Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Nerul']Wreszcie sie napatrze *_____________* Masz mi dac te fotki w duzych rozmiarach. Powiesze znów na sciane (niestety scian coraz mniej jest w domu xDD)[/quote] Zwariowałaś :lol: Zgupłas totalnie :lol:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Juz sie bojam co wymyślisz:placz:[/quote]ALeż niema się czego bac ;) [quote name='Pianka']Ojej Misiaczek był kompu-kompu. I teraz taki cudny jest:loveu:[/quote]:lol: CHciałabym żeby tak było :lol: Pada deszcz, a to jest wyrok dla jego sierści :lol:
  3. Więcej Figi ;) [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8692/a1og4.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/2689/a2fj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/408/a3cd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1686/a4kd8.jpg[/IMG]
  4. To dlaczego sama się nie wybierzesz? :hmmmm: Do Rzeszowa masz niedaleko :hmmmm:
  5. Witaj Kasiu :loveu: Co tam u Was? ;)
  6. [url]http://images20.fotosik.pl/334/b686a8d502c3f149.jpg[/url] :mdleje: :mdleje: :mdleje: :loveu:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Nie podlizuj się :evil_lol: Wiem, ze sciemniasz :evil_lol: [COLOR=Red] Nieplawa :D Azutek łądny, a pancia ani ładna ani taletnu ni ma :multi:[/COLOR][/quote] Podlizywać to ja sie nie muszę :cool1: I bez tego mnie kofasz :cool1: :evil_lol: [COLOR=Red]Teraz to dopiero ściemniasz :shake::shock:[/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']To za co to "Małpa jesteś :obrazic:" ? :placz:[/quote]Pisałam Ci że muszę już iść? :scared:
  8. No to wystawiamy Goni cierpliwośc na próbę.. hmm.. Wymyślę coś :evil_lol: Wyjątków jest mało :shake: Martynko - jest jeszcze wiele posklejanych włosów do wycięcia, ale on się tak kręci że nie idzie go obciąć :shake: Ale to kwestia czasu :mad:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Gadułki jestesmy, wybacz Paulinko :evil_lol: Nie mam talentu, mam ładnego psa :evil_lol: :loveu:[/quote]A ja tak skromnie dodam że i jedno i drugie :cool3::cool3:
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Co znowu zrobilam :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] Hmmm.. :niewiem:
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Mówie, ze POCZEKAM! :cool1: A niektórzy ludzie sa beznadziejni :shake: Po wsi? :D O lol :D[/quote] To sobie poczekasz.. oj poczekasz :cool1: [SIZE=1]Moja kuzynka się do nich w pewnym stopniu zalicza.. :roll: [SIZE=2] [/SIZE] [/SIZE]
  12. No więc byłyśmy u miśka Jadzikowa go czesała [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1435/obraz528ie6.jpg[/IMG] I miziała [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2518/obraz530bm9.jpg[/IMG] Sylwia również go miziała [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3208/obraz560mq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7121/obraz538xd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5307/obraz575ef7.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1125/obraz586oo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3350/obraz590kb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/6058/obraz578qn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4964/obraz607ma9.jpg[/IMG] I w tym momencie moje zapasy fotek uległy wyczerpaniu :-P
  13. Gonia - za każdym razem obiecujesz że to juz ostatni raz, a póxniej mnie z wałkiem po wsi ganiasz :placz: Co z Ciebie wyrosnie dziecko :placz: [QUOTE]Raczej przedrzeźnia pancie :evil_lol:[/QUOTE] Taaa wkurzać pancię to ona potrafi perfekcyjnie :mad:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Poczekam na Futkę :loveu: Ludzie nie chca takich dojrzałych psów. :-([/quote]Figutka ani myśli wracać do domu :evil_lol: Pogoniła kurki sąsiada paskudzące nam na ogrodzie:mad:, postraszyła Kubę :cool3: i teraz wygrzewa się na kupce piasku :loveu: Ludzie niewiedzą co tracą :shake::shake:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']:watpliwy: O dzięki!! :-x :flaming:[/quote]Gos goopek jesteś :shake: Żeby znowu machać na mnie tym patykiem.. a obiecywałaś że już mnie nie uderzysz.. :-( Byłyśmy u miśka.. Przyszła Figowa [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9532/obraz525tr2.jpg[/IMG] I robiła głupa [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/4935/obraz523vs8.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Dalmatynkaa']taaa, a małpa nie je bananów tylko pomidory :mad:[/quote]:roflt: :roflt: Jadzikowa pastwiąca sie nad Figą [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7887/obraz484ls5.jpg[/IMG] Tak mi dobrze, tak mi rób :evil_lol: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1193/obraz486wp6.jpg[/IMG]
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Ja do Figutkowej krowko :niedowia::niedowia::niedowia::niedowia::niedowia: :evil_lol: Tak, zguplas wlasnie Ty ([SIZE=1]ja juz dawno zguplam[/SIZE])! :p :p Bo ja jestem gonia i zamiast do goni pisac, to nie, po co :evil_lol: :evil_lol: ;) Nie musisz dziekowac. Wszyscy musza wiedziec, ze... [CENTER][SIZE=6][COLOR=blue]SYLWIA C. ZOSTAŁA WIRTUALNĄ OPIEKUNKĄ HUGA Z KUNDELKA![/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [RIGHT][SIZE=1]Ja cem zdjęcia!![/SIZE] [/RIGHT] [/quote] A Figutkowa zajęta jest teraz :cool3: Czautek przyszedł, amory po polku brykają :cool3: Wygadałaś :mad::mad: Huga to ja chciałam Wiolce wcisnąć, ale jak napisałam ile ma psiak lat... :shake:
  18. [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/334/33ce1a2908b28e0a.jpg[/IMG][/QUOTE]Jakie zebiska :loveu: Małpa jesteś :obrazic:
  19. [quote name='Dalmatynkaa']Cześć Sylwia, moja wypowiedź nie będzie dziś jakaś orginalna, fajne fotki, fajna Figa, śliczny Misio (a jaki wypucowany :razz:) tylko małoooo, ja bym zdjecia kropki mogła oglądać 24h na dobę także wysil się, bierz aparat i myku cykac zdjęcia :cool3:[/quote]Pożyczyłam aparat koleżance :eviltong: Z resztą i tak nikt się Figową nie zachwyca [jedynie Gonia ale ona to goopol i się nie liczy :eviltong:], a zdjeć Miskowego i reszty jest dość dużo :cool3:
  20. [quote name='g_o_n_i_a']Bryyyyyyyyyyyyy :niedowia::niedowia::niedowia::evil_lol: :look3: :icon_roc: Zgupla totalnie :shake: :niedowia: Hah, jak to zabrzmialo "Dzisiejszą noc" :roflt::roflt:;) Nie dziekuj goopolu :shake: Ni ma za co :buzi:[/quote] Bry :roll::roll::roll: I po co przylazłaś? Zapraszał Cie ktoś? :roll::mad: :evil_lol::evil_lol: Ja zgupłam? JA?! A dziekować za co jest :multi: Bo coś o co staralam się od tygodni Ty załatwiłas w 3 minutki.. :mdleje: Do dziś nie mogę uwierzyć :mdleje: A w poniedziałek lecę na pocztę :loveu::loveu:
  21. [quote name='Nerul']Branoc branoc Figul ale juz ranek xD Pozatym ja wiem od hmm 15 lat ze zeswirowalam? Chyba od 15 xD albo wiecej zanim sie urodzilam czy cos. Ale serio wisi sobie rameczka w pokoiku z Damą Figą :D:D[/quote]:mdleje: Nawet ja nie mam w domu na ścianie rameczki z Figą :lol: Mam na półce, ale to nie to samo :lol: Bede musiała o tym pomyśleć :hmmmm:
  22. [quote name='Nerul'] No wiesz ją tez mam ale ze mnie niewezmiecie to juz wasza sprawa... Obrazam sie :P Zartuje krówki moje xD[/quote]No jaka wygodna :crazyeye: Ty zdrajco chciałaś mieć jeszcze Ilonke na boku? :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Fredik ma już 1 rok i 1 dzień :multi: Stary gość z niego :razz:
×
×
  • Create New...