Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Rinuś'][I][B]albo się jej rozmażą po całym ciele:evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote]Buhahah i bede miec wyzla niemieckiego - czarnego :diabloti:
  2. [quote name='psiulka'][I]Ale ja się z nim lubiłam kłócić, buhah :evil_lol: :diabloti: [/I] [I]Zapraszamy go na dogo :diabloti: [/I] [I]A czy Ty też przypadkiem nie zdradzasz kogoś? :mad: SS.. No ładnie :mad: Tu książe, a ta jescze go zdradza z bratem Pańci Balbiny :mad: [/I][/quote]Pamiętam :roflt: O tak! Tu jest wiele osób którym by się nie spodobał, ale by była zabawa :multi::evil_lol::lol: Buhahah :evil_lol: SS ma inną, to co ja sie bede :shake:
  3. Dzien dobry :cool3:
  4. Chętnie obejrzymy ;)
  5. Figowa ma hopla na punkcie wydzierania waty ze swoich ofiar [pluszaków]. Więc butelki wypycham jej watą po nieszczęsnikach :evil_lol: Ja sama nigdy nie popierałam kopiowania, zaden mój pies nie będzie miał nic kopiowanego [chyba że jajka ale to juz inna sprawa :evil_lol:]
  6. Widaomo ;) Dwa psy to kupa pracy, co dopiero 7... :mdleje:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']No ładnie :shake: Czyli zeby spotkac sie z Figowa musze jechac do Grodziska :loveu: Buhahah:evil_lol: Nie fucz :shake: Moze nie wszystko ale czos tam było :eviltong: Wlasnie o to chodzi, zeby nie mowic kiedy:diabloti: [CENTER]:evil_lol: :sweetCyb::sweetCyb:[SIZE=6][COLOR=darkorchid]SURPRISE :sweetCyb::sweetCyb::evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/CENTER] Jesoo epoka SS nadeszla i sie nie skonczy nigdy :shake: Buhah Nie smiac sie z kotucha sasiada - ona tylko przyszla na zwiady czy aby nie przyszlam czegos im pokraść :evil_lol: Jak Azulkowa mogla spiewac z kawalkiem worka w pyszczku :p Zreszta wstawie reszte zdjec z tego wydarzenia, to bedzie lepiej widac, ze chciala pozreć mogą ręke [I][B]Miłego dnia wszystkim :bye:[/B][/I] [I][B]Mykam do schroniska - WRESZCIE! :multi: [/B][/I] [I][B]Mati bedzie szcześliwa buhahah :evil_lol:[/B][/I][/quote]No nie mów że tak Ci się za Figową tęskno :eviltong: Przecież ona sztywniara jest, sama widziałaś :eviltong: Czoś tam to było tez i z Twojej strony. Nie koloruj :shake: Ja tez wtedy zrobie niespodzianke i nie bedzie mnie w domu :eviltong: Epoka JD sie skonczyla, to i SS kiedys minie ;) Przywieź dużo fotek :multi::multi:
  8. Kolejna 'dalmatynka bez rodowodu' zapewne. Pretensje prosze kierowac do wlasciciela, ktory tak psa wychował [i gdzie go kupił], nie do rasy.
  9. Wow to szacuneczek, 7 psów :evil_lol: Raj na ziemi nie tylko dla zwierząt, niee jeden psiarz chciałby tak mieszkac :multi:
  10. Figowa również lubi ;) W domu cały czas ma założoną parcianą tzw 'domową' :evil_lol: Wow a za goldenka trzymamy kciuki :kciuki: Jaka hodowla?
  11. A Martusią to gdzie sie zapodziała? :mad:
  12. Jak widzisz kciukiasy Goni i kotów sprawiają że dzieją sie wspaniałe rzeczy, także myślę że jak ona sie postara i bedzie trzymać na zawodach to wysokie miejsce macie w kieszeni :evil_lol: Moje koty też się dołączą :evil_lol:
  13. Uwialbiam takie kłapciaste uszy u psów :loveu: W zupełności nie rozumiem właścicieli kopiujących uszy swoim psom :shake: Figowa tez lubi butelki, ale nie do końca wie jak sie za nie na początku zabrać :evil_lol: Co witać na [URL="http://www.youtube.com/watch?v=P0r3qq_tqrU"]tym filmiku[/URL] w 30 sekundzie :evil_lol:
  14. [quote name='Rinuś'][B]a to jeszcze nie wszystkie które tam były :evil_lol::evil_lol: jeszcze były 2 suki,ale jedna ma cieczkę a druga była już padnięta po poprzednim spacerze:evil_lol::evil_lol:[/B][/quote]5 labów w domu... Ciekawe jak oni rozróżniają te 3 czarne laby :hmmmm:
  15. [quote name='Rinuś'][I][B]uważaj żeby Fidze kropki nie spłynęły:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak apropos to dodałam Brutusa fotki :loveu::loveu:[/B][/I][/quote]O kropki się nie marwimy, ta farba jest odporna na wysokie temperatury :evilbat: Widziałam widziałam :loveu:
  16. Mi nie odwala, ja po prostu przejrzałam na oczy! Rydzyku! Jak ja mogłam być taka slepa i nie zauważać tego piękna! :loveu: Miego wakacjowania :cool3:
  17. Mi również się ta obrózka podoba, ale rzadko jej używamy, jest trochę za sztywna, Figowa jej nie lubi. U nas ze ściągeniem jej nie ma problemu, zakropiona ma taką szyje jak mniej wiecej łeb, każdą obroże potrafi sobie sciągnac :shake:
  18. Która zwali mnie z nóg tak że już nie wstane... ale mimo wszystko dawaj :cool3:
  19. [url]http://i10.tinypic.com/6g0ssuc.jpg[/url] UWIELBIAM :loveu: [url]http://i19.tinypic.com/4vpj7mv.jpg[/url] Blaki :loveu:
  20. [url]http://images29.fotosik.pl/28/fecf001e6f8280e6.jpg[/url] Świetna :evil_lol:
  21. Jaaaaaacie :mdleje: Ile labów :loveu:
  22. Fotki :multi: A Ilonki się nie czepiej różowy jest śłiczny :loveu: [U][B][COLOR=Magenta]RÓŻ 4 EVER!!![/COLOR][/B][/U]
  23. A jednak :multi: Cześć ;) [url]http://images25.fotosik.pl/24/0eb660bfd4166ffc.jpg[/url] To jej uszko :loveu: Widzę że butelki tez lubi gryźć :evil_lol:
  24. [quote name='Rinuś']dzień doberek :multi::multi: jak się spało??:eviltong::eviltong:ehh u nas dzisiaj taka parówa że wytrzymać nie idzie:shake::shake:[/quote]Spało się nieźle :cool3::cool3: Ja mam saune w pokoju :shake:
  25. Witam wszystkich serdecznie :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :buzi: Buhahaha :evil_lol: Ta teraz tak pisze, nie chcialabym wiedziec co by mi zrobila gdybym sie pojawila... Hahaha :evil_lol: Ja czytam praktycznie caly czas jak jestem na kompie :diabloti: Ni powiem :eviltong: My sie tylko lubimy, nie boj nic bedziez SS zoną SS :evil_lol: :evil_lol: :stop:[B][I]BABKO!! NIEEEEEEEEEEEE :placz: [/I][/B] Jako żonka tak :evil_lol: Wałek i po sprawie buhah :eviltong: Śliczny Av!! :loveu: :loveu:[/quote]Bry :cool3: Nie smiej sie z mego przyszłego nazwiska :mad: A może powinnam sobie zostawić tez swoje? SCS... też ładnie :cool3: Przyjedź to się przekonasz :diabloti: Buhahah cały czas? :evil_lol: Nie miałam pojecia że tak Cie to wciągnie :lol: [B]Precz! :shake: [/B]:-o w... w... wałek? A czy to zamierzasz praktykować też ekhm... na mnie kiedys? :scared: Dziękuję ;) [quote name='agaciaaa']Wstawaj, szkoda dnia! śliczny avatarek nowy :) Jak tam nowe rolki, dobrze sie jeździ? dużo razy padałaś? [/quote]Obusził nas listonosz, przyszły smyczki AFN :multi: Dziekujemy ;) Nowe rolki jeżdżą jak marzenie, największy problem miałam przy większych prędkościach bo jeszcze ich nie wyczułam i miejscami się chwiałam, ale coś czuję że sie pokochamy :loveu: Gleby nie było [o dziwo] ani jednej :lol: A jeżdziłyśmy ponad 5h :lol:
×
×
  • Create New...