Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Oczywiście życzymy udanego wypoczynku i wspaniałej pogody :multi: :cool3: I liczymy na ogromne ilosci zdjęć :cool3:
  2. [quote name='g_o_n_i_a'] Bry wieczór :eviltong: Jeszcze popracujemy, zeby Pancia umiala trzymać dobrze ogon i ta postawa byla bardziej.. Dumna? :evil_lol: Ja sama sie dziwie dlaczego Azulkowa morduche zbitego psa zrobila :evil_lol: Ale taka słodziutka :loveu: Nie smiej sie z Ananaskow :eviltong: :loveu: Edzio śle buziaczki :cool3: [/quote]Bry wieczór :cool3: Ogona sie trzymac nie powinno, ma 'zwisać' naturalnie, ale ciiii :eviltong: A ja wiem dlaczego, wiem dlaczego :shake: Gonia jej powiedziała że jak będzie niegrzeczna to ją ciotka Sylwia odwiedzi, no patrzcie na efekty! :shake: Gonia swoją drogą - tak psa straszyc? :shake: Buhahahaha :roflt: Łaaa dziekujemy :multi: :loveu:
  3. [url]http://img291.imageshack.us/img291/9213/tnimg1195ot6.jpg[/url] Fidlasty ma bardzo sympatyczny wyraz mordki :loveu:
  4. [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/4374/obraz340dz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/6471/obraz346cf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/245/obraz349js7.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6406/obraz354wx7.jpg[/IMG] I czarna plama :evil_lol: [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4932/obraz342bv1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Oooo to prosimy o zdjecia miska, nawet te najgorsze :)[/quote]Jestes tego absolutnie pewna? Na większości widac tylko czarna plamę :evil_lol::lol:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Oww jak oficjalnie :eviltong: :loveu: Cichaj :mad: :oops: Uch faktycznie zygzak [URL]http://img128.imageshack.us/img128/7756/obraz119ro5.jpg[/URL][/quote]Buhahahah od czasu do czasu trzeba sie przyznac do rodziny :diabloti: :turn-l: SS i JS to zupełnie inne charakterki, ale obu kocham równie namiętnie :evil_lol::loveu::loveu: [quote name='Pianka']hej:multi: Jak tam SS?:evil_lol: Ciagle tylko Duet, a gdzie Misiek:mad: :placz:[/quote]SS ma sie bardzo dobrze, w zalezności od opowiadania :eviltong: U miśka nie byłam ostatnio, ciągle leje :shake::shake: Codziennie mam problemy z netem. No moze nie do konca sa to problemy, moj administrator bezczelnie go wyłącza jak tylko zacznie grzmieć :mad: A ja musze zadowolic sie zmienianiem rozmiarów zdjęć bo na dogo nie wejde :mad: Teraz gdy to pisze jest 19:00 ciekawe o której bedzie mi dane to wysłać :evil_lol: Przestało lać, net nie chodzi... :roll: Przejde sie do Miśka, a słoneczka nie ma więc nawet nie ma sensu brać tego zgredowatego aparatu :angryy: Wiec paaaa :loveu: Jak wróce od miska to wyślę tego posta bo wtedy net juz chyba bedzie chodził :evil_lol::evil_lol: Buhaha właśnie wróciłam :cool3: Zmęczona, mokra, wybrudzona... ale szczesliwa :lol: Ze mną i tak nie jes źle, a Misku nie pozostało suchego włosa :evil_lol: Mimo wszystko aparat wzięłam, zaraz zobacze czy jakiekolwiek zdjęcie wyszło :roll: Padam z nóg...
  7. Wspolny wypadzik nad morze fju fju :eviltong:
  8. [quote name='Sznaucerka-Balbina'] Sid, sid :razz:[/quote]A cóż to się stało że sie na forum nie pokazuje juz? Wesoło było z nim :evil_lol:
  9. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Mój brat robił to zdjęcie:cool3:[/quote]Sid? :diabloti::diabloti::diabloti:
  10. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Widziałaś już to zdjęcie:cool3:[/quote]Co nie zmienia faktu że i tak mnie rozwala :loveu::loveu:
  11. [url]http://img318.imageshack.us/img318/4021/balbinkaaaa5xi.jpg[/url] Czudo :loveu:
  12. Duecik mogł własnie przez swoj niepohamowany temperamencik stracić pierwszy domek.
  13. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Skąd wiesz że to ziew:cool3:? Może ona chciała mnie zjeść?:diabloti:[/quote]Taaa a może spiewała :cool3: "Hosaaaaaaaaaaaaanna" :evil_lol:
  14. Hahaha tego ziewu nie widziałam :evil_lol::evil_lol:
  15. Pffhah wydaje mi się że jest szczesliwy :lol: Ale ten pies ma ADHD, jak przyjechałam do kuzynki po tym jak 3 dni mnie nie widział to myslałam że nie wydostane sie spod jego łap żywa :D Odrapana byłam nieźle, on nie potrafi sie powstrzymać, pohamować :lol:
  16. Buhah skąd ja to znam :evil_lol: Te bezczelne stworzenia wiedza jak do własciciela trafić :evil_lol:
  17. Czekamy na fotki :multi:
  18. Agaciu zgadzam sie z Tobą :evil_lol:
  19. Hops!! Postaram sie by wątek nie spadł za nisko ;)
  20. Ta minka na pierwszym zdjęciu :loveu: Jej miny sa po prostu powalające :loveu: Takie niewiniątko :loveu: :evilbat:
  21. Widzicie jaki Duecio ma ogon? [url]http://img128.imageshack.us/img128/7756/obraz119ro5.jpg[/url] ... połamany. Na poczatku gdy przyjechal ze schroniska nie lubił gdy mu się go dotykało, teraz niema problemu :hmmmm:
  22. Gratulujemy Wam i życzymy kolejnych postepów :multi: Super fotki :multi:
  23. [quote name='_ChiQuiTa_'] po 2,49 ? :crazyeye: ale mnie wysoko cenią :D No BA! Wszystkie buraki w Tarnobrzegu mają Twoja twarz :D A Gosia to tylko w ziemie mi sie pokazuje hehe :D:diabloti::p[/quote]Buhah :diabloti: Hahahah :evil_lol: Biedna mielonka :diabloti: Pewnie dzial z warzywami omijasz szerokim kolem :evil_lol::evil_lol: A Gonia to ćwikła przeciez jest :evil_lol::evil_lol:
  24. [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/aa9.jpg[/url] Łooooooooooł :klacz: Piekne!! :loveu: [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/aa15.jpg[/url] Jakie Tinusia miny strzelala :evil_lol:
×
×
  • Create New...