Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Bo jak nieee... :mad:
  2. A ja poproszę grosiki na jeden :mad: Bo od dawna planuje zakup nowego aparatu a co uzbieram troche pieniążków to one wyparowują :mad:
  3. Czabus prezentuje swoje względy :cool3: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/892/dsc07398bq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1212/dsc07399do4.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6227/dsc07401xr4.jpg[/IMG]
  4. A ja siedze i odświerzam, odświerzam, odświerzam... i co jakiś czas widze wasze posty :evil_lol: Zaraz dam jakieś fotki [które oczywiście znnnikną :evil_lol:]
  5. Kupcie oba :evil_lol:
  6. Dzień dobry :multi: [B]Gonia[/B] :mad: Jak to nieprawda jak prawda! Nie chcesz pokazać Azulki :mad: [B]Kasiu[/B] dziękuję :loveu: Jak mogłam zapomnieć dopisać jeszcze Ciebie do osób które często nas odwiedzają i są szczere? :niewiem: Wybacz :modla: :calus:
  7. Wspaniała wiadomośc ;)
  8. Maurycy ma niesamowite spojrzenie :( Takie głębokie i smutne. [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9075/dsc04566iv5.jpg[/IMG] A gdy człowiek już na niego zwróci uwagę robi wszystko by został jak najdłużej :( Opiera się o kraty boksu... [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/2167/dsc04563rc7.jpg[/IMG] Patrzy głęboko w oczy smutnym spojrzeniem.. [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6053/dsc04565cw0.jpg[/IMG] Rozpaczlilwie szczeka gdy człowiek od niego odchodzi...
  9. Ty to masz raj :loveu: Pełno psów i szczurków, jak w niebie :loveu:
  10. Aza też się chawli, tylko Gonia nie chce nam tego pokazać :mad:
  11. Dawaj :evil_lol: Stronę Kundelka mam na stronie startowej więc od razu Dakasia upolowalam :evilbat:
  12. Złodziej suczych serc :loveu: Taka z niego sztuka! [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5928/dsc07380gm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/9180/dsc07383mx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9789/dsc07382gw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/884/dsc07386pb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1488/dsc07391dc7.jpg[/IMG]
  13. Mój post zjadło :angryy: Ja się tatusiowi nie dziwię że dumny :multi: Taka piękna Zuzanna :loveu:
  14. [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9553/dsc07202id9.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/8237/dsc07230sw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9691/dsc07237xx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7905/dsc07253wq5.jpg[/IMG] Tam coś jest! [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9056/dsc07364yy7.jpg[/IMG] To coś się zbliża!! [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1106/dsc07365oy8.jpg[/IMG] Jest tuż tuż... [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8627/dsc07367lo6.jpg[/IMG] Siema laski.. 8) [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1034/dsc07336hi3.jpg[/IMG] Co tam :cool3: [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/685/dsc07341td1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1305/dsc07363sx3.jpg[/IMG]
  15. Nie masz czego żałować :eviltong:
  16. Co tam u owieczki? :loveu: Jak dumnie wyciąga łapki na pierwszym zdjęciu :razz:
  17. Świetną pozycję przybrała Czucha :grin: [url]http://i18.tinypic.com/479s93n.jpg[/url] Rodzinne fotki również piękne :multi: Jak zrobiłaś to że siedza ładnie obok siebie? Ja moich do tego nie jestem w stanie siłą zmusić :evil_lol:
  18. A ja mam jeszcze takie :evil_lol: [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/stories/Artykuly/Dakar2.jpg[/IMG] Cudny Dakaś :multi:
  19. [quote name='evanescence']Nie ma sprawy ale trzeba przyznać że wiele ludzi myśli że dalmatyńczyki sa takie jak te z filmu a potem okazuje sie że to nie prawda[/quote]Zauważyć trzeba że dalmaty w filmie ktoś ładnie wychował, pokazał im jak żyć. I wyszkolił ;) A tu ludzie kupują sobie takie pseudokropki i myślą że bedą cacy.
  20. Wspaniałe zdjęcia :loveu: Jak miło znowu widzieć jej mordkę rozesmianą :loveu: :multi:
  21. Serdeczne zyczenia z okazji urodzin :tort: 100 lat :calus: Przepraszam za spóźnienie :buzi:
  22. Fidlaczku myslałam że to niemozliwe a jednak - możesz wyglądac jeszcze bardziej urdziwie :loveu: Jaki on dumny jest :cool3:
  23. Birylec jak grzecznie siedzi obok pani :razz: [COLOR=LightBlue]Przysięgam, zaraz komuś stanie się krzywda, dogo mi nawala :mad:[/COLOR]
  24. To COŚ się ładnie prezentuje no nie powiem :loveu:
  25. Wybacz, małe niedopatrzenie. Dogo muli, posty znikają.. ;) Heh tak z dnia na dzień stał się posłuszny, no niesamowite.. [QUOTE]sobie nie mogł z nim rady dac nie słuchał i ciagle uciekał.[/QUOTE]Szkoda że nie zaznaczyłaś tego w tej wypowiedzi, bo to daje całkiem inne spojrzenie na to. A swoje odczucia pozostawiam dla siebie ;)
×
×
  • Create New...