Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Sledze tę galęrię już baaaardzo długo, teraz dopiero się odzywam. Serdeczne gratulacje dla Zagrajka :multi::multi: Jajka uratowane :evil_lol: Swoją drogą - ciekawe dlaczego tylko w Waszej galerii znikaja mi posty :hmmmm: Np te fotkę :loveu: [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/285/4732dff5c6975382.jpg[/IMG][/QUOTE] Widze dopiero po wejściu na okno odpowiedzi :niewiem: Pozdrawiam ;)
  2. Haszczaki :multi: Pies pani 2037 jest piekny :loveu:
  3. [quote name='fidelek2']Ojjj to źle, bardzo źle...:shake: będę musiała z Karoliną porozmawiać co i jak w takim przypadku :roll:[/quote]Tylko się streszczajcie bo właścicielka Miskowego siedzieć wiecznie w stanach nie zamierza :cool3:
  4. [quote name='psiulka']Sylwia ^^ Cegiełki?? Jakie cegiełki?? xD Kiedy nowe fotki :D[/quote]Strone wcześniej :mad: Dziś i wczoraj dawałam nowe :mad: I przed wczoraj też! :mad:
  5. [quote name='fidelek2']Nie nie nie :placz::placz::placz: Sylwia powiedz że to nieprawda!!!!!!!!!!! Jak on tak może, jak On może nam coś takiego zrobić :placz: Od tej chwili przestaję słuchać Radia Maryja :diabloti:[/quote]Ja też przestaję! :obrazic: W tym momencie straci dwie najbardziej zagorzałe słuchaczki! No chyba że Karolinka również sie przyłączy do tej akcji protestacyjnej :razz: [quote name='fidelek2']:hmmmm: Ale czy Nas stać na to...?[/quote]Własnie zastanaiam się czy by mu tego Maybacha nie podprowadzić :hmmmm: :niewiem:
  6. Sama może nie wpadnie, ale można jej pomóc :diabloti: Świetne fotki ;)
  7. Poleciałam za dom i co widze? :shock: CEGIEŁKI ZABRALI :placz: Kradzieje wredne :x Będziecie zmuszone przywieśc ze sobą swoje :shake::lol:
  8. No to ja już lecę za dom cegiełki nosić, co by szybciej to budowanie minęło :evil_lol:
  9. Swoją drogą - może nas przewiezie? :evil_lol: [url]http://www.top-cars.ro/wp-content/uploads/2006/12/maybach-exelero.jpg[/url]
  10. Wiecie co? :mad: Ja zadzwoniłam do radia umiłowanego Ojca Tadeusza i dowiedziałam sie że z tych grosików nic nie będzie :mad: Najdroższy i uwielbiony ojciec Rydzyk kupuje sobie kolejnego [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2]Maybacha, z żalem przyznał że to już postanowione.. :mad: [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
  11. Pod warunkiem że przyjedziecie też z królisiami, pieskami i Łukasiem :loveu: Obawiam się że domek za mały :evilbat:
  12. Witaj Carolcia ;) Mi już dogo chodzi pieknie, nie zamula i nie kradnie postów ;) A Ty mogłabyś w końcu dać jakieś fotki Blacky'ego :eviltong:
  13. Violuś :multi: oczywiście że tęskniłyśmy :multi:
  14. Przeprowadźcie się do Grodziska :multi:
  15. Pytanie pierwsze - czy da Wam się w ogóle pogłaskać/dotknąć? :evil_lol: Jego właścicielka jest w USA, karmie go miesiąc ja, miesiąc jadzikowa. U niej przeważnie babcia zanosi Miśkowi żarełko [mieszka z nim rzez płot] i on jej nie zaakceptował do dziś (a zna ja dłużej niż nas :razz:). Nie macie szaaaaaans :eviltong:
  16. Witajcie! :multi: Koooooooope lat mnie u Was nie było :oops: Wspaniałe fotki :klacz: Gratuluję również postępów Kesi na szkoleniach, mądra psina :loveu: Piekny Amigo i Kacperek :)
  17. [url]http://images20.fotosik.pl/303/392b3ede4a85d4dd.jpg[/url] Super pozycja Sashini :roflt:
  18. Niesamowite przeróbki, niesamowite zdjęcia - niesamowita galeria :mdleje: Uwielbiam dogi :loveu:
  19. [url]http://img453.imageshack.us/img453/2079/s290407011lc1.jpg[/url] Zmęczony pies - szczęsliwy pies :loveu: [Mona jak mniemam ;)]
  20. Dogo już mniej swiruje :razz: Przynajmniej u mnie :eviltong:
  21. [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8119/dsc07854tc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/605/dsc07855ei4.jpg[/IMG] Ja i Gośka [siostra jadzikowej] pastwiące się nad Miskowym :evilbat: [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5719/dsc07888zt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/945/dsc07898tr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6817/dsc07906zu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5845/dsc07913fa9.jpg[/IMG] Figusiowa u panci :lol: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1656/dsc07923hz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5206/dsc07930ls3.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7162/dsc07998cj4.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1623/dsc07822uo0.jpg[/IMG] Widzicie u Miskowego pod szyją i na łapach, uszach, pyszczku te kotułny? Juz ich nie ma :loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7988/dsc07830ly5.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/2109/dsc07832cg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2433/dsc07833zz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3150/dsc07842xj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/271/dsc07844av0.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6612/dsc07845tz4.jpg[/IMG]
  23. A no Misko jest fajnym psiakiem, a teraz będzie już coraz mniej śmierdział :multi: Bo będziemy go kąpać częsciej i czesać codziennie :loveu: Sierść na grzbiecie ma świetną, ale tulenia nie lubi :shake: Nocka nienajgorzej. Wstawałam tylko dwa razy. ...nienawidze tego bólu przy skurczu łydki :mad:
×
×
  • Create New...