jpg[/IMG] Pscółka [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8426/obraz267xq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6897/obraz296hx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4171/obraz298aj7.jpg[/IMG] To latamy dalej :-P [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1693/obraz302dz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4996/obraz306fj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1017/obraz357lz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/113/obraz328pk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5107/obraz368ly4.jpg[/IMG] Mlecyk :) [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7374/obraz384sp4.jpg[/IMG] rozmazany :(
  9. [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6051/obraz041tw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9573/obraz059fq7.jpg[/IMG] Trawa :-P [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/646/obraz089ua7.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Pianka'] [FONT=Verdana]A on co uczy sie latać? [/FONT] [FONT=Verdana]Jaki usmiech[/FONT][/quote][FONT=Verdana]Cześc Pianko :multi: Misko to bardzo żywiołowy psiak, dziś na spacerze rzucał się po płocie za kotem - ludzie jak on wysoko skacze :crazyeye: [/FONT] [quote name='g_o_n_i_a'] [FONT=Verdana]Ten chlop też tak robi - opiekuje sie nim, pilnuje go i spi z misiakiem... Azulkowa natomiast tak się "opiekuje", ze z misiaka predzej wyjdą flaki niz wyjdzie prawdziwa miłość.[/FONT][/quote][FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Transwestyta :turn-l: [/FONT] [FONT=Verdana][quote name='g_o_n_i_a'] Jakies zastrzeżenia do Łaciatencji?! Powiem jej, powiem!! [/quote]Ale czy ja cośkolwiek powiedziałam? :niewiem: [/FONT] [FONT=Verdana][quote name='g_o_n_i_a']Dopisuje sie do fanklubu Miśka oraz pozostałej zgrai Burasów ze spacerków i wspolnych zabaw (do Fanklubu Figutkowej naleze od samych początków, wiec mam tu na mysli tych trzech cudownych mężczyzn ) [/quote]Poczekaj sprawdzę... :hmmmm: przykro mi, w tej chwili nie mamy wolnych miejsc w fanclubie Miśkowego :shake: Zapytaj za kilka dni [no chyba że chcesz już dziś to znajdziemy jakieś rozwiązenie :cool3::evil_lol:8)]. Kundelek nadal niet na moje pytanie :-(:-( [/FONT] [quote name='Rinuś'] [FONT=Verdana]soryyy Miśko to wiem a Kibic??[/FONT][/quote][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Chyba będe musiała zrobić aktualizacje na pierwszej stronie..... jak cholera :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT] [/FONT] [FONT=Verdana]Kibic to pies Jadzika, odwieczny kompan w wyprawach do lasu :cool1::cool1: Carolcia Witamy ;) Kasiu :multi: Dziś dzień zabiegany :p Ze szkoły prosto do miśka, spędziłam u niego kooope czasu, pózniej szybko szybko na spacer z Figową, złapał nas deszcz.. To gonem w stronę domu [Figowa cwaniara była luzem to pobiegła szybciej i tylko ja zmokłam :mad:]. A gdy już sie przebrałam to sie okazało że neta mam wyłączonego z powodu burzy :mad: I tak oto już jestem :diabloti: [/FONT]
  11. Hehe to jak nie zapomnę to obejrze :roflt:
  12. [quote name='Rinuś'][COLOR=DeepSkyBlue][B]on to nawet bez łap by wlazł do wody i pływał :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]Wsadziłabyś go w dmuchaną kaczuszkę... :roflt:
  13. [quote name='g_o_n_i_a']Pryznudzam jak cholera, przeciez wiem :shake: Gonia goopek + Sylwia goopek = 2 goopki :evil_lol: [/quote]I Ty mi pisałaś że dobra z matmy nie jesteś :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Pryznudzam jak cholera (...) (...) jestem glupia jak cholera. [/quote]Co Wy, Rzeszowskie krowy macie z ta cholerą? U Ilonki dziś jest gorąco... jak cholera :evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Dzisiaj bylam u higienistki i pol dnia chodzilam jak ciapa z lapskiem w bandazu. :shake: [/quote]Mooooja biedna :calus: Po babci odziedziczyłaś to sieroctwo? :diabloti: Pamiętasz jak pisałam Ci o wypadku na boisku? :evil_lol: to moja reka z którą szłam przez miasto [dodaj jeszcze do tego drugą dłoń, kolano i łokcia z których wypływały podobne struzki krwi :diabloti:] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4397/40105759je8.jpg[/IMG] A to końcowt efekt [+ bandaż na kolanie :lol:] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1022/70468857vs3.jpg[/IMG] Tylko się na moją burakowatą buźkę nie patrz :oops: [quote name='g_o_n_i_a']Odrazu mi zdrowie wrocilo jak z godzine temu Aze zastalam z rozwalonym uchem i jako rzeznika (ci co wiedza jak to z Aza jest to wiedza jak Aza rzeznik wyglada) :placz: Teraz czekam na samochod, jedziemy do weta. Sprawa wyglada fatalnie. Ech :-( :-([/quote]Będzie dobrze :calus: Do jakiej lecznicy pojechaliscie? [quote name='Samturia']Azulastaaaa.... jaka ona suuper... taka wyblakłą Figa xD[/quote]Ta jak zwykle, wpadnie, napisze co popadnie i wio! nabijać dalej :roll: Ok, już cicham... Nie bedę straszyć ludzi w Azulkowej galerii :p
  14. Ten to ma niezłego bzika na punkcie wody :cool3: Super fotki :) Bardzo się cieszę że Brutusek i jego łapka wracają do zdrowia.. choć jak widzę wcale nie przeszkadza mu w wariowaniu :evil_lol:
  15. Wow cudowna galeryjka cudownego Azresika i Boulaska doczekała się 400 stronki :multi: :pepsi:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Przynudzam :D Całe zycie to samo - przez sms'y, na gadulcu, na Dogo. Coz goopek to goopek :shake: Dzieki... Jakos to bedzie. :-([/quote]Przynudzasz? Nie zauwazyłam :p A goopek to Ty jesteś, potwierdzam :loveu::loveu::loveu: Azulkowa :multi:
  17. [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/329/f2171892a7d57e6a.jpg[/IMG][/QUOTE] To jest cudne :loveu:
  18. Kfatki :loveu: Mlecyki :loveu: Wcale nie przynudzasz :mad: Trzymamy kciuki za Azulkę :kciuki: Wszytko będzie dobrze :calus: Musi byc :)
  19. [quote name='Paulina_mickey'] to nic nie da bo on i tak sie będzie dusił...:roll:[/quote]Dla chcącego nic trudnego :eviltong: Zacznijcie w domu, ze smakołykami, tak jakbyś go dopiero pierwszy raz na smycza zapięła.. No ale nie będe zmuszać nikogo do pracy ze swoim psem, wolna wola.
  20. [quote name='fidelek2']No jacha że tak, jakże mogłabym inaczej :diabloti: Miłuję Go, jestem Mu wierna i taką pozostanę :loveu:[/quote] Amen :loveu::loveu::loveu: Oglądam sobie właśnie mecza Getafe - BARCA :multi: Jest to drugie ich spotkanie w tym sezonie, poprzednie wygralismy 5:2 :cool1: [U][B]Poczytajcie sobie, ja nie mam już sił.. :shake:[/B][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5297646#post5297646[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36669&page=170[/url]
  21. Witaj [B]Aneto [/B];) [B]Ilonko![/B] Ty mnie doprowadzisz do załamania nerwowego! :evil_lol: Będe miec przez ciebie koszmary! Podupadnę na zdrowiu! Będę na krawędzi rozpaczy! W depresji! Kibiś jest Jadzika, mieszka z Czabem :lol: [quote]Misio i Czabi :loveu: Na co to Czab ma ochotę? :razz:[/quote]Na Ciebie :eviltong: [B]Kasiu [/B]cóż to za bezczelne pytanie? :evil_lol: JA, jedna z największych fanatyczek umiłowanego o. Rydza miałabym nie oglądać tej stacji? :crazyeye: A Ty oglądasz? :cool3: [B]Ewa[/B] witanko witanko 8)
  22. Paulina może zacząć chodzenie na smyczy od podstaw?
  23. Zakrywam zeszytem monitor, przewijam myszką w dół i czytam ostatniego posta.. :evil_lol: Ja jestem uprzedzona do wszystkiego co małe i ma więcej niż 4 łapy :scared: Bo tarantula to trzymałam w łapskach i szczerze mi się podobał :p
  24. Kasiuuu... :mdleje: Nienawidzę tego mrowienia na kręgosłupie.... :shock:
  25. [url]http://images20.fotosik.pl/327/56514b1a7909de64.jpg[/url] Gremlin :evil_lol:
×
×
  • Create New...