-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
O jezuuuuuu..... WODY!!!!! Nienawidze sobotnich porankow po piatkowej imprezie... A najgorsze jest to ze jutro bedzie to samo... :evil_lol: [quote name='NightQueen']8 to nie obcas :diabloti: to pantofelki :eviltong: Ja ostatnio wesele spędziłam w 12 cm, całą noc :cool3: have a good fun :cool3:[/QUOTE]Jestes masochistka... :evil_lol: Ja tez ostatnio zaczelam nosic wysokie buty - wieczna chlopczyca :diabloti: Nawet na imprezy chodzilam w adidasach :D (i dzis tez wybieram wygodne adidaski, moje nogi nie zniosa wysokich obcasow po wczorajszym :evil_lol:) A teraz... z poczatku pokracznie, ale im wiecej tuptam tym jest lepiej :multi: I podobaja mi sie takie kur**skie, mega wysokie buty mrrr :loveu: [quote name='kamilka91']Ja się zabijam na najmniejszych obcasikach... :oops: Ale jestem dość wysoka, więc w butach na obcasie wyglądam jak potwór :lol: (pomijając już fakt, że dość trudno dostać szpilki rozm. 41... )[/QUOTE]Meeega wysokie kobitki sa szeksi :cool3: :evil_lol: To nawet lepiej ze jestes wysoka, bo jak ubierzesz takie 15cm to nogi bedziesz miala jak do nieba :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']a ja kocham szpilki !! :multi: mam 175 wzrostu i uwielbiam nosić 10 cm obcasy :diabloti: w swojej szafie mam tylko kilka par na płaskim - balerinki, trampki i adaśki :lol: [URL]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzAAsKPMI/AAAAAAAAAXk/wkmDnK0Zb9k/DSC_1450.JPG[/URL] aaaach pozachwycałam się Marcelim, słońcem, zieleniną :loveu: u nas już tyle śniegu, że już zapomniałam o tej zgniłej trawie co to była niedawno :p ale też piszesz, ze zasypało Was, więc widzę, ze idziesz raz na długi czas z aparatem na spacer, robisz tysiąc zdjęć a później zaspokajasz tu dogomaniaski głód fotkowy...sprytne a tak w ogóle było dzisiaj u Nas śliczne słońce, to pozdrawiamy Was promieniście i cieplutko 8)[/QUOTE]Uaaaaa... Zyrafo Ty :evil_lol: Ja troszke nizsza, 170cm :oops: Oj to nie jest tak ze robie i wrzucam przez tydzien - staralam sie wrzucac na biezaco. Ale zostalo mi kilka a musialam zrobic przerwe od dogo, dlatego reszte dodaje po takim czasie, jak jiz spadl snieg :) A u nas z kolei szaro i brzydko :placz: [quote name='Niufciak'][url]http://lh4.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzAeSiRlI/AAAAAAAAAXw/cRBOKodLmkA/DSC_1467.JPG[/url] Balecik:D:D [url]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TTRzAKt0MWI/AAAAAAAAAXo/T01ANPvbnzc/DSC_1454.JPG[/url] Niewidzialna piłka?[/QUOTE]Czesc :multi: Marcel lubi niewidzialne pilki :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
POSTY SKACZA!!!!! :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Nie mogę spać! 100dniówka się udała, buty na mych stopach wytrzymały do...4 nad ranem! :) I nie to, że siedziałam, nie nie nie. Aż sama się sobie dziwie, ale tańczyłam! :) Teraz niestety nie mogę spać, zgrałam fotki i wspominam, ehh. W ogóle, ja się na co dzień nie maluję, najlepiej czuje się w jeansach lub w dresach. Więc jak wczoraj weszłam pomalowana zajeb***, w sukience i obcasach to mnie ludzie z własnej klasy nie poznawali :) Super było, dociera do mnie, że to już koniec liceum, koniec beztroski :( Przepraszam Figa, że Ci tu bałaganię, musiałam się wygadać, haha! :)[/QUOTE]To i tak dlugo wytrzymalas na obcasie :diabloti: Ja tez tanczylam na swojej bez, aa z rajstop nie zostalo nic :evil_lol: Jaaa i przypomina mi sie moja wlasna 100dnioweczka :loveu: Zdjecia pokaz, zdjecia! :D I nie krepuj sie :diabloti: Nie masz wlasnej galerii wiec czuj sie jak u siebie :evil_lol: [quote name='NightQueen']to trzeba obierać bardziej strategiczne miejsca :diabloti: pies na górce a ty na dole :eviltong: Widziałam szkolenie dziecka :loveu::loveu::loveu: świetny pomysł, sama go zacznę stosować :loveu::loveu: [URL]http://www.stradivarius.es/files/3_151210_1292403023_74_.jpg[/URL] już widzę Figę pomiatającą w takim czymś po osiedlu :evil_lol: to jest z stradivardiusa więc w sumie łatwo dostępne :diabloti:[/QUOTE]Wtedy byloby pod slonce :diabloti: Ale ok - bede manewrowac, dzieki za rede guru :loveu: Na swoim, czy czyims dzieciaku? :hmmmm: Hahaha poczekajcie niech tylko natrafie na taka gdzies w sklepie :diabloti: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Jak oni sie kochaja :loveu: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Piekny ten krolis :loveu: Ze tez malutka mu krzywdy nie zrobila! Male dalmaty z reguly maja psiu-bzdziu w lebkach i podszczypywalyby biednego zajaca :evil_lol: Grzeczna ksiezniczka :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Kaja, pisalam Ci o szczeniaku dalmata, prawda? Nie zdazylismy znalezc dla niego DT i pseudo oddalo go jakims ludziom z... Lowicza! Gdybys kiedys odkryla u siebie w okolicy malca w kropki to prosze miej na niego oko :( Mamy kontakt z jego nowa rodzina, to pies dla dziecka......... obiecali ze jak sie znudzi to dadza nam znac, ale cholera pies to nie zabawka :placz: -
[quote name='nicnasile']Zwariowałaś? :D Jak może komuś się Chuck Bass znudzić :mad:[/QUOTE]A gdzie ja napisalam ze Chuck mi sie zaczyna nudzic :evil_lol: NightQueen kciukamy :kciuki:
-
Trzymaj sie Kamis... Sama wiem jak sie czulam gdy odchodzily "moje" schroniskowce... a co dopero Hugo, ktorego mialam adoptowac :( Do dzis nie daje mi to spokoju... Ale one nie sa juz w schronisku, biegaja szczesliwe za TM :calus: Korabiewice? To jakas nowa sprawa? Nie wiem nic na ten temt :shake:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Dzisiaj mam! :d właśnie wróciłam od fryzjera. Szpile mam 8cm, nie duzo, nie malo, ale mi to wystarczy, już mi trudno wytrzymać kilka h, a co dopiero w 12cm czy coś :) Jutro kierunek polskie góry! :)[/QUOTE] Pomerdalo mi sie cos :hmmmm: W takim razie baw sie dobrze!! :loveu: Gory :loveu: -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grysku..... piesku.... -
A Sarunia pewnie patrzy na nas..... i czeka na kochana Pania...
-
14 letni Bouli- juz nie cierpi :(:(
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieli nas tylko czas..... -
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Azus Azus... widzisz co sie u Twojej Goni dzieje? Zwariowala... ta Twoja Pani :calus: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieli nas tylko czas..... tylko on Marylko... -
[quote name='kamilka91']Póki co nie macie co liczyć na zdjęcia... Nie mam ku temu nastroju. Jak mi przejdzie to coś wyprodukuję...[/QUOTE] Sesja dobija co? :calus: A tate to bohatera masz ;)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
:: FiGa :: replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Światełko na dzisiaj dla Ciebie [*][*][*] -
Gdzie sie podziewacie? ;)
-
Gdziescie znowu sa? :mad: ;)
-
Nie pozwolcie mu sie walic :calus: Noski do gory :calus: